"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 126
  • 770
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 39
Дано да се е получило 😊 ще чакам да пишеш като разбереш какво става 😇

# 421
  • Мнения: 6
Имам болки в гърдите от началото на месец март...като ми закъсня се зарадвах ,но това кървене... Проблем ли в

# 422
  • Мнения: 39
Най-добре е да се обадиш на своя лекар. Само той може да каже какво става. Казваш всичко - колко ти закъснява, за зацапването, болките. Ще отидеш на преглед и ще разбереш. Това е най-доброто решение.

# 423
  • Мнения: 6
Благодаря:blush:

# 424
  • Мнения: X
А с 12 дни закъснение тест правихте ли или чакате да родите направо?

# 425
  • Мнения: 602


Не си ли правила тест за бременност?

# 426
  • Мнения: 6
Тест не съм правила.

# 427
  • Мнения: 821
А защо? 😳 С такова закъснение е редно да знаеш със сигурност какво се случва, във форума няма как по симптоми да ти разтълкуваме... Ако има бременност, кървенето не е добър знак и е много важно да се разбере какво се случва.

# 428
  • Мнения: 5 468
Здравейте ,
На 21-ви март имаше опити за бебе , рано ли е да си направя тест за бременност денс?
Благодаря предварително ! Simple Smile

То може да е имало опити, но вероятност за забременяване има само, ако е било по време или ден-два преди овулацията. Самото зачеване става по време на овулацията. Затова важно е колко дни от овулацията са минали, а не колко дни от половия акт. Тест отчита най-рано 12 дни след овулация, но за достоверен резултат - 16 дни след нея, което обикновено е първият ден закъснение.

# 429
  • Мнения: 602



А защо? Направи си тест и виж дали си бременна, ако си бременна и кървиш отивай веднага на преглед.

# 430
  • Мнения: 6
Благодаря.

# 431
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте ,
На 21-ви март имаше опити за бебе , рано ли е да си направя тест за бременност денс?
Благодаря предварително ! Simple Smile

То може да е имало опити, но вероятност за забременяване има само, ако е било по време или ден-два преди овулацията. Самото зачеване става по време на овулацията. Затова важно е колко дни от овулацията са минали, а не колко дни от половия акт. Тест отчита най-рано 12 дни след овулация, но за достоверен резултат - 16 дни след нея, което обикновено е първият ден закъснение.

Здравейте , 21.03 е един от дните през които съм в овулация Simple Smile
Днес 03.04 ми е 12тия ден от последния ден на овулацията .
Поздрави

# 432
  • Мнения: 3 944
Здравейте ,
На 21-ви март имаше опити за бебе , рано ли е да си направя тест за бременност денс?
Благодаря предварително ! Simple Smile

То може да е имало опити, но вероятност за забременяване има само, ако е било по време или ден-два преди овулацията. Самото зачеване става по време на овулацията. Затова важно е колко дни от овулацията са минали, а не колко дни от половия акт. Тест отчита най-рано 12 дни след овулация, но за достоверен резултат - 16 дни след нея, което обикновено е първият ден закъснение.

Здравейте , 21.03 е един от дните през които съм в овулация Simple Smile
Днес 03.04 ми е 12тия ден от последния ден на овулацията .
Поздрави

Oвулацията не трае дни, нали знаеш?

# 433
  • Мнения: 14
Според вас Престо надеждни ли са? Между 1ви и 3ти са очакванията ми за МЦ, но нямам никакви симптоми, няма ПМС, нищо. На 2ри цял ден си умирах за сън, а си бях дремнала 9-10ч. , кръвното ми падна вечерта от съвсем лека тренировка и влизайки за душ, усетих лека тъпа болка като тръгна водата и после си мина. Течения нямам, по-скоро между бяло и вода, но никакво зацапване и признаци за М. Днес 03ти , си направих тест Престо (това ми пробутаха в аптеката и си казах нищо, два са) , тестът е отрицателен... Но имам чувството, че МЦ няма да дойде. Вие ползвали ли сте Престо и какво е вашето мнение (защото ако са точни, това означава, че проблемът ми е друг и е добре да се консултирам с лекар, а нов тест мога да направя утре сутрин). Благодаря предварително.

# 434
  • Мнения: 34
Здравейте ,
На 21-ви март имаше опити за бебе , рано ли е да си направя тест за бременност денс?
Благодаря предварително ! Simple Smile

То може да е имало опити, но вероятност за забременяване има само, ако е било по време или ден-два преди овулацията. Самото зачеване става по време на овулацията. Затова важно е колко дни от овулацията са минали, а не колко дни от половия акт. Тест отчита най-рано 12 дни след овулация, но за достоверен резултат - 16 дни след нея, което обикновено е първият ден закъснение.

Здравейте , 21.03 е един от дните през които съм в овулация Simple Smile
Днес 03.04 ми е 12тия ден от последния ден на овулацията .
Поздрави

Oвулацията не трае дни, нали знаеш?
Еми да ама ако е един ден преди деня на овулация, защо не ?

Общи условия

Активация на акаунт