"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 047
  • 770
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 15 356
Тази болка,която описваш няма общо с кекса,мусаката и баницата.Спермата не причинява болки✌

# 571
  • Мнения: 58
Тази болка,която описваш няма общо с кекса,мусаката и баницата.Спермата не причинява болки✌
Благодаря много! И аз си мислех, че си втълпявам, но реших все пак да попитам. 😁

# 572
  • Мнения: 5 468
По-скоро е притеснително, че след секс се появява болка. Може да е някаква инфекция. Не е лошо да се прегледате и двамата.

# 573
  • Мнения: 58
По-скоро е притеснително, че след секс се появява болка. Може да е някаква инфекция. Не е лошо да се прегледате и двамата.
Бяхме на преглед и двамата, болка след секс по принцип не съм изпитвала никога. Това се появи сега. Може би се вглабявам и от желанието си за бебе, вече си въобразявам. Много благодаря за бързите отговори, чудесни сте! 🌷

# 574
  • Мнения: 48
Здравейте, не знам дали тук е правилното място да пиша и се извинявам предварително.
С приятеля ми правим опити за бебе за пръв път този месец. Цикълът ми е 28 дни, винаги точен. Този месец ми дойде на 2ри и ми свърши на 8ми. На 12ти правихме кекс и на следващият ден ме болеше ниско долу ужасно. След това правихме още 2 пъти на 14ти и 16ти като болката пак се появяваше на следващия ден. До сега приятеля ми никога не беше свършвал в мен. Възможно ли е болката да е свързана или си въобразявам невероятно много.
Ще съм благодарна на всякакви отговори и се извинявам за тъпия въпрос. 😁

 По скоро си въобразяваш много 😂 болката да е от много други причини. Това да свършва в тебе не е болезнено единствено лично мене не ми харесва като стана и се разтича все едно съм се напишкала😂😂😂 мен ми се случи да изпитам болка по време на секс обаче до толкова че спряхме все едно долната част шеще да ми да падне. И от болка почнах да повръщам. Така и не разбрах защо но ако при теб продължава най-добре отиди на лекар. Тук никой нищо не може да ти каже. Колкото и “компетентни” да сме уж всички само лекар може да ти каже реално какво ти има. Оптусни се прави любов не мисли за бебе колкото и да е трудно. Ние вече 9 месеца опитваме и нищо а сме по на 23 години. Много отрицателни тестове видях и много плах ... за това казвам на всяко момиче което знам че иска да види тези прослувити две черти просто да се отпусне и в най-точния момент ще стане❤ Пазете се и бъдете здрави ❤

# 575
  • Мнения: 58
Здравейте, не знам дали тук е правилното място да пиша и се извинявам предварително.
С приятеля ми правим опити за бебе за пръв път този месец. Цикълът ми е 28 дни, винаги точен. Този месец ми дойде на 2ри и ми свърши на 8ми. На 12ти правихме кекс и на следващият ден ме болеше ниско долу ужасно. След това правихме още 2 пъти на 14ти и 16ти като болката пак се появяваше на следващия ден. До сега приятеля ми никога не беше свършвал в мен. Възможно ли е болката да е свързана или си въобразявам невероятно много.
Ще съм благодарна на всякакви отговори и се извинявам за тъпия въпрос. 😁

 По скоро си въобразяваш много 😂 болката да е от много други причини. Това да свършва в тебе не е болезнено единствено лично мене не ми харесва като стана и се разтича все едно съм се напишкала😂😂😂 мен ми се случи да изпитам болка по време на секс обаче до толкова че спряхме все едно долната част шеще да ми да падне. И от болка почнах да повръщам. Така и не разбрах защо но ако при теб продължава най-добре отиди на лекар. Тук никой нищо не може да ти каже. Колкото и “компетентни” да сме уж всички само лекар може да ти каже реално какво ти има. Оптусни се прави любов не мисли за бебе колкото и да е трудно. Ние вече 9 месеца опитваме и нищо а сме по на 23 години. Много отрицателни тестове видях и много плах ... за това казвам на всяко момиче което знам че иска да види тези прослувити две черти просто да се отпусне и в най-точния момент ще стане❤ Пазете се и бъдете здрави ❤
Явно филмирането ми е в повече. 😂
Надявам се скоро да се похваля с прословутите 2 чертички и всичко да е наред. По време на секс и след това нямам болки. Болките бяха на следващия ден и сигурно изобщо не са свързани със самия акт. Надявам се скоро да се похваля с 2те чертички. И стискам палци и на вас да ви се получи.
Благодаря много за добрите думи. Ще се опитам да не мисля за това, колкото и невъзможно да ми е. Успех на всички. 🌷❤️

# 576
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,
От няколко месеца бебе правим с ММ. Цикълът ми е околко 26-28 дни. Днес имах бледорозово зацапване. Трябва да ми дойде след 4 дни. От околко 3 дни гърдите са ми доста стегнати и подути и от два дни сутрин ми се гади.
Мислите ли,че има възможност да съм бременна? И дали е рано за тест?

# 577
  • София
  • Мнения: 10 642
Ако е рано за тест е рано и за симптоми

# 578
  • Мнения: 744
Момичета, вече 6 дни имам кърваво зацапване. Менструацията ми следва да настъпи на 23. 04.
Мисля другата седмица да потърся консултация с гинеколог, но ме интересува, ако има имплантация с леко кървене колко време продължава тя ( 2, 3 или повече дни) ?

# 579
  • Мнения: 163
Момичета, вече 6 дни имам кърваво зацапване. Менструацията ми следва да настъпи на 23. 04.
Мисля другата седмица да потърся консултация с гинеколог, но ме интересува, ако има имплантация с леко кървене колко време продължава тя ( 2, 3 или повече дни) ?
Здр аз имах зацапване за деня само , повече не съм имала успех ти желая.

# 580
  • Мнения: 9
 


Да се радвам ли или да не бързам

# 581
  • Мнения: 48
 


Да се радвам ли или да не бързам

Ехааа🥰🥰🥰 силно се надявам да е това което искаш. Закъснява ли ти? Дай малко повече подробности, ако ти закъснява е 99% за мене че сърцето твое почва да тупти за двама❤ Направи си в най-скоро време още един тест. Този с първата урина ли е?

# 582
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Положителен е тестът, няма нужда от втори.

# 583
  • Мнения: 707
Здравейте,

през последните 7-8 месеца цикъла ми е доста нередовен и по-продължителен - 34-36-38 дни. Последните ми два цикъла са 36 и 40 дни. Този месец отновно си опитахме късмета за бебче (след известно време опити вече започнах да си мисля, че ще стане с късмет). Овулацията ми беше на 12/13 ден от цикъла, а от 22рия ден имам свръхчувствителни гърди (като ПМС). Според вас едно евентуално забременяване би ли оказало влияние върху по-ранните симптоми за ПМС или просто този месец по стечение на обстоятелствата се гласи да ми дойде по-рано?

Ако някоя дама има подобен проблем ще се радвам да сподели Simple Smile

# 584
  • Мнения: 9
 


Да се радвам ли или да не бързам

Ехааа🥰🥰🥰 силно се надявам да е това което искаш. Закъснява ли ти? Дай малко повече подробности, ако ти закъснява е 99% за мене че сърцето твое почва да тупти за двама❤ Направи си в най-скоро време още един тест. Този с първата урина ли е?



Ами не е с първата урина, и е само с 2 дни закъснение на цикъла ..

Общи условия

Активация на акаунт