"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 064
  • 770
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 76
Не знам какво става. Днес сутринта имах малко зацапване и до там. Теста е с много бледа втора чeрта,почти не се вижда. Последния ми цикъл беше на 18.03.2020. Вазможно ли е да съм имала късна овулация?

# 737
  • Мнения: 602
Дори с късна овулация ми се струва,че на вече 17 дни закъснение би трябвало да е по- наситена чертичката. Какъв е този тест? Защо не пробваш с касета на шуърчек утре с първа урина?

# 738
  • Мнения: 3 939
Не знам какво става. Днес сутринта имах малко зацапване и до там. Теста е с много бледа втора чeрта,почти не се вижда. Последния ми цикъл беше на 18.03.2020. Вазможно ли е да съм имала късна овулация?
Чертата е много бледа, трябва овулацията ти да е била 2 седмици по-късно от стандартното. Само така се връзват сметките.

# 739
  • Мнения: 76
Значи може да е извънматочна или някакъв друг проблем:-(

# 740
  • Мнения: X
За толкова голямо закъснение чертата трябва да е мноого видима дори и при извънматочна бременност. Да не кажа, че за толкова време и извънматочна може да се умре от кръвоизлив. Проблема едва ли е свързан с бременност, защото овулацията при РЕДОВЕН цикъл не може да се измести с 20 дни; 5дни, например, може,но повече от 2 седмици- няма как.

# 741
  • Мнения: 1
Здравейте момичета. Съвсем нова съм тук и имам нужда от вашата помощ. Закъснява ми вече повече от седмица и реших да си направя тест. След 5 минути не показа втората чертичка и го оставих, минаха 1-2 часа и го намирам така. Не знам това линия ли е, какво е. Четох какво ли не из интернет и съм адски объркана. Според вас?

# 742
  • Мнения: 2 161
Отрицателен е.
Здравейте момичета. Съвсем нова съм тук и имам нужда от вашата помощ. Закъснява ми вече повече от седмица и реших да си направя тест. След 5 минути не показа втората чертичка и го оставих, минаха 1-2 часа и го намирам така. Не знам това линия ли е, какво е. Четох какво ли не из интернет и съм адски объркана. Според вас?

# 743
  • Мнения: 7 898
Значи може да е извънматочна или някакъв друг проблем:-(
Колко дена ти е цикъла и редовен ли ти е? Правиш ли редовно секс?

# 744
  • Мнения: 76
Здравейте. Доиде ми последно на18.03.Овулацията ми беше на 31.03. Знам защото си правих дигитален тест. Правих секс на 27.,31 и 1. Което ще рече че по време на ову съм правила.

Редовен ми е цикъла, на 28 дена. По 4-5 дена.

Последна редакция: пн, 04 май 2020, 12:46 от AnMary

# 745
  • София
  • Мнения: 11 477
Супер. Аз скоро не съм правила секс, та ти се радвам.
А иначе ако ти е дошло на 18 март и имаш редовен цикъл на 28 дни, не си ли правила тест?

# 746
  • Мнения: 7 898
Редовен ми е цикъла, на 28 дена. По 4-5 дена.
Ако ти е редовен, имаш малки шансове но никога не се знае.
4-5 дена не ме интересуват и не знам защо всички наблягат на това 😂.

# 747
  • Мнения: 2 161
Здравейте. Доиде ми последно на18.03.Овулацията ми беше на 31.03. Знам защото си правих дигитален тест. Правих секс на 27.,31 и 1. Което ще рече че по време на ову съм правила.
Отиди на лекар. Ако си бременна сега ще си в 6 седмица и 3 дни и ще се види. Ако не си е възможно да имаш сериозен проблем.

# 748
  • Мнения: 76
Правих,но емного блед и е с първата урина.

# 749
  • Мнения: 58
Здравейте отново,
Писах ви в средата на Април. Тогава започнахме с опитите за бебе. Трябваше да ми дойде на 30ти, но все още не е. Вчера правих тест и беше отрицателен.
Според вас има ли шанс да е станало чудото?

Общи условия

Активация на акаунт