"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 33 059
  • 770
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Здравейте отново,
Писах ви в средата на Април. Тогава започнахме с опитите за бебе. Трябваше да ми дойде на 30ти, но все още не е. Вчера правих тест и беше отрицателен.
Според вас има ли шанс да е станало чудото?
Пробвай с първа урина или си направи кръвен,и през колко дни ти идва

# 751
  • Мнения: 58
Здравейте отново,
Писах ви в средата на Април. Тогава започнахме с опитите за бебе. Трябваше да ми дойде на 30ти, но все още не е. Вчера правих тест и беше отрицателен.
Според вас има ли шанс да е станало чудото?
Пробвай с първа урина или си направи кръвен,и през колко дни ти идва
Идва ми на 28 дни. Теста правих вечерта, защото нямах възможност през деня.

# 752
# 753
  • Мнения: 744
След двуседмично зацапване, два отрицателни теста и преглед с ехограф се оказа, че имам 4мм киста в десния яйчник. В понеделник ще пускам туморни маркери и след това пак контрола.

# 754
  • Мнения: 21
Здравейте.Правих опити за бебе на 11,18,20,23,25,29април и 01,02май..Според вас има ли шанс да е станало нещо при положение че април месец не  ми дойде и има ли шанс да е имало овулация?

# 755
  • Мнения: 2 011
Няма как да се гадае. Април месец току що приключи. Това, че не е имало цикъл не значи непременно бременност, зависи кога изобщо сте си чакала цикъла(т.к. Кога е бил последния)
Здравейте.Правих опити за бебе на 11,18,20,23,25,29април и 01,02май..Според вас има ли шанс да е станало нещо при положение че април месец не  ми дойде и има ли шанс да е имало овулация?

# 756
  • Мнения: 21
Няма как да се гадае. Април месец току що приключи. Това, че не е имало цикъл не значи непременно бременност, зависи кога изобщо сте си чакала цикъла(т.к. Кога е бил последния)
Здравейте.Правих опити за бебе на 11,18,20,23,25,29април и 01,02май..Според вас има ли шанс да е станало нещо при положение че април месец не  ми дойде и има ли шанс да е имало овулация?
Не съм казала,че има бременост просто попитах дали след като нямах цикъл е възможно да съм имала овулация?Последно ми идва на 10март.През 35дни горе долу ми идва.

# 757
  • Мнения: X
Няма как да се гадае. Април месец току що приключи. Това, че не е имало цикъл не значи непременно бременност, зависи кога изобщо сте си чакала цикъла(т.к. Кога е бил последния)
Здравейте.Правих опити за бебе на 11,18,20,23,25,29април и 01,02май..Според вас има ли шанс да е станало нещо при положение че април месец не  ми дойде и има ли шанс да е имало овулация?
Не съм казала,че има бременост просто попитах дали след като нямах цикъл е възможно да съм имала овулация?Последно ми идва на 10март.През 35дни горе долу ми идва.
Направи тест.

# 758
  • Мнения: 21
Няма как да се гадае. Април месец току що приключи. Това, че не е имало цикъл не значи непременно бременност, зависи кога изобщо сте си чакала цикъла(т.к. Кога е бил последния)
Здравейте.Правих опити за бебе на 11,18,20,23,25,29април и 01,02май..Според вас има ли шанс да е станало нещо при положение че април месец не  ми дойде и има ли шанс да е имало овулация?
Не съм казала,че има бременост просто попитах дали след като нямах цикъл е възможно да съм имала овулация?Последно ми идва на 10март.През 35дни горе долу ми идва.
Направи тест.
Не е ли рано за тест?

# 759
  • Мнения: X
От 10 март не ти е идвало,до 10 април е 1 мес ,сега сме май Simple SmileИзчакай си 35 дена и ако имаш закъснение.Дълъг ти е цикъла.

# 760
  • Мнения: 21
От 10 март не ти е идвало,до 10 април е 1 мес ,сега сме май Simple Smile
Да,но опитите бяха след това.Ще изчакам още малко и ако не ми дойде и този месец ще правя тест.Благодаря за отговорите! Simple Smile

# 761
  • Мнения: 602
От 10 март не ти е идвало,до 10 април е 1 мес ,сега сме май Simple Smile
Да,но опитите бяха след това.Ще изчакам още малко и ако не ми дойде и този месец ще правя тест.Благодаря за отговорите! Simple Smile

Няма какво да чакаш още месец, вече имаш две седмици закъснение. Направи си тест. При всички положения е добре да те види лекар.

# 762
  • Мнения: 21
От 10 март не ти е идвало,до 10 април е 1 мес ,сега сме май Simple Smile
Да,но опитите бяха след това.Ще изчакам още малко и ако не ми дойде и този месец ще правя тест.Благодаря за отговорите! Simple Smile

Няма какво да чакаш още месец, вече имаш две седмици закъснение. Направи си тест. При всички положения е добре да те види лекар.
Аз ходих на лекар и всичко беше наред сега остава да чакам да стане чудото!😊

# 763
  • Мнения: 191


Здравейте, това са тестовете ми с тези бледи чертички, престо и шуар чек са отр, чхг на 4ти ден от закъснение е 0,20.... тоес и то отр, сега е 7ми ден пт закъснението и пак отр тест имам, а не ми идва, ходих на ореглес, лекаря каза да пия примулот, ако има нещо да се задържало ама не виждал нищо ако ли не като го спра щяло да ми дойде! Вие какво мислите ?

# 764
  • Мнения: 602
Аз имах такива чертички на 4ти ден закъснение, но бях с късна овулация. Бях бременна.

Общи условия

Активация на акаунт