Боядисване на косата в по-светъл тон

  • 19 605
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Силна е, но не е за бели коси. Аз съм много доволна от нея - в момента съм с кестеняво, номер 5.8 - Bronze Simple Smile

# 16
  • Мнения: 120
Значи аз да ви кажа как се стправих с нежелананият си цвят Laughing. Преди няколко години си правех косата цвят махагон с къна. Един път ми избиха балансите и реших да си направя руси кичури - станаха готини. Но вторият път когато си ги направих, станаха просто  Sick Sick Sick. Станах една такава рижаво-червена - гнус голяма. ooooh! Още на следващия ден си купих обезцветителя на Лореал, забравих му името, нещо май беше като Деколоран newsm78. Косата ми стана сламено жълта  и което повече ме изненада, почти беше свалил къната. Където е имало къна цветът беше рижав, но мек а не крещящо риж. На следващият ден се боядисах светло кестенява- стана без никакъв червен оттенък, ама никакъв. Друг важен момент е , че този обезцветител почти не ми изтощи косата. След като си боядисах косата кестенява  тя имаше чудесен здрав вид. А като си помисля , че само 3-4 дни преди това  и правих кичури....
Та каква ми е мисълта - щом този обезцветител ми махна голяма част от къната без да я изтощи може би ще махне и тъмният нюанс, който вече ти не искаш. Peace

# 17
  • Мнения: 202
Да споделя и моят опит. Бях червена. Исках да стана руса. По препоръка на фризьорката започнах да атакувам косата с цвета , в който исках да се промени. Постепенно изрязвахме червеното и след 4-5 боядисвания и 2-3 подстригвания се получи желания от мен цвят, без изсветляване. През това време все бях "модерна",/ по думите на моите колежки/ защото от червеното все оставаше в краищата на косата. В момента за светлия цвят ползвам Виталитис 11/9 -безамонячната. Успех в начинанието! С търпение ще успееш! Просто е необходимо време, около 2-3 месеца!

Общи условия

Активация на акаунт