Бригада "Нов дом" - 4

  • 123 831
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Мнения: 4 686
В София ли е семейството?

# 1 876
  • Мнения: 11 217
Но и тук има разни мърляви неща, непочистени от мързел. Видях контактите на стената, жълти, мръсни, мазни… чудя се как работят. Тази беззъба жена не може ли да вземе едно памуче и да почисти тия контакти?

# 1 877
  • Мнения: 826
Потресаващо е! Без думи съм. Какви хора, какви съдби...
А колко подредено е вътре,на фона на цялата мизерия! Няма разхвърлени дрехи,мръсни чинии.И мисленето и на двамата......

# 1 878
  • Мнения: 2 646
Мъжът й е бил дълго време болен, едва ли й е било до почистване на контакти. Пак си е до манталитет, разбира се. Вярно, че е разтребено и що годе почистено, няма натурии и купища боклуци, но е ужасно мизерно и гадно, това не са условия за живот. Не знам какъв ремонт ще направят на тоя коптор.

# 1 879
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
В потрес съм. То по- лесно е да се събори и построи на чисто, отколкото да се ремонтира тази пародия на къща.

# 1 880
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 924
Но и тук има разни мърляви неща, непочистени от мързел. Видях контактите на стената, жълти, мръсни, мазни… чудя се как работят. Тази беззъба жена не може ли да вземе едно памуче и да почисти тия контакти?
Тя и готварската им печка беше много мръсна и мазна.
А във всяка стая имат плазмени телевизори, а са нямали пари, когато бащата е бил здрав да обработят стените срещу мухъл и да боядисат...

# 1 881
  • Мнения: 3 744
Още една трагедия. Разплаках се да ви кажа. Мъчно ми е за такива хора.
Дано се намерят благодетели да помогнат на момчето да следва в университет.

# 1 882
  • Мнения: 11 217
А тостерът направо кърти

# 1 883
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Почти съм сигурна, че жената е в депресия и не и е до чистене и подреждане.
Този мъж какъв роднина е на двамата, че не разбрах? Не разбрах и дали работи нещо тя.

# 1 884
  • Мнения: 2 646
Аз не се разплаках, но буквално настръхвам от гнус и потрес. Как се стига до такова житейско положение???
Мъжът е чичо, брат на починалия съпруг. Жената работи в някакво заведение, каза, че е "салатиер", каквото и да значи това .

# 1 885
  • Мнения: 373
Разбирам, че жената е в депресия покрай болестта и смъртта на мъжа й, но тук никога нищо не е пипвано. Като гледам и на чичото не му е много зор...

# 1 886
  • Мнения: 3 744
не каза ли студена кухня?

# 1 887
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
При наличието на двама мъже в къщи, все нещо би могло да се постегне, мисля.

# 1 888
  • Мнения: 4 686
Работи, каза, че всеки ден като се връща от работа вижда некролога му.

Стари контакти и уреди понякога се чистят много трудно. Наслоени, чупят се лесно.

# 1 889
  • Мнения: 14 144
Каза, че е взела пари на заем от шефа си, за да купи три кубика дърва.

Общи условия

Активация на акаунт