Бригада "Нов дом" - 4

  • 112 407
  • 2 122
  •   2
Отговори
# 570
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Няма ли да са нови епизодите на "смени жената"?

Нов сезон рекламираха.

# 571
  • Мнения: 6 185
Сега погледнах-нови епизоди ще са на Смени жената от тази вечер .Марияна Маринова видях в епизода
https://www.btv.bg/video/shows/smeni-jenata/video/gledajte-smeni … -ch-po-btv-1.html

# 572
  • SF
  • Мнения: 21 230
Днес имаше епизод, вероятно стар. Промениха апартамент, който беше много разрушен, празен.
Всичко беше хубаво, хората си го харесаха, но оставиха банята без мивка - душът е и мивка и душ и шлангът минаваше грозно. Иначе не бяха любимите ми шахматни цветни плочки.

# 573
  • Мнения: 4
Здравейте, гледахте ли в събота предаването за 6-тте деца и самотната майка? От кой сезон - кога във времето е този епизод?

# 574
  • Мнения: 57
Много обичаме това предаване.И цялото ми семейство харесваме Мария.Дано го продължат.

# 575
  • Мнения: 2 024
В момента по Btv, дават повторението на "онази кукувица с 3 големи деца и мъж в строителството' ,
подарената секция от момичетата шампионки- изхвърлиха я на улицата.
Не разбрах какво стана с тях.

# 576
  • Мнения: 117
Ужасни са тези ремонти, направо срамота.

# 577
  • Мнения: 21
Любимото ми предаване

# 578
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Новият 6ти сезон започва на 24 февруари (събота) от 20ч по БТВ.
Водеща отново ще е Мария Силвестър. Бригадата е изцяло нова, начело с един от най-колоритните участници във „Фермата“ 8 - Калин Евтимов. Рамо до рамо с него ще бъдат съдружникът му Симеон, майсторите Димитър, Иван, Ивайло и бащата на Калин – Евтим.

# 579
  • Мнения: 39 321
Караджов защо е в немилост?

# 580
  • БГ
  • Мнения: 1 273
Успешно си прави доста интересно предаване отново с бригада за ремонти по YouTube Simple Smile

# 581
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Е как така без Караджов?!

# 582
  • Мнения: 3 565
Гледам. Харесва ми бригадата.

# 583
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
И аз заложих на епизода, другото предаване ще го гледам на запис.

# 584
  • Мнения: 794
И аз заложих на епизода, другото предаване ще го гледам на запис.
Понеже нямам възможност в момента....Два епизода ли ще са ,или един двучасов? Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт