Бременна съм!:))))Защо всички казват да изчакам с прегледа??

  • 2 955
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 216
Заради изготвянето на картона казват да се изчака. Иначе няма проблем да отидеш по-рано. newsm10 4естито! newsm74

# 31
  • Мнения: 63
Предполагам че ти казват да чакаш защото много пъти в ранна бременност не се задържа плода. и затова е по добре да се изчака до сърдечна дейност на бебо което към 7,8 г.с. АЗ бих те посъветвала да отидеш на лекар прегледа може да навреди ако те бърка лекаря и то не е сигурно, но като му кажеш че си бременна едва ли ще те бръкне по скоро ще те види на видеозон може и вагинален щото е в началото. Аз отидох с 4 дни закъснение и едвам видя бебо кза ми че има една точка Grinning. и въобще не се впечатли от това че съм бремменна каза ми да отида след 1 месец и ако прокървя да не правя глупости а направо да и се обадя. иииии така като отидох след 1 месец вече ме прие като бременна и ми обърна внимание и ме записа и тн така че отивай за да рабереш нещо за бебо. успех

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И аз отидох в 6 г.с. - питаха ме  ами аз какво ще видя толкова рано? Е, в крайна сметка видя плоден сак, а точката вътре на вагинален. Може би затова са ти казали да изчакаш. Но според мен си отиди, поне за собствено спокойствие. И не давай да те бъркат - само това е опасното.

# 33
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Честито, мила! Лека бременност и всичко най-добро! Отиди на лекар заради себе си и бебето, не заради другите...

# 34
  • Мнения: 1 064
...аз отидох на 10 ден след закъснението на цикъла, след два положителни теста EFP, въпреки че от първия ден след като ми закъсня знаех, че съм бременна fertilization...просто никога не ми закъсняваше...по-рано - да, но по - късно никога...
...така че иди си на лекар, а регистрирането може и се прави на по-късен етап...

ЧЕСТИТО И ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ! Flowers Rose

# 35
  • Мнения: 388
Аз отидох в 5 седмица и ме върнаха да отида след 1 седмица
на 6 седмица видяха сакчето, а в седма чух тонове.
Успех мила и Честито Hug

# 36
  • Мнения: 5 103
Честито  bouquet аз ходих веднага на вагина-лен триизмерен и не ме върнаха.

# 37
  • Мнения: 509
Задължително е да отидеш на лекар! Ще те гледа на ехограф, за да види къде се е закрепило сакчето - това е важно. Мен също ме гледаха в 5 г.с., но ме регистрираха по-късно - като другата мама, да не би да пометна дотогава!!!!
Честито и леко бременеене!

# 38
  • София
  • Мнения: 2 164
Честита бременност!
Задължително отиди на лекар! Гинекологът трябва да установи бременност, да види дали е маточна или извънматочна, как е закрепен плодът.
Аз отидох в 5-та г.с., видя се плодното сакче. До 9-та г.с. прегледите са с вагинален ултразвук, след това с коремен. Не боли, не е вредно, няма да прокървиш. Не се притеснявай!

# 39
  • Мнения: 99
Абсолютно категорично се присъединявам към мнението на всички - отиди на лекар. Аз го направих в края на 4г.с., т.е. малко след закъснението на цикъла ми. Занесох си и теста. Докторът искаше да се убеди, че бебето е в матката, а това е важно. А и живеем в 21 век - установяването на бременност вече не е като в средновековието...Поздравявам те от сърце!  bouquet Щом пиеш фолиева киселина, значи е чакано и желано бебе! Успех! Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 3 787
В 5 г.с отидох на гинеколог и ми регистрираха бременността,направиха ми картон и т.н.
Отивай,няма какво да чакаш.И не давай да ти правят гинекологични прегледи в никакъв случай Naughty
Аз не давах дори с вагинален видеозон да ме преглежат Naughty

# 41
  • Мнения: 1 294
Поздравления за новия живот в теб newsm51 Да растете здрави и щастливи двамата(а може да сте тримата newsm53
Аз съм за бързото отиване на преглед при добър специалист.Много е важно за ранна диагностика на извънматочна бременност.На теб разбира се токова нещо не може да ти се случи  love001, но аз съм патила и се чувствам длъжна да те посъветвам за това

# 42
  • Мнения: 76
Мисля , че дори е задължително да отидеш, нали гинеколога трябва да потвърди бременността и да провери дали всичко е нормално. Леко бременеене ти желая!

# 43
  • София
  • Мнения: 1 043
На лекар можеш да отидеш 7-10 дни след закъснението (това ми каза акушерката на моя гинеколог). И не се страхувай от вагиналния ехограф.
Не мога да повярвам, че медицински лица дават съвети да се изчака, та чак и до края на втория месец  Shocked

Аз съм за бързото отиване на преглед при добър специалист.Много е важно за ранна диагностика на извънматочна бременност.

Абсолютно вярно!!!

# 44
честито и от мен
не се бави, а отивай на лекар
няма място за притеснения - напротив, самата ти ще се успокоиш
аз лично бях вчера Simple Smile за първи път

Общи условия

Активация на акаунт