Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 фев. 2020, 23:54 ч.

Карти Таро тема 23

• 3 235
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
Днес като дневна карта ми се паднаха 2 жезли. Прочетох много по темата но никъде не открих какво биха означавали като дневна карта.
Моето настроени днес е, че трябва да продължа напред и да се адаптирам към този нов свят.

Избор,ще трябва да избираш нещо,но което и да е, не е от толкова важно значение.
Като си теглиш т.н.дневна карта ,не е ли по-добре да стесниш обсега ,примерно дневна за работа само или в емоционален план или друго.Една карта сама, всички знаем,че има много значения и кое и как ще се прояви,варианти много.

# 106
Днес като дневна карта ми се паднаха 2 жезли. Прочетох много по темата но никъде не открих какво биха означавали като дневна карта.
Моето настроени днес е, че трябва да продължа напред и да се адаптирам към този нов свят.

Избор,ще трябва да избираш нещо,но което и да е, не е от толкова важно значение.
Като си теглиш т.н.дневна карта ,не е ли по-добре да стесниш обсега ,примерно дневна за работа само или в емоционален план или друго.Една карта сама, всички знаем,че има много значения и кое и как ще се прояви,варианти много.
Благодаря ти, Лола! Аз я тегля тая карта за да се уча да усещам Таро през моята емоция и преживявания. Не толкова да гадая за деня. Simple Smile

# 107
Здравейте отново, момичета!Вчера се упражнявах и на въпрос на анонимна жена от друг форум ,бременна в 5-ти месец, какъв е полът се паднаха - Императорът-3 мечове-Звездата.Очаквах други карти и се затрудних, направо идея нямам!Надявам се да се включат с мнение по-опитните тук!Също и за мнения,като се паднат по принцип 2 големи Аркана и по средата малък, фокусът на малкия ли е?
Хубав ден и се пазете здрави!

# 108
Здравейте,момичета!Бих желала да задам въпрос,относно човекът до мен,ще бъдем ли заедно занапред,ще успеем ли да създадем семейство?Благодаря,предварително

# 109
Здравейте отново, момичета!Вчера се упражнявах и на въпрос на анонимна жена от друг форум ,бременна в 5-ти месец, какъв е полът се паднаха - Императорът-3 мечове-Звездата.Очаквах други карти и се затрудних, направо идея нямам!Надявам се да се включат с мнение по-опитните тук!Също и за мнения,като се паднат по принцип 2 големи Аркана и по средата малък, фокусът на малкия ли е?
Хубав ден и се пазете здрави!

Лола, моля те кажи ми кой е тоя друг форум, че тоя умря, а аз не искам вече да си говоря сама Simple Smile

# 110
Здравейте, момичета!
Изтеглих си карти за следващата седмица, нещо като таро хороскоп, по една карта за всеки ден и една карта за общата енергия. Дневните ми карти на пръв поглед ми изглеждат добри и следват някакъв ред, но картата за обща енергия някак си не ми се връзва. Бихте ли ми помогнали как да я разчета правилно според останалите карти?

Изтеглих още две карти, за да поясня - 7 пентакли и асо мечове.

Общи условия

Активация на акаунт