Карти Таро тема 23

  • 29 267
  • 720
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 43
Днес като дневна карта ми се паднаха 2 жезли. Прочетох много по темата но никъде не открих какво биха означавали като дневна карта.
Моето настроени днес е, че трябва да продължа напред и да се адаптирам към този нов свят.

Избор,ще трябва да избираш нещо,но което и да е, не е от толкова важно значение.
Като си теглиш т.н.дневна карта ,не е ли по-добре да стесниш обсега ,примерно дневна за работа само или в емоционален план или друго.Една карта сама, всички знаем,че има много значения и кое и как ще се прояви,варианти много.

# 106
  • Мнения: 236
Днес като дневна карта ми се паднаха 2 жезли. Прочетох много по темата но никъде не открих какво биха означавали като дневна карта.
Моето настроени днес е, че трябва да продължа напред и да се адаптирам към този нов свят.

Избор,ще трябва да избираш нещо,но което и да е, не е от толкова важно значение.
Като си теглиш т.н.дневна карта ,не е ли по-добре да стесниш обсега ,примерно дневна за работа само или в емоционален план или друго.Една карта сама, всички знаем,че има много значения и кое и как ще се прояви,варианти много.
Благодаря ти, Лола! Аз я тегля тая карта за да се уча да усещам Таро през моята емоция и преживявания. Не толкова да гадая за деня. Simple Smile

# 107
  • Мнения: 43
Здравейте отново, момичета!Вчера се упражнявах и на въпрос на анонимна жена от друг форум ,бременна в 5-ти месец, какъв е полът се паднаха - Императорът-3 мечове-Звездата.Очаквах други карти и се затрудних, направо идея нямам!Надявам се да се включат с мнение по-опитните тук!Също и за мнения,като се паднат по принцип 2 големи Аркана и по средата малък, фокусът на малкия ли е?
Хубав ден и се пазете здрави!

# 108
  • Мнения: 30
Здравейте,момичета!Бих желала да задам въпрос,относно човекът до мен,ще бъдем ли заедно занапред,ще успеем ли да създадем семейство?Благодаря,предварително

# 109
  • Мнения: 236
Здравейте отново, момичета!Вчера се упражнявах и на въпрос на анонимна жена от друг форум ,бременна в 5-ти месец, какъв е полът се паднаха - Императорът-3 мечове-Звездата.Очаквах други карти и се затрудних, направо идея нямам!Надявам се да се включат с мнение по-опитните тук!Също и за мнения,като се паднат по принцип 2 големи Аркана и по средата малък, фокусът на малкия ли е?
Хубав ден и се пазете здрави!


Лола, моля те кажи ми кой е тоя друг форум, че тоя умря, а аз не искам вече да си говоря сама Simple Smile

# 110
  • Мнения: 1 323
Здравейте, момичета!
Изтеглих си карти за следващата седмица, нещо като таро хороскоп, по една карта за всеки ден и една карта за общата енергия. Дневните ми карти на пръв поглед ми изглеждат добри и следват някакъв ред, но картата за обща енергия някак си не ми се връзва. Бихте ли ми помогнали как да я разчета правилно според останалите карти?


Изтеглих още две карти, за да поясня - 7 пентакли и асо мечове.

# 111
  • Мнения: 236
Здравейте!
Изтеглих 3 карти на въпрос дали нещо за което съм положила много усилие което ще има положителен резултат за мен.
Изтеглих висшата жрица колесницата и силата. По силата на трета позиция разбирам че отговорът е не. Интересното е, че първите две карти ми казват че ще имам успех ако ползвам ума си, но не мога да ги обвържа със силата, която някак ги спира.
Какво е вашето мнение?

# 112
  • Мнения: 1 323
Отново съм аз. Уча се още, чета картите,  но ми е трудно да си сглобявам цялата картинка все още.
Зададох въпрос какви ще са следващите действия на човека Х към мен. Излезе това. Много енергии ми станаха, защо се появява този крал на жезлите накрая? Трите карти под него са за пояснение. Това си го виждам на чист любовен триъгълник, но аз питам какво ще направи другия човек към мен, а не аз какви ги върша. Аз си го обяснявам с това, че той си мисли, че има друг човек в живота ми и затова долу излизат тези тройка мечове и любовниците. Много моля за съвет!

# 113
  • Мнения: 3
Здрсвейте,може ли някой да ми погледне. с карти таро имам 2 въпроса ,ще съм благодарна ско някой прояви желание 🙂

# 114
  • Мнения: 2 122
Здрсвейте,може ли някой да ми погледне. с карти таро имам 2 въпроса ,ще съм благодарна ско някой прояви желание 🙂
Съжалявам, но едва ли ще получиш отговор на въпросите си. Темата не е създадена, за да отговаря на въпроси на хора, които с нищо не допринасят за развитието й.
Целта й е да напредваме заедно, а не да сме на разположение на любопитните за бъдещето си. Съжалявам, че реагирам след твоето мнение.
Ако още някой не е разбрал, в темата се участва след показани изтеглени карти и лично мнение на питащия по тях. Идеята на темата изобщо е да се споделя опит с картите Таро.
Идеята не е безплатни консултации!

Здравейте!
Изтеглих 3 карти на въпрос дали нещо за което съм положила много усилие което ще има положителен резултат за мен.
Изтеглих висшата жрица колесницата и силата. По силата на трета позиция разбирам че отговорът е не. Интересното е, че първите две карти ми казват че ще имам успех ако ползвам ума си, но не мога да ги обвържа със силата, която някак ги спира.
Какво е вашето мнение?
Да, имаш амбиции, устрем, по отношение на "нещото" имаш правилния подход и усещане за вярна посока, но не  вярваш, че ще го постигнеш, не вярваш че ще ти се получат нещата.
За мен Силата на последна позиция означава самосаботиране.

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 10:07 от Silky_soft

# 115
  • Мнения: 236
Здрсвейте,може ли някой да ми погледне. с карти таро имам 2 въпроса ,ще съм благодарна ско някой прояви желание 🙂
Съжалявам, но едва ли ще получиш отговор на въпросите си. Темата не е създадена, за да отговаря на въпроси на хора, които с нищо не допринасят за развитието ѝ.
Целта ѝ е да напредваме заедно, а не да сме на разположение на любопитните за бъдещето си. Съжалявам, че реагирам след твоето мнение.
Ако още някой не е разбрал, в темата се участва след показани изтеглени карти и лично мнение на питащия по тях. Идеята на темата изобщо е да се споделя опит с картите Таро.
Идеята не е безплатни консултации!

Здравейте!
Изтеглих 3 карти на въпрос дали нещо за което съм положила много усилие което ще има положителен резултат за мен.
Изтеглих висшата жрица колесницата и силата. По силата на трета позиция разбирам че отговорът е не. Интересното е, че първите две карти ми казват че ще имам успех ако ползвам ума си, но не мога да ги обвържа със силата, която някак ги спира.
Какво е вашето мнение?
Да, имаш амбиции, устрем, по отношение на "нещото" имаш правилния подход и усещане за вярна посока, но не  вярваш, че ще го постигнеш, не вярваш че ще ти се получат нещата.
За мен Силата на последна позиция означава самосаботиране.
Да, Силки, и тук си права. Тъй като резултатът ми е обвързан от решенията на други хора, а знаеш че ситуацията сега е странна и не мисля че е приоритет моето развитие за друг освен за мен самата. Може би трябва да имам повече вяра в себе си и хората Simple Smile

# 116
  • Мнения: 416
Като лаик ще задам въпрос и ще кажа какво аз разбрах от тези карти. Става дума за мъжа ми, дали да смени позицията на работата си? Т.е. той остава във фирмата, но да е на друга длъжност. Ето това си изтегли сам:5 чаши, 2 жезли, 10 чаши обърната. После за доизясняване и тази карта:
5 мечове обърната.

Аз го разбирам така: няма правилно и неправилно, 'скачай' във възможността. Ама тогава каква ще е идеята на упражнението?
Някакви други тълкувания?

# 117
  • Мнения: 1 323
Като лаик ще задам въпрос и ще кажа какво аз разбрах от тези карти. Става дума за мъжа ми, дали да смени позицията на работата си? Т.е. той остава във фирмата, но да е на друга длъжност. Ето това си изтегли сам:5 чаши, 2 жезли, 10 чаши обърната. После за доизясняване и тази карта:
5 мечове обърната.

Аз го разбирам така: няма правилно и неправилно, 'скачай' във възможността. Ама тогава каква ще е идеята на упражнението?
Някакви други тълкувания?
Според мен не трябва да сменя позицията. Първите две карти описват според мен това, че се колебае и явно не е особено доволен от сегашната позиция, но по последната карта аз не виждам да доведе до добър резултат това начинание. Особено след поясненията.

# 118
  • Мнения: 2 122
Като лаик ще задам въпрос и ще кажа какво аз разбрах от тези карти. Става дума за мъжа ми, дали да смени позицията на работата си? Т.е. той остава във фирмата, но да е на друга длъжност. Ето това си изтегли сам:5 чаши, 2 жезли, 10 чаши обърната. После за доизясняване и тази карта:
5 мечове обърната.

Аз го разбирам така: няма правилно и неправилно, 'скачай' във възможността. Ама тогава каква ще е идеята на упражнението?
Някакви други тълкувания?
Здравей, картите говорят за недоволство и обида. Като че тук той трябва да избере от двете злини по-малката. Т.е. и на другата длъжност няма да е абслютно удовлетворен.

# 119
  • Мнения: 1 671
Привет таро любители⚛
Мн ми е била трудна Луната,може ли да дадете мнения🧿
Имам комбинация 8 чаши, Луна и 6 чаши обърната
Въпрос точно свързан с минало и хоп 6 чаши Simple Smile))
Ще се появи ли отново той в живота на В.?
8 чаши е тръгване по нов пъд, желание за нещо ново, т.е. няма да се появи
Да, ама не
6 чаши обърната, искатеминалото да се върне, живеете в миналото
Обаче тази Луна в средата?

Общи условия

Активация на акаунт