Карти Таро тема 23

  • 29 382
  • 720
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Момичета, чувствам се длъжна да ви напиша отговор, все пак сте отделили от времето си за мен,благодарности! Тълкуванията се ви интересни и има голяма доза истина. Аз завися, но не финансово, подкрепа - да, в смисъл на обучение. По - вероятно е да не продължат, макар да са в самото начало изобщо като запознанство. От любопитство, коя карта го показва или и трите като комбинация?

# 466
  • Мнения: 3 674
Момичета, чувствам се длъжна да ви напиша отговор, все пак сте отделили от времето си за мен,благодарности! Тълкуванията се ви интересни и има голяма доза истина. Аз завися, но не финансово, подкрепа - да, в смисъл на обучение. По - вероятно е да не продължат, макар да са в самото начало изобщо като запознанство. От любопитство, коя карта го показва или и трите като комбинация?

Ivka Smile, благодаря за отзивите, защото е важно наситина , както за нас, така и за картите да се дава ОВ. Да, аз така и писах, че ти разчиташ на някаква финансова подкрепа от този човек и ето, явно е било относно твоето обучение. В смисъл, се подразбира, че този човек ти помага.
 Имам въпрос,  на който  е важно да си искрена в отговора си/ никой никого не познава тук, така че.../ : ти по някакъв начин налагаш ли му се ...или във връзката, опитваш ли се ,/ как да кажа,/ да се държиш така че , да искаш да става все на твоето, или да си инатлива?!  Важно е  да се знае, заради картите, разбираш ли...защото това е ключа и към втория ти въпрос.

# 467
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Не, не се опитвам никак даже,не съм инатлива, не се налагам. И той и аз сме много спокойни хора, просто вида отношенията са такива, а че в момента няма и ситуации някой да се налага на другия.Просто сме на прага на отношения които могат или не могат да се случат. Да кажем, че бих искала някакво словесно изразяване от негова страна, това очаквам, ако наистина има взаимност,но в никакъв случай не съм го казала, показала притискала. Той показва нещо, после не продължава объркващо е.

# 468
  • Мнения: 3 674
Ivka Smile...много ти благодаря за отговора! Първата карта ме накара интуитивно да предположа, това, за което писах. След твоето разяснение и придавам друго значение- че ти си много преданна и привързана в любовта/ в тази връзка, влагаш страст и любов, тоест отдадена си/ . При въпрос за Лични Отношения, ти се паднаха само женски карти, което показва, че ти си тази, която е повече заинтересована от връзката...него го няма, поне не на този етап. Ако искаш, може пак да питаш/теглиш/ карти относно тази връзка,  след месец и половина-два, да видим, какъв развой ще има.

Последна редакция: пт, 07 авг 2020, 00:12 от Roza17

# 469
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Roza17 и a.nik, благодарна съм за вашите усилия да ми помогнете и повярвайте успявате. Това явно е... така, картите потвърждават и говорят за който ще ги разчете.. Да теглим след месец и нещо, ще пиша пак тук за помощ. Бъдете здрави! Heart

# 470
  • Мнения: 408
Здравейте. Според вас има ли карти или подредби,които показват здравословен проблем или е по скоро лично усещане и много опит с картите. Чела съм доста по темата Таро и здраве, но като че ли не са много хората,които "умеят" това. Ако има някой по-опитен ще ми бъде интересно да сподели свои тълкувания и разбирания.

# 471
  • Мнения: 3 674
Roza17 и a.nik, благодарна съм за вашите усилия да ми помогнете и повярвайте успявате.....

Радвам се, да го чуя.  Аз много се кефя на О.НИК. защото е много е всеотдайна в темата и се опитва да отговаря на почти всички.  Успех на теб и благодаря ! Flowers Hibiscus

Здравейте. Според вас има ли карти или подредби,които показват здравословен проблем или е по скоро лично усещане и много опит с картите. Чела съм доста по темата Таро и здраве, но като че ли не са много хората,които "умеят" това. Ако има някой по-опитен ще ми бъде интересно да сподели свои тълкувания и разбирания.

Всяка карта има няколко значения  и разбира се  има и  за здраве. Друг е въпроса, че малко хора се наемат да гледат на тази тема. Това е голяма  отговорност, все пак. Аз лично не го правя...защото много често зад "лошото "здраве, стоят  кармични причини и аз не искам да се бъркам там...

# 472
  • Мнения: 4 777
Здравейте. Според вас има ли карти или подредби,които показват здравословен проблем или е по скоро лично усещане и много опит с картите. Чела съм доста по темата Таро и здраве, но като че ли не са много хората,които "умеят" това. Ако има някой по-опитен ще ми бъде интересно да сподели свои тълкувания и разбирания.

Има хора, които са много добри в Таро и могат да тълкуват за здраве и наистина не са много, но аз лично не съм на такова ниво и не мога да помогна. Темата Таро и здраве е от друг форум и там пише, че няма определени карти или подредби за здраве, за любов и т.н. всичко е опит.

# 473
  • Мнения: 45
Здравейте, група!
Днес зададох следния въпрос: Ще има ли развитие в отношенията с определен човек до края на годината (тоест да преминат на по-сериозно ниво)? Картите, които изтеглих, са следните: Колелото на съдбата,  10 чаши и 3 пентакли. Смятам, че картите са положителни.
Бих била благодарна, ако някой ми помогне с по-разширено тълкуване, тъй като за момента съм начинаеща.
Благодаря предварително!😊

# 474
  • Мнения: 1 671
Според мен, трябва още да работиш по тези отношения , за да се развият
10 чаши на 2 ра позиция е твоята проекция за създаване на семейство с този човек

# 475
  • Мнения: 45
Според мен, трябва още да работиш по тези отношения , за да се развият
10 чаши на 2 ра позиция е твоята проекция за създаване на семейство с този човек
Много благодаря!

# 476
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Някой може ли да помогне тази Кралица от кое Таро е точно? Харесва ми много изображението, търсих, но не мога да открия до момента.

# 477
  • Мнения: 408
Някой може ли да помогне тази Кралица от кое Таро е точно? Харесва ми много изображението, търсих, но не мога да открия до момента.
Thelema tarot се казват картите.Има ги в Amazon,  повечето карти са много красиво направени. От там са и тези .   

Последна редакция: сб, 08 авг 2020, 11:42 от Jaienvie

# 478
  • Мнения: 1 544
Скрит текст:
Здравейте
Някой за разчет? Или направо да ми изтегли едни карти? Имах връзка, която беше поставена на пауза, уж заради много лични проблеми и работни ангажименти на господина. 3 месеца ни вест, ни кост.... До днес сутринта, явно му се е дочукало.... Отрязах го, на него явно му трябва послушно кученце..... Лошото е че работим заедно и ще продължим да работим заедно... Та въпроса ми към картите е отношенията помежду ни оттук насетне? Паднаха се звездата, 5 жезли и паж чаши...... Ще следваме сърцето си, конкуренция и някакви вести и интимност?

По тези карти мисля, че няма смисъл отново да се връщаш назад, най- много да стигнеш отново до същото положение.

Звездата - пише, че е карта на миналото, на несбъднатото, на мечтите, на желанията, на надеждата........На какво всъщност се надяваш, на нещо което е било или нещо, което така или иначе не се е сбъднало?! До какво води този Паж чаши - до една 5 жезли ........отново надежда, отново нещо, което не е, отново вълнение и желания......но неосъществени все още. Поставя те на ниво конкуренция, но особеното в 5 жезли е с кого всъщност се конкурира човека от картата?! Със себе си!? Не си била преди време, дали сега можеш да бъдеш?!
Повярвай ми нямам намерение да се връщам назад, ако исках пак да се самобичувам щях да се изчукам вчера с него. И без това само за това се сеща за мен. По - скоро ме интересува дали ще може да се работи с него без излишни конфликти  и напрежение от сега нататък.



"Та въпроса ми към картите е отношенията помежду ни оттук насетне? Паднаха се звездата, 5 жезли и паж чаши...... Ще следваме сърцето си, конкуренция и някакви вести и интимност?"


Нещо не съм ти  разбрала въпроса, сори!

Не виждам никаква интимност по тези карти .По-скоро едно недорасло и инфантилно държание ,без никого да искам да обидя. Някой от вас бил ли е в дълга връзка преди ?

Последна редакция: сб, 08 авг 2020, 12:07 от menarini

# 479
  • Мнения: 408
Много ще ви бъда благодарна,ако помогнете с тълкуването.Преди няколко дни попитах тук във форума за здравословни проблеми и карти Таро.Знам че много малко хора биха се включили в тази тема,но ако някой може нека поне да опита, ако има желание разбира се. Зададох първи въпрос Къде бъркаме в лечението    И втори къде да търсим проблема . Всеки отговор ще ми бъде полезен

Общи условия

Активация на акаунт