Карти Таро тема 23

  • 29 272
  • 720
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 767
Здравейте, група!
Днес зададох следния въпрос: Ще има ли развитие в отношенията с определен човек до края на годината (тоест да преминат на по-сериозно ниво)? Картите, които изтеглих, са следните: Колелото на съдбата,  10 чаши и 3 пентакли. Смятам, че картите са положителни.
Бих била благодарна, ако някой ми помогне с по-разширено тълкуване, тъй като за момента съм начинаеща.
Благодаря предварително!😊
Скрит текст:

[/spoiler]

Съгласна съм с Peypy, а ето и моя анализ:
Комбинацията започва с Колелото на съдбата, основната му роля е да покаже движение, да се върти, нагоре или надолу, да ни издигне на върха или да ни свали на земята. Много често пише, че събитията, които предизвиква не зависят от нас, изразите " Просто случайно" " Стана изведнъж" " Случи се непредвидено" са характерни за Колелото на съдбата. Колелото се е задвижило, след него е 10 чаши / тук в този случай показва едно начало, каквото било или не било досега, то е минало и сега всичко започва отново, отначало / , та то я завърта, вдига емоциите, поставя началото........но  стига до 3 пентакли, само цифрата 3 може да подскаже, че участниците  в " начинанието" са повече от двама или има намеса на други хора или просто са си трима. Пентаклите са едни от най- пресметливите, лишени от страст, стремящи се към сигурност и целенасочени карти като боя. Тъй като става въпрос за 3 пентакли то тук по - скоро има едни общи интереси или цели или просто общуване на ниво приятелство или партньорство и на съвсем начално ниво. Но от друга страна, водата/ чашите / кореспондира добре със земята / пентаклите /  така, че има шанс.
Съвета на картите е да се ограничи намесата на други хора, техните мнения и "доброжелателност" Поведението да е праволинейно, без много емоции и без игрички.

# 481
  • Мнения: 67
Скрит текст:
Здравейте
Някой за разчет? Или направо да ми изтегли едни карти? Имах връзка, която беше поставена на пауза, уж заради много лични проблеми и работни ангажименти на господина. 3 месеца ни вест, ни кост.... До днес сутринта, явно му се е дочукало.... Отрязах го, на него явно му трябва послушно кученце..... Лошото е че работим заедно и ще продължим да работим заедно... Та въпроса ми към картите е отношенията помежду ни оттук насетне? Паднаха се звездата, 5 жезли и паж чаши...... Ще следваме сърцето си, конкуренция и някакви вести и интимност?

По тези карти мисля, че няма смисъл отново да се връщаш назад, най- много да стигнеш отново до същото положение.

Звездата - пише, че е карта на миналото, на несбъднатото, на мечтите, на желанията, на надеждата........На какво всъщност се надяваш, на нещо което е било или нещо, което така или иначе не се е сбъднало?! До какво води този Паж чаши - до една 5 жезли ........отново надежда, отново нещо, което не е, отново вълнение и желания......но неосъществени все още. Поставя те на ниво конкуренция, но особеното в 5 жезли е с кого всъщност се конкурира човека от картата?! Със себе си!? Не си била преди време, дали сега можеш да бъдеш?!
Повярвай ми нямам намерение да се връщам назад, ако исках пак да се самобичувам щях да се изчукам вчера с него. И без това само за това се сеща за мен. По - скоро ме интересува дали ще може да се работи с него без излишни конфликти  и напрежение от сега нататък.



"Та въпроса ми към картите е отношенията помежду ни оттук насетне? Паднаха се звездата, 5 жезли и паж чаши...... Ще следваме сърцето си, конкуренция и някакви вести и интимност?"


Нещо не съм ти  разбрала въпроса, сори!

Не виждам никаква интимност по тези карти .По-скоро едно недорасло и инфантилно държание ,без никого да искам да обидя. Някой от вас бил ли е в дълга връзка преди ?
Въпросът ми е свързан с работните ни отношения, дали прекратяването на личните ще се отрази върху професионалните ни контакти - както съм написала работим заедно. А относно въпроса дали някой от нас е бил във дълга връзка досега - да, като неговата най - дълга връзка е била доста по - дълга от моята!

# 482
  • Мнения: 4 767

Въпросът ми е свързан с работните ни отношения, дали прекратяването на личните ще се отрази върху професионалните ни контакти - както съм написала работим заедно. А относно въпроса дали някой от нас е бил във дълга връзка досега - да, като неговата най - дълга връзка е била доста по - дълга от моята!
Ами тогава задай въпроса си по този начин - Въпросът ми е свързан с работните ни отношения, дали прекратяването на личните ще се отрази върху професионалните ни контакти и изтагли карти на този въпрос, а не "Та въпроса ми към картите е отношенията помежду ни оттук насетне? Таро отговаря каквото го питаш!

# 483
  • Варна
  • Мнения: 3 042
А знаете ли сайтове, страници , от където мога да си принтирам пълни колоди Таро. Например Thelema, което толкова харесвам, но достаизлиза  от Amazon с доставката. Да не говорим, че нямам търпение да чакам.

# 484
  • Мнения: 157
Здравейте, на въпрос за развитие на връзката между жена и мъж изтеглих колесницата, влюбените, 7 жезли. Цепих на светът. Моето тълкуване е, че е дошло време за избор как да продължат отношенията и по 7 жезли, че ще има борба за продължаване на тази връзка. Интересно ми е да чуя и вашите интерпретации по тези карти.

# 485
  • Мнения: 455
Здравейте, мили момичета. ❤Бих искала да попитам човекът до мен има ли друга тръпка? Благодаря предварително. 😊

# 486
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
Здравейте, група!
Днес зададох следния въпрос: Ще има ли развитие в отношенията с определен човек до края на годината (тоест да преминат на по-сериозно ниво)? Картите, които изтеглих, са следните: Колелото на съдбата,  10 чаши и 3 пентакли. Смятам, че картите са положителни.
Бих била благодарна, ако някой ми помогне с по-разширено тълкуване, тъй като за момента съм начинаеща.
Благодаря предварително!😊
Аз като видях тези карти и си казах: "Тези двамата,  като че ли Съдбата ги е събрала". Според мен , вие сте един за друг и отношенията ви ще се развият доста надълбоко и не мисля, че ще е някаква изненада, защото някак си и двамата като сте заедно ви е много приятно и дори имате  усещане , че сте един за друг. Може да не сте си го казвали, но ще си го кажете и то в най-скоро време. Почти съм убедена....Има силни чувства тук и от двете страни и 10 чаши го показва.
3 пентакли за мен в тази подредба казва: ако взаимно се стараете то вашите отношения бавно , но  славно ще се развиват и ще станат много устойчиви.
Тази карта усилва положителното вияние на предишните две положителни карти.
На мен лично много ми хареса тази подредба и виждам голям шанс тази връзка да се случи и дори да се стигне до предложение до края на годината  , например  като - заживяване заедно Simple Smile
Имам въпрос към теб, Lin_G. Вас да не би да са ви запознали...в смисъл , чрез 3-ти човек ли сте се срещнали  или не?

Скрит текст:
Здравейте, на въпрос за развитие на връзката между жена и мъж изтеглих колесницата, влюбените, 7 жезли. Цепих на светът. Моето тълкуване е, че е дошло време за избор как да продължат отношенията и по 7 жезли, че ще има борба за продължаване на тази връзка. Интересно ми е да чуя и вашите интерпретации по тези карти.
За мен тези карти казват, че нещата при тези двамата се развиват много бързо и че ще има развой и да, ще трябва да се решава,  как ще са от тук насетне. Има любов тук и страст, но като че ли и двамата са индивидуалисти и са си самодостатъчни или има борба  между вашите Его-та. И двамата са силни и никой не иска да отстъпва/ ако има някакви спорове./  а тук всъщност  се иска  компромис и от двете страни. Ако си укротят Его-тата , може да спасят  тези отношения

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 16:10 от Roza17

# 487
  • Мнения: 45
Скрит текст:
Здравейте, група!
Днес зададох следния въпрос: Ще има ли развитие в отношенията с определен човек до края на годината (тоест да преминат на по-сериозно ниво)? Картите, които изтеглих, са следните: Колелото на съдбата,  10 чаши и 3 пентакли. Смятам, че картите са положителни.
Бих била благодарна, ако някой ми помогне с по-разширено тълкуване, тъй като за момента съм начинаеща.
Благодаря предварително!😊
Аз като видях тези карти и си казах: "Тези двамата,  като че ли Съдбата ги е събрала". Според мен , вие сте един за друг и отношенията ви ще се развият доста надълбоко и не мисля, че ще е някаква изненада, защото някак си и двамата като сте заедно ви е много приятно и дори имате  усещане , че сте един за друг. Може да не сте си го казвали, но ще си го кажете и то в най-скоро време. Почти съм убедена....Има силни чувства тук и от двете страни и 10 чаши го покавза.
3 пентакли за мен в тази подредба казва: ако взаимно се стараете то вашите отношения бавно , но  славно ще се развиват и ще станат много устойчиви.
Тази карта усилва положителното вияние на предишните две положителни карти.
На мен лично много ми хареса тази подредба и виждам голям шанс тази връзка да се случи и дори да се стигне до предложение до края на годината  , например  като - заживяване заедно Simple Smile
Имам въпрос към теб, Lin_G. Вас да не би да са ви запознали...в смисъл , чрез 3-ти човек ли сте се срещнали  или не?

Скрит текст:
Здравейте, на въпрос за развитие на връзката между жена и мъж изтеглих колесницата, влюбените, 7 жезли. Цепих на светът. Моето тълкуване е, че е дошло време за избор как да продължат отношенията и по 7 жезли, че ще има борба за продължаване на тази връзка. Интересно ми е да чуя и вашите интерпретации по тези карти.
За мен тези карти казват, че нещата при тези двамата се развиват много бързо и че ще има развой и да, ще трябва да се рашава,  как ще са от тук насетне. Има любов тук и страст, но като че ли и двамата са индивидуалисти и са си самодостатъчни или има борба  между вашите Его-та. И двамата са силни и никой не иска да отстъпва/ ако има някакви спорове./  а тук всъщност  се иска  компромис и от двете страни. Ако си укротят Его-тата , може да спасят  тези отношения
Здравейте! Всичко, което казвате, е точно така. Има голяма страст и любов, но някак си и на двамата ни е страх връзката да премине на по-друго ниво. И да, ние се срещнахме чрез 3-ти човек, трябваше да ми даде документи. В момента, в който се видяхме, пламна искрата. За мен това е съдбовна връзка, усещането ми е много, много различно.
Много благодаря за хубавите думи!💖

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 1 882
Настръхнах ,като четох коментарите !
Роза казва страхотни думи по отношение  на Лин !
Желая щастие и сбъдване на мечтите !

# 489
  • Мнения: 45
Настръхнах ,като четох коментарите !
Роза казва страхотни думи по отношение  на Лин !
Желая щастие и сбъдване на мечтите !
Искрено Ви благодаря както на Вас, така и на Роза за изключително точната интерпретация! След време ще дам и обратна връзка за случващото се.
Пожелавам здраве, щастие и късмет на тази прекрасна група!😊

# 490
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Здравейте, група!
Днес зададох следния въпрос: Ще има ли развитие в отношенията с определен човек до края на годината (тоест да преминат на по-сериозно ниво)? Картите, които изтеглих, са следните: Колелото на съдбата,  10 чаши и 3 пентакли. Смятам, че картите са положителни.
Бих била благодарна, ако някой ми помогне с по-разширено тълкуване, тъй като за момента съм начинаеща.
Благодаря предварително
!😊
Аз като видях тези карти и си казах: "Тези двамата,  като че ли Съдбата ги е събрала". Според мен , вие сте един за друг и отношенията ви ще се развият доста надълбоко и не мисля, че ще е някаква изненада, защото някак си и двамата като сте заедно ви е много приятно и дори имате  усещане , че сте един за друг. Може да не сте си го казвали, но ще си го кажете и то в най-скоро време. Почти съм убедена....Има силни чувства тук и от двете страни и 10 чаши го покавза.
3 пентакли за мен в тази подредба казва: ако взаимно се стараете то вашите отношения бавно , но  славно ще се развиват и ще станат много устойчиви.
Тази карта усилва положителното вияние на предишните две положителни карти.
На мен лично много ми хареса тази подредба и виждам голям шанс тази връзка да се случи и дори да се стигне до предложение до края на годината  , например  като - заживяване заедно Simple Smile
Имам въпрос към теб, Lin_G. Вас да не би да са ви запознали...в смисъл , чрез 3-ти човек ли сте се срещнали  или не?

Здравейте! Всичко, което казвате, е точно така. Има голяма страст и любов, но някак си и на двамата ни е страх връзката да премине на по-друго ниво. И да, ние се срещнахме чрез 3-ти човек, трябваше да ми даде документи. В момента, в който се видяхме, пламна искрата. За мен това е съдбовна връзка, усещането ми е много, много различно.
Много благодаря за хубавите думи!💖

ЛИН,  радва ме да прочета, че и вие имате усещането, че връзката ви е различна по някакъв начин . Да има страх, защото и двамата не сте приживявали такива силни емоции   от  самото начало на връзката, то си е за страх . Но не се страхувайте, а се отдайте на всичко, което ви се случва...защото  връзката ви е Съдбовна.  Simple Smile
Аз от сърце ви  желая много щастие  и любов занапред!
Ще се радвам по-нататък да има ОВ.


Здравейте, мили момичета. ❤Бих искала да попитам човекът до мен има ли друга тръпка? Благодаря предварително. 😊

Nikolova, теглих карти днес и , по време не тегленето изпадна -Кулата.
Картите са: Кралица пентакли, 2 чаши, 8 пентакли.

Картите не са хубави, за съжаление.  При вас ако има караници , нещата ще стигнат рано или късно да разрив на отношенията. Излиза  жена, която обича лукса, подаръчета и обича мъжете да я глезят/ да харчат за нея/, тоест доста пресметлива девойка.  И това не си ти...

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 16:39 от Roza17

# 491
  • Мнения: 13
Здравейте! За първи път се включвам в тази тема и искам да попитам дали може някой да ми изтегли карти. Имам здравословен проблем без точна диагноза и адекватно лечение.

# 492
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 317
Здравейте мили дами ! Flowers Hibiscus

М.Януари бях задала тук въпрос и получих отговори и насоки право в целта,тъй като е минало известно време ще помоля,ако не ви затруднява пак да се допитаме до картите .

Ще успея ли да преговарям с някоя банка за консолидация на неизгодни задължения,които ми съсипват живота,на по-ниска лихва ,ще вляза ли в близко бъдеще в релси и нормален ритъм по отношение на финансовия ад в който се пържа сам самичка?Weary
Ще има ли край изобщо с две думи?

# 493
  • Мнения: 67
Втори ден сме в кавги на работа с колега, който се изживява като началник..... Въпросът ми към картите е какво да очаквам от колегата относно работата. 3 пентакли изпадна още при размесването на картите. Незнам дали има някакво значение Дяволът е картата в дъното на тестото.... Какъв разчет бихте предложили вие? Аз виждам промяна, която ще промени морала и евентуална загуба на работа, може би интриги и клюки???

# 494
  • Мнения: 6 166
Отдавна не съм била в недоумение за това какво се случва дори и като си тегля карти, затова ще ги сложа и тук и моля да кажете и вие какво виждате:

Ситуация А има ли отношение към ситуация Б: Кулата, 5 чаши, 3 чаши. Магът изскочи.

С какво е допринесъл М към ситуация Б: Кралица Жезли, Крал Пентакли обърнат, Жрецът, отдолу: Кулата

С какво съм допринесла аз към ситуация Б: Рицар Пентакли изпадна; Рицар мечове, 3 жезли обърната, Императорът.

Кой е виновен: Глупакът обърнат, 7 жезли, 6 мечове, изпадна: Справедливостта, отдолу: Дяволът.

Какво мислите? Как ги виждате тези карти?

Общи условия

Активация на акаунт