Карти Таро тема 23

  • 29 278
  • 720
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 768
Скрит текст:
Какво чувства мъжът към жената?
Страст, зависимост, похот, сексуални желания и желание за засилена комуникация???

Eeeeх gal87, най- после го зададе тоя въпрос!!! Знаех си, че рано или късно ще се стигне до това - какво мисли той?
Имаш струпване на жезли и един Дявол,  картите ти казват да внимаваш, желанията ти да не станат прекалено големи и да те объркат и вкарат в прекалено много мисли.

# 616
  • София
  • Мнения: 943
menarini, аз си мислях, че открих пътя си... Имам притеснения, но те са, че съм загубила доста време, ще трябва да разширя познанията си, тези нормалните притеснения, когато поемаш по нов път. Хммм, интересно...

# 617
  • Мнения: 67
Скрит текст:
Какво чувства мъжът към жената?
Страст, зависимост, похот, сексуални желания и желание за засилена комуникация???

Eeeeх gal87, най- после го зададе тоя въпрос!!! Знаех си, че рано или късно ще се стигне до това - какво мисли той?
Имаш струпване на жезли и един Дявол,  картите ти казват да внимаваш, желанията ти да не станат прекалено големи и да те объркат и вкарат в прекалено много мисли.
Ми, тя дружката втора седмица ме тормози да ѝ теглим карти за мъжа, с който "се среща". Интересното там е, че господина е много натоварен откъм ангажименти с работа и учене и се виждат всеки път в домашна обстановка - в дома на жената.

# 618
  • Варна
  • Мнения: 3 050
gal87, на въпрос "Реална ли е офертата за работата в чужбина?" ти изтеглих тези карти.

# 619
  • Мнения: 6 166
Реална е, но нещо в нея не е както трябва.

# 620
  • Мнения: 6
Здравейте момичета! Преди близо месец се разделих с човека до мен. Моля ви, хвърлете едни карти...има ли път назад?

# 621
  • Варна
  • Мнения: 3 050
Здравейте момичета! Преди близо месец се разделих с човека до мен. Моля ви, хвърлете едни карти...има ли път назад?
Картите бяха точно до мен и ти изтеглих:)

# 622
  • Мнения: 185
Здравейте!
Ако някоя от Вас има желание и и се занимава с мен 😊 да ми изтегли карти на следния въпрос, ще съм благодарна.
Въпросът е: Предстой ли ми в близката половин година да се преместя в друг град?

# 623
  • Мнения: 67
Реална е, но нещо в нея не е както трябва.
Да виждам, има нещо премълчано, скрито..... Благодаря за изтеглените карти Ivka_smile. Мерси за разчета Елфичка

# 624
  • Мнения: 4 768
Здравейте момичета! Преди близо месец се разделих с човека до мен. Моля ви, хвърлете едни карти...има ли път назад?
Картите бяха точно до мен и ти изтеглих:)

Според мен, няма връщане назад по тези карти. Съвсем скоро ще разбереш и защо.

# 625
  • Мнения: 408
Може ли и аз да помоля някой да хвърли карти за мен,ако има желание.Напоследък за себе си не съм хвърляла,а досега никой не ми е гледал на Таро.Не държа да се тълкуват,а само ми е интересно какви карти ще се паднат. Въпросът е на какво се дължи лошият ми късмет напоследък. Благодаря.

# 626
  • Мнения: 4 768
Ми, тя дружката втора седмица ме тормози да ѝ теглим карти за мъжа, с който "се среща". Интересното там е, че господина е много натоварен откъм ангажименти с работа и учене и се виждат всеки път в домашна обстановка - в дома на жената.

Имай едно наум, тези карти може и да не са отговорили за " дружката", поне според мен, и се пази да не се опариш от толкова много " огън"

Последна редакция: сб, 10 окт 2020, 17:22 от bubanka

# 627
  • Мнения: 1 544
Здравейте момичета! Преди близо месец се разделих с човека до мен. Моля ви, хвърлете едни карти...има ли път назад?
Картите бяха точно до мен и ти изтеглих:)

Според мен, няма връщане назад по тези карти. Съвсем скоро ще разбереш и защо.

Абсолютно !!! Този човек те е мятал по асмите както си иска.Не ползвам обърнати карти,обаче Обърнат Маг е направо ужас ...Според мен не си и помисляй да се връщаш назад.

# 628
  • Мнения: 67

Имай едно наум, тези карти може и да не са отговорили за " дружката", поне според мен, и се пази да не се опариш от толкова много " огън"
Хм.... Били изтеглила едни карти когато си свободна? Въпросът е какви чувства предизвиква М. при срещите им с Х.? Благодаря ти предварително.

Последна редакция: сб, 10 окт 2020, 17:22 от bubanka

# 629
  • Мнения: 1 192
Момичета,
Дали има шанс за нова работа? Не за мен за позната, нещо има проблеми в работата си. Осем мечове според мен мн добре илюстрира ситуацията, в която е в момента. Асата определено са ново начало....

Общи условия

Активация на акаунт