Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Карти Таро тема 23

• 21 051
  • 661
  •   2
Отговори
# 660
Аз пак идвам да досаждам Grinning
Подариха ми карти наскоро и реших да си изтегля няколко днес с тематика "Любовен живот през 2021" (като келтски кръст). За съжаление не се сетих да снимам моите си карти, за това скрийншотът е от приложението, в което си следя какво тегля.
Какво мислите по въпроса?
Скрит текст:

1. Асо пентакли
2. Крал пентакли
3. Осмица пентакли
4. Рицар Жезли
5. Четворка чаши
6. Седмица пентакли - обърната
7. Луната - обърната
8. Тройка чаши - обърната
9. Осмица чаши
10. Двойка чаши
В случай, че не се вижда ги написах Simple Smile
На мен ми изглежда сякаш в момента имам някакви възможности, но че нещо ме спира, може би аз самата, но в крайна сметка ще се зароди здрава връзка? Новашка работа Grinning

# 661
  • София
Аз пак идвам да досаждам Grinning
Подариха ми карти наскоро и реших да си изтегля няколко днес с тематика "Любовен живот през 2021" (като келтски кръст). За съжаление не се сетих да снимам моите си карти, за това скрийншотът е от приложението, в което си следя какво тегля.
Какво мислите по въпроса?
Скрит текст:

1. Асо пентакли
2. Крал пентакли
3. Осмица пентакли
4. Рицар Жезли
5. Четворка чаши
6. Седмица пентакли - обърната
7. Луната - обърната
8. Тройка чаши - обърната
9. Осмица чаши
10. Двойка чаши
В случай, че не се вижда ги написах Simple Smile
На мен ми изглежда сякаш в момента имам някакви възможности, но че нещо ме спира, може би аз самата, но в крайна сметка ще се зароди здрава връзка? Новашка работа Grinning
Питаш за конкретен човек, но не знаеш нито как да се държиш, нито какво става наистина. Вътрешно си готова да скочиш още сега, външно изразяваш равнодушие и недоволство. Страхуваш се, че някой ще тръгне към по-добра възможност и в главата ти се въртят всякакви предположения и лоши мисли. Ще има разговор между вас, предполагам, че отношенията ще се стабилизират на някакво ниво. Колко ще е удовлетворително, по тези карти не може да се каже.

Общи условия

Активация на акаунт