Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 858
Здравей, според мен трябва  просто да изчакаш да мине периода на гадене. Аз пиех същата комбинация от хапчета+ папаверин #Crazy, ужас направо нищо не понасях и миризми и вкусове, но не повръщах просто защото нямаше какво  Sick След като прях тези хапчета в края на 3 месец бавно промах апетит

Не знаех, че от папаверина се повръща ooooh! Аз го пиех с предишната бременност, и се скъсах от драйф #Crazy Sick Значи от това било.
Отидох в аптеката и поисках нещо за повръщане, казах им, че съм бременна. Казаха, че нищо не могат да ми дадат при това положение, без рецепта, само едни хомеопатични свещички. Те ме спасиха, беше ужасно.
Имах и адски обилно слюноотделяне, все едно постоянно пиех вода...

# 16
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мдам, от папаверина се повръща, затова моят лекар ми каза да пия но-шпа. Изобщо не виждам смисъла да се приема папаверин след като действието им е едно и също.

# 17
  • Мнения: 1 353
При мен беше почти същото. За хапчетата правих така. Ставах към 6,00ч. изпивах ги и от ново си лягах. Докато спя не ми е лошо, а за храната ядях домати и сирене , но и от тях ми се сгади така че експериментирай и ако искаш пробвай някой от съветите.
Успех newsm10 всичко е временно

# 18
  • Мнения: 21
Аз карах само на солетки и фанта лимон в началото, но като започнах  да свалям килограми, вместо да качвам, лекарката ми ме вкара в болница на системи за една седмица и чак тогава се пооправих.  След четвъртия месец нещата влязоха в релси и храната започна да ми понася по-добре.

# 19
  • Мнения: 5 183
Аз карах предимно на солети, солени бисквити, сирене, сладолед, фанта Портокал, маслини, ябълки.

# 20
  • Мнения: 11 004
Карай на леки солени храни, от сладко и сладки плодове (като праскови) може да ти стане гадно.  :
Даже съм чувала, че сутрин още преди да станеш от леглото е добре да хапнеш няколко солети, дръж си да имаш под ръка Wink

# 21
  • Мнения: 603
Аз мах същите проблеми до 3 месец включително на моята бременност. Даже лежах в болницата около, месец и половина и бях на системи защото нищо не хапвах. Отслабнах с около 6 - 7 кг за първите 3 месеца. Но през това време когато си бях в къщи още със събуждането си пиех боза - хем хранителна, хем притъпяваше чувството за повръщане.
Дано помогне и на теб.

# 22
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Сирене, варени картофи и зелени ябълки - това ми беше менюто с дъщеря ми...Скоро родих сина ми след идеална бременност, но ядях като разпрана...Успех, и по-бързо да ти мине!

# 23
  • Мнения: 595
варени гевреци по 4 бр на ден и тъй до 4-ти месец

# 24
  • Мнения: 99
Аз също повръщах много почти до 5-ия месец. Сутрин, обед, вечер, посред нощ...Беше ужасно. И нищо не помагаше. Понякога понасях солети добре, друг път - не... Просто продължавай да опитваш с различни храни или се довери на хомеопатията. Всичко е индивидуално. Миризмите все още ме дразнят. Е, има и щастливки, които не знаят какво е повръщане, но съдбата ни явно е различна Sad Просто го приеми - все пак това е заради твоето бебче, което расте. Не си ли заслужава да потърпиш? Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 232
фанта лимон ме спасява,обичам за момента сирене с домати и маслини,друго не ща да видя.До вчера гаденето ми се беше поразминало ,но  от снощи отново е на дневен ред.За момента съм отслабнала с 3 килограма,не се притеснявам щото имам излишни,но гаденето наистина ми вгорчава живота

# 26
  • Мнения: 2 672
ох, аз не мога много да ти помогна, щото не бях толкова "тежък случай" Peace иначе тогава много ми се ядеше сладко и от гадните мазни баници, а и Данао-то го гълточех с кеф Crazy

# 27
  • Мнения: 76
Много зле ми ставаше от всякакви миризми. Най-добре ми действаха студените сандвичи- почти нямат аромат. Хапвах и достяа ябълки.

# 28
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Предимно ябълки със солети и препечени филийки с домат - това до 10 г.с. после такъв апетит ми се отвори, чееее ...  Crazy

# 29
  • Мнения: 509
На мен ми се гадеше до началото на 4 месец, но понасях добре плодове, предимно портокали, и пържени картофи. Пробвай с плодове.

Общи условия

Активация на акаунт