Новите ви книги - 21

  • 97 132
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
# 61
# 62
  • Мнения: 819


Издателство Гурме май трябва да ми дадат членска карта вече 😂😂😂😂

# 63
  • Мнения: 10 651
Честит Ден на книгата!

# 64
  • Мнения: 2 694
от промоцията на Сиела




от  ozone 23%
на книгомания реших сега, че и без това рядко имат намаления




и това:


# 65
# 66
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Току-що си ги поръчах от Озон и идвам да се запиша Relieved И двете по действителен случай! Много съм фен на такива книги.



# 67
# 68
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Дойдоха! Истински, миришещи на хартия, мастило. Освен двете от Озон си купих още една "Пътни" на Софка Зиновиеф. Прочетох хубави отзиви за книгата, не едно и две.
А защо ви снимах и дъвките!? Изпаднаха от кутията на Озон. Smiley

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
А защо ви снимах и дъвките!? Изпаднаха от кутията на Озон. Smiley
Честно, бих ги предпочела пред диск с филм, който най-вероятно няма да гледам.Cd

# 70
  • Мнения: 107
Подарък от жената (която е категорично против оръжията).
http://ciela.bg/books/book/ak-47-orzhieto-na-xx-vek/2967
Едно безпристрастно на първо четене изследване на скорострелните и автоматичните оръжия от края на Гражданската война в САЩ до днешните конфликти в Близкият изток. Не предполагах че е дебела почти три пръста, предвид че самият АК-47 е толкова просто устроен, че са необходими не повече от 10 минути да се усвои. Разобличаване на митовете и легендите около първите оръжейни конструктори, недостатъците на прототипите, сблъсъка с борокрацията и закостенялото мислене на тогавашните генерали, употреба в реални битки и резултати.  Стилът е по-скоро научен, отколкото "с пагони", без излишни термини и жаргон от света на оръжията. Не е политически обвързана, авторът критикува и Запада, и Изтока. Лесно се чете, въпреки някои детаилно описани моменти и писма на войници от фронта. Не е лъжица за всяка уста и в никакъв случай не е за пацифисти, глобалисти, еколози или любители на животните. Книгата е за хора, които се интересуват по-скоро от история, мъкнали са 4 килограмовото желязо година, две или три, в зависимост от периода и имат опит в тази сфера. Лично аз съм чувал истории, в които от определено разстояние АК-47 дупчи железопътна релса. Някои казват, че това са глупости, други са го видяли с очите си. Тази книга е точно за такива хора.

"Феноменът българска авиация" на Иван Петков, който има няколко издадени книги на авиационна тематика.
Още не съм я почнал. Пак подарък от жената. Heartbeat
Има и още няколко, но не ми се пише. Вече не знам къде да ги стопанисваме тия книги.

# 71
  • London, UK
  • Мнения: 252
"Всеки умира сам" я видях от тази тема. Благодаря. Възползвах се, докато беше на промоция в Озон


# 72
  • Мнения: 1 384
Поръчах си тази книга

# 73
  • Мнения: 514
От Озон. Пристигна с подарък две пакетчета дъвки Холс.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт