Създаваме живота нов, с мъничко вино и много любов! - Бебеправене 370

  • 26 470
  • 712
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 349
Не съм се разписвала скоро, но  ви четях редовно, последните дни само не мога да наваксам. Честито на всички бременни! Лека и успешна до финал.
Тъй като ние опитваме от скоро за второ дете, а и не сме особено притиснати от годините, мисля, че временно ще прекратим опитите. Пък каквото е писано! Ако реша по-натам, отново ще се върна в тази толкова полезна тема и се надявам всички тук да са се прехвърлили в отчетните.
Искам обаче да ви предложа едно заглавие за тема, което от обяд ми се върти в главата:
Дошло е време за промяна, сърцето мое скоро ще тупти за двама!
Чао от мен, успех, здраве и положителни мисли!

# 661
  • Мнения: 385
О, това със семките изглежда лесно и вкусно! И аз ще пробвам. Само дано успея да си купя семки, че с тези истерии по магазините... Днес останах без хляб и мляко за кафето.

# 662
  • Мнения: 1 911
Здравейте. Преди малко говорих с шефовете с молба от утре да работя от вкъщи. Отказаха ми.
Много съм разочарована.
Не съм се паникьосала, но точно в момента не ми се рискуваше.
Сори за мрънкането, но исках да ви споделя.
mimoni., заглавието за новата тема е много хубаво. Дай Боже всекиму, както се казва.

# 663
  • София
  • Мнения: 2 084
ангелче, отпуска не можеш ли да си вземеш ? Или болнични ?
Ебаси.
За теб сега наистина е важно да си спокойна и вкъщи...

# 664
  • Мнения: 1 911
rave, те не искат да работя от нас, въпреки че съм служител от 15 години във фирмата и съм доказала лоялността си, какво остава да ме пуснат отпуска.
Може би беше по-добре да си намеря болничен, но реших и този път са съм коректна. Сега няма как. Ако си намеря болничен може да навредят на лекаря, който ми го даде. На тях им е ясно вече, че този болничен ще е фиктивен.
Дано Господ ме пази. Да ни пази всичките де.

Последна редакция: нд, 15 мар 2020, 21:42 от m-angel

# 665
  • София
  • Мнения: 2 084
Така е, да... Може би, ако не им беше звъняла...
Пфф, много кофти положение.
Поне там ограничавай контакти с хора, доколкото е възможно. Flowers Four Leaf Clover

Всичко ще е наред. Hands Pray

# 666
  • Мнения: 2 477
ангелче Ако си имала здравословни проблеми на белият дроб можеш да го ползваш като предтекст. Confused Все пак до колкото е възможно се пази.

Това за семейната звучи интересно. Ще се поразчета.

waterwoo Стискам палци за положителен тест.

Момичета, аз от 3 дни съм си с температура 😔 Започнах да кашлям, гърло ме боли, голям късмет. За момента не пия нищо за температурата, за гърлото и кашлицата съм на билкови сиропи. Дано е настинка и бързо да мине, за да не се налага да правя рентгенова снимка на белият дроб. Още седмица до теста.

# 667
  • Мнения: 2 515
За да не пиша много утре, ще разделя постовете в поне два.
Снощи видях във фейсбук страницата на АГ-то, че отменят всякакви прегледи, ЖК, планови операции (както е ясно) и ще приема само неотложни пациентки. Писаха, че ще звънят за обратна връзка с вече записаните пациентки. Дойде заветното позвъняване - обля ме студена пот. Как ще ме отлагат? Ами, ако не е където трябва?! Хванах и гъби, трябва лечение. А тоя Фраксипарин, кой ще ми каже дали е достатъчен? Ами изследвания, ами дефицитите? Въпроси, въпроси, въпроси.
Е..аз съм от неотложните, според някакви критерии. Само ме предупредиха да си спазя часа, да съм с маска, ръкавици и без придружител. А, ако не се чувствам добре (наченки на настинка, грип, вирус) хич да не ходя. Казах, че съм много добре, ама гърлото ме дразни.
Останах окончателно без работа (аз си бях без договор, уж щяха да ми го пуснат). Много нерви събрах в последните дни, заради егоизма на хората.
Много имам да пиша по тази тема и ми е много болно, защото се раздавам за хората, а излиза, че съм глупачка (не наивна, глупава съм си).
Дано утре се успокоя и всичко е наред.

Последна редакция: нд, 15 мар 2020, 19:55 от Re-Born

# 668
  • Мнения: 3 199
Енджълче, кашляй на работа, кажи че не си добре, упалши ги и си ходи.
Скрит текст:
Баси!
Борнче Sad - важно е всичко да е наред, другото ще се нареди после.
Сийд сайкълинга го правих няколко месеца, сега просто имам хубави семена и ги слагам в салатите на прозиволен принцип Sad
Момичета, бъдете внимателни, не излизайте, ако можете и пишете как сте.
Кийпче, много ми е добре, че пишеш, гуш Simple Smile

# 669
  • Мнения: 1 911
Одри, няма такива хора. Много мога да говоря по въпроса, но няма да промени нещата.
Борнче, много съжалявам. Дано утре след прегледа да си по-спокойна. А защо без работа? Няма ли закон който да те защити?
Само да се редактирам:
Пълнолуние, за болки в гърлото на мен много ми помага сок от стар (жълт) лук. Настъргваш и си прецеждаш през марличка една супена лъжица. Пие се без да се разрежда с вода.
Да, много е гадно, но аз съм оправяла дори гнойна ангина по този начин. За мен е много ефикасен.

Последна редакция: нд, 15 мар 2020, 21:01 от m-angel

# 670
  • Мнения: 2 523
Ох момичета, съжалявам че имате такива проблеми с работата. Не стига цялата ситуация с вируса ами и това отгоре. Що за ужасни хора има! Гушвам ви и се надявам скоро нещата да тръгнат към по-добро.

Аз след загубата не съм се връщала на работа. Толкова стрес ми носеше. Особено последните дни преди да се случи всичко. За сега сме се разбрали с мъжа ми че приоритет ни е бебе и че този път ще се фокусираме напълно върху това.

# 671
  • София
  • Мнения: 2 084
Борнче, стискаме палци за утре и пиши след това.

Джеси, Hug.

# 672
  • Мнения: X
Ейнджъл, на 10ти ден можеш да направиш тест и ако е положителен, може би пак трябва да говориш с твоите хора и да се опиташ да им въздействаш на съвестта.  Те знаят ли, че си в процедура, ти каза ли им, че имаш съображения? Ако знаят и са ти отказали, егати и п**алите.

Re-born, в аналогична ситуация на твоята съм. Набивам клексана и всички лекарства и кой и как ще ме следи , засега не е ясно.

Одри, много добра идея с кашлянето хаха. Странни времена сме, трябва и ние да сме извънредно изобретателни, за да ни се случват нещата. Поздрави Heart

Как сте иначе сладурки? Минорно ли ви е покрай положението в страната? Мислех си, че може и да е полезно - малко повече врече на себе си и за семейството. Време за книжки и експерименти в кухнята.

# 673
  • Мнения: 1 911
Кийпче, всичко знаят.
Каквото такова.

Яд ме е, но гледам да запазя спокойствие и да не изпадам в истерия. Ще съм много предпазлива и ще пазя моето малко съкровище.

# 674
  • Мнения: 51
Пълнолуние Аз днеска тичах на кръвен тест, като ми се пада 1 ден от инсе и 10 от реинсе и резултата е категорично отрицателен, док ми се скара,че било рано и съм бързала и да изчакам още време, но честно казано навсякъде из форума не съм срещала толкова категоричен отрицателен резултат на 11 ден да стане + след 4,5 дни. Незнам доки на какво се надява, сигурно на чудо..Ама то първа инсеминация е с много малък шанс за успеваемост,нищо,че беше със стимулация. Нямам представа и как и кога ще може да продължим с втора инсе предвит ситуацията, дано скоро всичко се оправи. Стискам палци поне ти да си успяла този месец

Общи условия

Активация на акаунт