Моля за съвет

  • 1 400
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А да се надяваме ли, че е бебе?В смисъл желано ли ще е?

# 16
  • Мнения: 517
Една колежка ми разправя, че е карала цветна бременност..цикъла й не бил както трябва..ходила е на лекар и са отричали бременност..разбрала, че е бременна когато бебето мръднало..отишла на лекар и са установили бременност..както ви казах..преди това пак е ходила на лекар и са отричали бременност.. тази случка е била преди 8 години. Така, че всичко е възможно..

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ако теста е положителен със сигурност си бременна, тъй че не виждам причина да не го направиш.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
И  мен ме ритва от време на време нещо и що тестове направих преди да ми доиде покрай кърменето. Ако си бременна би трябвало да покаже теста. И сега ме ритва от време на време , но цикълът ми си е редовен и без промяна така че не се съмнявам за бременност.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 121
Абе аз съм карала три пъти цветна и идването няма нищо общо с нормалната менструация. Би трябвало да ти направи впечатление.
и каква точно е разликата?по-слаб цикъл или по-обилен? че много живо ме заинтересува Embarassed
Много по-слаб, кървенето е буквално няколко часа, а през другото време е като кафеникаво зацапване. Трае максимум 3 дена. Просто няма как да се обърка. Още пръвият път заподозрях нещо нередно, а на втория бях на преглед с 2 седмици бременност:Simple Smile Лекарят ми умря от смях и ме прати да си ходя в къщи и да чакам. Та да не се отплесвам, но няма как да ти е нормален цикъла и да си бременна, защото при обилно кървене се изхвърля плода, което става доста често
Точно така е.

и при мен беше точно такова кървене както е описано, точно 3 дни, като спря взех тест - положителен, после още един след 2 дни..


Бубе, направи ли тест? Резултат има ли? А желано ли е...май не си споменавала в отчетните такива планове...? А нали знаеш че такова нещо като цв бременност няма, ако наистина си бременна кървенето обикновенно е сигнал за проблеми и опасност от спонтанен аборт.....закщо не отидеш при някой лекар докато чакаш събота...аз не бих могла толкова дни в неведение да стоя....

# 20
  • Мнения: 152
Теста е отрицателен. Ама то и първия път беше отрицателен. Ще пиша в събота след прегледа.

# 21
Независимо, че кървиш, ако си бременна теста ще отчете наличието й. Стига и теста да е добър ще видиш верният резултат. Ако искаш да се убедиш по-бързо иди в някоя лаборатория да ти пуснат кръвен тест. Ще ти отчете на 100 %.

# 22
  • Мнения: 194
Аз си мисля,че тъй като кърмиш,цикълът ти не се е нормализирал още.Едва ли тестът няма да отчете бременност,ако вече бебето рита newsm78...

# 23
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз си мисля,че тъй като кърмиш,цикълът ти не се е нормализирал още.Едва ли тестът няма да отчете бременност,ако вече бебето рита newsm78...
Мдам, би трябвало да отчита ако е толкова напреднала бремеността. Нивото на хормоните тогава си  е достатъчно високо newsm78

# 24
  • Мнения: 4 621
Мисля, че теста трябва да ти покаже ако си бременна newsm78

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Преди време във форума имаше една много готина тема "Нещо ми мърда отвътре". Оказа се, че доста жени го имат това усещане, особено след раждане. Пък и ако ти е дошло преди три месеца и си бременна, ми се струва малко рано за ритане newsm78

# 26
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Направи ли тест?Какъв е резултата, тръпнем в очакване.

# 27
  • Мнения: 152
Това беше. Не съм бременна. Не знам какво съм усещала, най-вероятно червата.

# 28
  • Мнения: 251
Преди време във форума имаше една много готина тема "Нещо ми мърда отвътре". Оказа се, че доста жени го имат това усещане, особено след раждане. Пък и ако ти е дошло преди три месеца и си бременна, ми се струва малко рано за ритане newsm78
Аз го имам това усещане и ми е много забавно. наистина все едно те рита бебче. #Crazy

# 29
  • Мнения: 2 237
Възможно е да е бременност,но май само лекар може да го установи със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт