Отговори
# 60
  • Мнения: 1 187
Дринка ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Да пораснеш голямо, здраво, щастливо и все така добро и талатливо момиченце
Злато липсваше ни. Малкия е пораснал и вече не е бебе а е едно страхотно гадже. Ще му изпратим една стреличка и ще си го запазим за гадже Снимките ви са страхотни. За кръщенето някой знам че купуват подаръци като жест към кръстниците. А кръстниците от своя страна купуват на бебчо дрешките и някакъв подарък. После следва веселбата и голямата почерпка  Mr. Green
Пчеличка поздравявам те, че си я отучила от приспиването. Сега е момента да се отказват повечето "вредни" навици. Дори ако можете отучавайте вече малките от бибероните, че после става по-трудно.

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 19:28 от klamerche

# 61
  • Мнения: 5 327
Честит Рожден Ден, Дринка  bdbaloni! Бъди щастлива, усмихната и обичана  baloni newsm51 Two Hearts!
И аз ще си хапна от трюфели  Heart Eyes!

Пчеличка, ние отдавна ядем телешко и агнешко, но второто, както и рибата - не ги уважаваме  Mr. Green!
                           Матраче съм поръчала от Пакостник - Magniflex http://pakostnik.com/productdetails.php?id=1030, в момента имат 10% отстъпка - доволна съм  Laughing!

Момичета, имам спешно питане - с какво да намажа беба след плаж? Колко я пазих, но ... бузки, нослето и ръчички от китката до лакътчето са розови! Ужас! Помагайте  Hug!

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 21:23 от valeria1

# 62
  • София
  • Мнения: 1 254
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДРИНКА!
МНОГО ДА СИ НИ ЗДРАВА И ДА БЪДЕШ МНОГО ЩАСТЛИВА!


Благпдаря ви на всички за милите пожелания! Аз не празнувах тая година, но пък вчера след похода отидохме на фирмено мероприятие на мъжа ми в Благоевград. Хубаво беше.

А на похода много ми хареса. Ето ви малко снимки. Скромно, ама от сърце Simple Smile

А ето ви и последните снимки на Ивката. Има снимки и на едно друго бебешорче, да не се обръкате, че Ивчо се е смалил Simple Smile Има и втора страница, да не се минете да разгледате само първата Simple Smile

# 63
  • Мнения: 56
Късен привет на всички и от мен!
Дринка, честита ти годишнина, здраве, любов и всичко най от мен и Рая  bouquet
Пчеличке, нашето матраче е с  кокосов пълнеж, доколкото мъж ми можа да си спомни, купил го е от Щъркела, но не се сети за колко парички Rolling Eyes А що се касае до телешкото и агнешкото ние ги ядем отдавна, Рая много ги харесва и мисля, че няма да имаш проблем, те не са тежки меса в сравнение със свинското например. Аз не съм давала само риба и свинско, но свинско ще дам тези дни, макар че педито ме посъветва да не й вкарвам сега по жегите нови храни, но аз съм решила все пак, така че ще я пробвам и с прасе. Twisted Evil А рибата знам, че е много полезна, ама много миришееее беее, направо не се трае Shocked А за отучването от присриването БРАВО Flutter Аз имам проблем с Рая, като заспива си смуче палеца и съм се видяла в чудо, направо не знам как ще я отуча, ако някой има идея да сподели Rolling Eyes
Злато, добре си си дошла, бях се затъжила за теб, снимките са страхотни, Тонката много е пораснал Heart Eyes
Валерка, що не пробваш с кисело мляко, само за това се сещам в момента Rolling Eyes или с лосион против изгаряне, макар че то всъщност е късно за него, ама пробвай, успех, дано нищо й няма на бебочка Heart Eyes
Лека вечер и целувки на всички от мен и спящата Рая Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 1 440
Здравеейте,мами!


 newsm51 newsm51 newsm51
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ДРИНКА!!! bdbaloni
БЪДИ ЗДРАВА,МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!
newsm67
Благодаря за любимите трюфели!
Лека нощ на всички ви! smile3524

# 65
Мерси за отговорите за матрачето. Значи ще се ориентирам към такова с кокосов пълнеж. Проблемът е, че креватчето е отпреди 5 години и размерите са малко нестандартни - 130 / 70, ако съм измерила добре. Та явно ще трябва да е по поръчка.

Еми, за лапането на пръстчето - имало някакъв горчив гел, с който се мажат ръчичките. Това май го беше споделила някоя от септемврийките, но не помня как се казваше продуктът. Предполагам, че ако питаш в аптеката, ще ти помогнат.

Вал, аз се сещам за Дефламол. Той по принцип помага за възстановяване на кожата и е за по-тежки изгаряния, но не знам дали в случая е подходящ.

Кламерче, относно вредните навици точно днес си мислех, че с бибата май наистина ще имаме проблем. Не че е пристрастена  към нея, но при зъбоникнене само това я успокоява. Иначе не се сеща много за нея, иска я само като заспива, но когато я тормозят зъбките я търси нон стоп. Засега не мисля все още да я отказвам, но по-нататък ще се наложи, че гледка на ходещо и говорещо дете с биба в устата според мен е потресаваща.

# 66
  • Мнения: 391
Злато, добре дошла   bouquet Радвам се, че сте изкарали добре на морето, снимките са много хубави, а Тонката изглежда вече голям мъж. Вие и баба ли си взихте за подкрепа?

Пчеличке и аз се опитвам да отуча Рали от бибата, защото и на мен ми е много смешно говорещо и ходещо дете с биба Laughing
Нашето матраче го взехме от бебе маркет-с кокосов пълнеж, но мисля, че стандарта е 140/70.

Ние вчера оставихме Рали с майка ми на вилата, свеки си замина още в петък. Сега сме ергени  luvbed, верно голямо спокойствие беше вчера вечерта, но много ни липсва Ралката и ще ходим вечер след работа да си я виждаме. Майка ми ни каза, че сме много загубени, тя искала малко да си починеме и да поизлезнеме някъде сами, а ние...
Много се измъчи тези дни милото ми мъжле и двата дена помага на баща ми за ремонта, а в неделя следобяд трябваше и да окоси тревата на вилата, че нямаше как да ги оставиме в тези буренища. И като знам след тия дъждове колко работа ще има цялата седмица, а и повечето му колеги са отпускари, дано издържи.

Вал, сещам се само за дефламол, пантенол и кисело мляко. Дано вече да сте се оправили.

# 67
  • Мнения: 287
Пчеличка поздравявам те, че си я отучила от приспиването. Ние също имахме проблем с приспиването, но също успяхме да го отучим. При нас той не беше като вас на ръце да заспива, а искаше да сме при него като заспива и в един момент даже беше започнал да заспива само при мен на леглото. КАто го преместя на неговото легло и веднага започваше да плаче, но накрая решихме чее крайно време да го оставим сам в стаята кото дойде време за приспиване и накрая след няколко мачителни вечери той накрая разбра, че като го сложим там и няма да сме при него.  Резултата е, че вече като го сложим и след две минути е вече заспал и така до сутринта без пробуждане даже.

Райчо в събота ми вдигна висока температура и веднага отидохме в спешния и се оказа чее настинал със зачервено гърло. Сега сме на антибиотик, но поне вече не ми е вдигал висока темперанура.

най накрая и ние да се включим в конкурса за втория етап. Ето ни и нас http://germanos-konkurs.com/?t=7&ph=2&p=1&sort=3& … ID=0&rID=2233
http://germanos-konkurs.com/?t=7&ph=2&p=1&sort=3& … ID=%&rID=2234

# 68
  • Мнения: 1 046
Здравейте и от нас и ни се завърнахме от странство.
Първо да честитя рожденните дни на всички мами -живи ,здрави, весели , красиви , много усмихнати и много усмивки всекидневно да получавате от малките слънца.
После да честитя първото проходило октомврийче  Hug
И сега да взема малко да ви поразкажа, Та така значи уж нямаше да ходим никъде, но нашите заминаха и се обадиха, абе що не дойдете малко хем да се поразведрите , хем и малчо да смени въздуха. И така решаваме в неделя ставаме рано сутринта ,някъде около 5 и в 6 вече пътуваме за Кръвеник едно село близо до Априлци -страхотен комплекс , басейн, въздух , поляни , абе красота и най важното е че има обурудвана детска стая , с много играчки нищо опасно. Та значи тръгваме , натоварени ще кажеш че се изнасяме и опаааа стигаме до Шумен и колата прегря и си седим и се чудим какво да правим и с целия ентусиазъм решаваме да се върнем обратно ако можем, щото просто се не знае до къде и до кога ще пътуваме. Прибрахме се обратно ама скапани емоционално много , едвам се удържахме да не си спретнем мини скандал прерастващ в нещо макси. В понеделник колата на ремонт , след това присъда не -поне няколко дни ще и трябва и умното решение ,качваме се на автобуса Вн.-Сф и от някъде ще ни прибират. Пътуването мина доста добре -хладничко малкия почти през цялото време спа , което ни устройваше идеално. Пристигнахме благополучно и се почна почивката, малкия по цял ден или по полянките пред комплекса си пълзи, а те се косят редовно, или в детската стая, която е супер яка става сяда въобще не се притеснявахме за контакти за ръбове , абе като оправим снимките ще ви пусна малко. Храната е по поръчка домашно всичко закуска -филийки, палачинки за обяд по същия начин , няма нещо което да не си заявиш и да не ти го приготвят, Само на кончетата не можах да се пристраша да се кача . Абе беше си супер и най-якото беше че си имахме баба и дядо, дето си гледаха от време на време внучето  , абе красота неземна , ей ама хич не ми се тръгваше. Иначе комплекса се казва Романтика и е в село Кръвеник , ама не ми е известно да имат интернет страница.
Та така вчера се прибрахме като на връщане минахме и през Трявна и нашия вече си показа магариите отседнахме в Хотел. Сезони -пълно с деца бебета малки и големи , всичко наред сутринта на закуска всяко бебе седи кротко в количката и си бърбори нещо занимава си се , а нашето зверче вика , кряка огласи ресторанта , чак ми стана неудобно, ама бебе нищо не можах да направя освен набързо да го изведа, че хората поне да не ми хвърлят гневни погледи.
И на целия този кеф 4 зъба наведнъж отгоре 3 пробиха остана само 1 , направо ми се е спрял тока вече , но лошото е че там малкчо свикна без ограничения и простор а тука в тясната квартира  - в едната кошара , в другата кошара в количката , в столчето, и сега докато мине пак на тесен режим ужас, ама ще се справим.
Айде чао че се разплака

# 69
  • Мнения: 2 433
дравейте мами, Hug
Ето ни и нас. Приблахме се - от Поморие разбира се Hug
Сега първо да поздравя
Дринка - честита ти 30 годишнина. Да си жива и здрава. Да си много щастлива. Да постигнеш всичко това което си си набелязала и в близък и в по-далечен план! smile3525
Верич - Честит рожден ден и на теб  newsm51 Всичко което си пожелаеш - да се сбъдне!
Мандаринке - душичко златна. Честит рожден ден и на теб!!!!! На теб искам да ти пожелая толкова много неща Hug Та нека твоите желания са мои пожелания! bouquet
Меги - радвам се много за Йони. За това че всичко е наред и усмивчицата отново грее на лицето ви! Hug
Мирамакс - честити ви ходещи крачета. Хайде леко и безаварийно , бързичко се научете и да тичате!!!Браво на Мишето. Отчете се в първите редички!!!! Heart Eyes
Облачка - сУпер аватар!!!!!! Wink
Надина - Романтика Кръвеник е супер. Ние им правихме рекламните материали.И няколко зелени табели дето сте ги видели със сигурност. Peace Но по ценоразписите които им правих останах с убеждение че нее хич евтинко newsm78Я ако не те затруднява да ни светнеш с цените! Praynig
Златце - радвам се че сте си прекарали добре на моренцето Hug Липсвахте ни с Тони - толкова дълго ви нямаше... Хайде да сте по-редовни.
Сега набързо да ви разкажа за морето!На отиване се срещнахме с Галка, Павел и Вики. Страшни са. Малката Вики е голяма чаровница!Ето и малко снимки от срешата ни на една бензиностанция Mr. Green  http://bgphoto.net/photos/2384/o632905412029218750.jpg
http://bgphoto.net/photos/2384/o632905412118593750.jpg
http://bgphoto.net/photos/2384/o632905412362812500.jpg
http://bgphoto.net/photos/2384/o632905412495781250.jpg
Стигнахме в Поморие доста късно така че отирвахме един ден на плажа, но пък се разходихме по понтона и Яни беше очарован - переше ръце и приказвше нещо на някого. Heart Eyes
На другият ден го срешнахме официално с водата и с учудване установихме че това дете е било моряче в предишният си живот Mr. Green Така се радваше риташе и плуваше че по никакъв начин не можехме да о извадим от водата. Басейна изобщо не беше интересен- 10 мин максимум се задържаше в него. Не се уплаши нито от студената вода , нито от една вълна дето го заля Hug http://bgphoto.net/photos/2384/o632905413577500000.jpg
http://bgphoto.net/photos/2384/o632905418073593750.jpg
http://bgphoto.net/photos/2384/o632905418323593750.jpg
http://bgphoto.net/photos/2384/o632905417908281250.jpg
http://bgphoto.net/photos/2384/o632905417381875000.jpg
и така - това беше най хубавото ми море до сега. Толкова емоции на едно място! Hug

# 70
  • Мнения: 1 187
Хей Джулка добре дошла. Строхотни са снимките. Излъчват много настроение. Малкия Яни вече трябва да го наричате Жабчо май. Хехе. Знаеш ли пък един ден може да стане свотовно известен плувец. А дано.  Hug
Nadina вие големи приключения сте имали. Добре че поне сте успели пак да се порадвате на почивката и малкия Коко е щъкал наволя. С нетърпение ще чакам снимките и повече информация за това местенце където сте били. Далече ли е от Варна?
raycheva бързо да оздравява малкия Райчо и повече никакви болести. Водите ли го на плаж?
Мишленце наистина радвайте се един на друг и на спокойствието докато Раличка е при баба. Тези мигове са много ценни.  Heart Eyes
Пчеличка и нашето матраче е с кокосов пълнеж. Уж за най-доброто ни го продадоха, но ми се струва доста твърдо. На него спи каката. Криси е на дунапренено матраче в сгъваемата кошара. Незнам кое е по-удобно за децата. А за биберона и ние още не сме се отучили, но си спомням от Вики че около годинката й имаше един период в който се отказа сама от биберона, а аз по навик и го бутах в устата. После пък се пристрасти и на година и половина вече окончателно го махнахме, но имаше сълзи и сополи няколко дена.
ma_nda_rinka Ивчо е истинска поничка. Незнам как е при теб, но ако беше тук нямаше да престана да го мачкам и целувам. Много е готин.

# 71
  • Мнения: 2 433
Nadina вие големи приключения сте имали. Добре че поне сте успели пак да се порадвате на почивката и малкия Коко е щъкал наволя. С нетърпение ще чакам снимките и повече информация за това местенце където сте били. Далече ли е от Варна?
Да - далече е. Освен ако не си решила да ни идваш на гости
Да не те излъжа , че съм скарана с топографията...ама се намира от нас на 60 км в балкана.
Абе ти ела до тук , пък аз ще ти го покажа къде е Кръвеник!!!! Mr. Green Hug

# 72
  • Мнения: 2 433
Между другото...забравих да се похваля! Blush Hug
Имаме си придобивки от морето. Цели 2 горни зъба и бързо , пълзящо и бутащо навсякъде човече!!!!! Hug

# 73
  • Мнения: 5 327
Момичета, да се похваля. Валерия e още малко розовка, но се чувства много добре и подскача, целите ми крака са в сини точки от малките петички ! Киселото мляко помогна!
Благодаря на всички за съвети   bouquet! Особени поздрави на babka_jabka  Hug!
Джулка, снимките са супер! Добре сте прекарали на моренце   grinning039!
raycheva , имате пет звездички от нас  photo! Бързо оздравяване на мъника!
Мандаринка, имаш си малко пухче  newsm30!
Надинка, завиждам за хубавата почивка  family! И аз искааам!
На малките зъбатковци - честито новите зъбчета  tooth!

# 74
  • Мнения: 391
Джулка, добре дошли и на вас. Снимките от морето са много хубави. Честити нови зъбки!

Мирка, честито ходещо човече. Голямо е сладурче малкото Мишенце.

Наде, много добре звучи този к-с Русалка, дай да видим снимки.

Вижте каква борба за мъже настава в парка, когато Крумчо ни липсва, двете мацки не могат да си разделят Пепи.
 http://www.bgphoto.net/photos/7848/o632905836739375000.JPG

Общи условия

Активация на акаунт