Как да реагирам на думите на свекървата?

  • 5 162
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 19 084
Баба не съм виждала да чати, вървейки с количката, ама съм виждала баба да разхожда бебето с количката с фаса в устата, което леко ме шокира, въпреки че съм пушач. Ама и майки съм виждала, вярно циганки бяха, на входа на болницата с бебетата в ръцете пушеха. Обаче заради някакви хипотетични деяния да се подозират бабите като извършителки на тежки грехове ми е смешно.

# 106
  • Мнения: 101
Аз пък най не обичам изречения започващи с “Ние едно време като сме...” Ами ние като сме, не значи, че и те ще са!
Свекито явно е от този тип, които искат все на тяхната да става. Моята примерно си прави каквото иска с другото си внуче. Майка му казва да не му дава Еди си какво, а тя сякаш напук точно това му дава. Та аз си имам едно на ум и не бих оставила да гледа детето ми, поне за сега.
Скоро и пращах клипче на малката как танцува, а ти ми вика “ох, на баба принцесата, като си дойдеш в Бг, баба ще ти пуска чалга!” Тя перфектно знае отношението ми към тази музика, но ей така, за да ме дразни го казва. Отвърнах й, че това няма как да стане и детето ми, до колкото зависи от мен и баща й, чалга няма да слуша. А ти ми вика ти ми я прати, пък ще видим...
та мисълта ми е, че когато каже или направи нещо, което е в разрез с твоите разбирания, просто и казваш - точно и ясно

# 107
  • Мнения: 3 611
У дома като няма вафла Боровец как ще му се прияде?Яде му се защото някой е давал. Не  може да се избяга от боклуците но може поне докато са малки да,не им се дават.

# 108
  • Мнения: 10 857
Чалга и вафли - каква мила бабешка идилия Grinning

# 109
  • Мнения: 7 006
Чета,чета..и все повече се убеждавам,че оня горе си знае работата и добре събира..На всяко гърненце му намира похлупак..

п.п.Чалга,жива да не бях..Joy


Чалга и вафли - каква мила бабешка идилия Grinning
Бих казала "мила свекървенско-снахина идилия"

# 110
  • Мнения: X
Тя перфектно знае отношението ми към тази музика, но ей така, за да ме дразни го казва.
Вместо да се дразниш, пускай ѝ всеки път, когато се видите, Годсмак.

# 111
  • Мнения: 35 998
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт