Медицински център "Св. Иван Рилски" - гр. Тутракан /тема 4/

  • 33 901
  • 766
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 130
denia2@abv.bg на мен ми вляха в клиниката, не са ме карали да си търся. Платих си го 267 лева, за 2,5 гр банка, за около час и половина беше.

# 271
  • Русе
  • Мнения: 246
Проблема е че нямали налично количество нито от октагам,  нито от привиген към момента. Така ми казаха.




denia2@abv.bg на мен ми вляха в клиниката, не са ме карали да си търся. Платих си го 267 лева, за 2,5 гр банка, за около час и половина беше.

# 272
  • Мнения: 433
Здравейте, момичета.
Скоро не съм се включвала в темата.
От предния месец ме тормози един въпрос - имате ли оригинали на изслвдванията си на НК клетки и тромбофилия?

# 273
  • Мнения: 142
Здравейте, момичета.
Скоро не съм се включвала в темата.
От предния месец ме тормози един въпрос - имате ли оригинали на изслвдванията си на НК клетки и тромбофилия?
Аз имам, правих ги лятото .

# 274
  • Мнения: 1 130
Здравейте, момичета.
Скоро не съм се включвала в темата.
От предния месец ме тормози един въпрос - имате ли оригинали на изслвдванията си на НК клетки и тромбофилия?
Аз имам, правих ги този март, сестрата даже излезе с мен на рецепция да им напомни да ми дадат копие (оригинала си остава при доктора) от изследванията.

# 275
  • Мнения: 81
Момичета,  от къде мога да си намеря октагам или привиген? На този цикъл трябваше да правя инфузия, но нямало по складовете и ако съм си намерила, щели да ми влеят.
Е! Те като нямат,  аз откъде да намеря?
Някой снабдявал ли се е сам? На мен ми трябват 2г. Предполагам обаче,  че се продава по- голямо количество в опаковка.

Здравей, Дейна,
И аз трябва да правя вливка. Вчера от клиниката ми казаха, че имало разфасовки на Октагам и Привиген само по 5 гр. А аз трябва да влея 2,5 гр. Октагам или 2 гр. Привиген. Казаха, ако искам да изчакам няколко дни дали ще се намери друг, с който да поделим една опаковка.
Какво стана при теб? Вля ли вече или ти предстои? И ще вливаш ли? Аз съм в 18-та седмица и от миналата седмица ми излязоха завишени НК клетки (14%). Предната контрола беше под 12%, но сега явно не мога да се размина без вливка.

# 276
  • Русе
  • Мнения: 246
В Тутракан ли ти казаха така? Ако е така и аз съм за 2г. Още не съм намерила.
Ще е супер ,ако стане. Как да процедираме ? Обадих им се, ще ти звъннат. Ще стане работа

 
Момичета,  от къде мога да си намеря октагам или привиген? На този цикъл трябваше да правя инфузия, но нямало по складовете и ако съм си намерила, щели да ми влеят.
Е! Те като нямат,  аз откъде да намеря?
Някой снабдявал ли се е сам? На мен ми трябват 2г. Предполагам обаче,  че се продава по- голямо количество в опаковка.

Здравей, Дейна,
И аз трябва да правя вливка. Вчера от клиниката ми казаха, че имало разфасовки на Октагам и Привиген само по 5 гр. А аз трябва да влея 2,5 гр. Октагам или 2 гр. Привиген. Казаха, ако искам да изчакам няколко дни дали ще се намери друг, с който да поделим една опаковка.
Какво стана при теб? Вля ли вече или ти предстои? И ще вливаш ли? Аз съм в 18-та седмица и от миналата седмица ми излязоха завишени НК клетки (14%). Предната контрола беше под 12%, но сега явно не мога да се размина без вливка.

Последна редакция: чт, 20 май 2021, 15:59 от deina_2@abv.bg

# 277
  • Мнения: 81
Да, пиша ти на лично.

# 278
  • Мнения: 22
Здравейте! Искам да попитам тези от вас, които са си пускали изследвания за стартиране на стимулацията в лабораторията в Тутракан, изследванията на партньора ви, във вашето досие ли трябва да излезнат или трябва да имат отделен код?

# 279
  • Мнения: 433
Nelkaata, не съм сигурна дали ще ви отговоря правилно, но не съм сигурна дали разбрах въпроса ви. Но ако питате дали спермограмата на мъжа ви ще я видите в профила си - не няма. На мъжа ми ни я изпратиха след поискване на мейла му.

# 280
  • Мнения: 22
Бубенце, благодаря много за отговора

# 281
  • Мнения: 259
Здравейте, момичета
На някоя от вас, по време на стимулация давали ли са освен Гонал, а и мериоферт?
На кой ден от започването на стимулцията сте си ги били и колко дни преди пункция?
Опитвам се да си направя горе/долу ясна картинка кое/кога ми предстои.
Аз съм 5-ти ден стимулация и от днес съм с гонал + мериоферт.

# 282
  • Мнения: 106
Здравейте! Някоя от вас да  си е пускала генетични изследвания април месец и да са ви готови резултатите? Вече мина повече от месец (40 дни), а нямам резултат!?

# 283
  • Мнения: 1 130
Здравейте! Някоя от вас да  си е пускала генетични изследвания април месец и да са ви готови резултатите? Вече мина повече от месец (40 дни), а нямам резултат!?
А в клиниката звъняхте ли да питате, какво става?
Много ми е странно, на мен ми бяха готови за 14 дни и си бяха качени в системата. Само имунологични не качват, за тях се обадих да питам и те бяха готови. Взех си оригинал и от тях.

# 284
  • Мнения: 433
А когато аз си поисках оригинали на регистратура ми отговориха, че и те не ги получават.

Общи условия

Активация на акаунт