Медицински център "Св. Иван Рилски" - гр. Тутракан /тема 4/

  • 33 915
  • 766
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 259
Здравейте всички. Утре съм на БХС и ранна фетална морфология в Тутракан. Пацциентка съм на д-р Любомир Бойчев. Исках да попитам тези от вас, които вече са правили, за колко време излизат резултатите от БХС. Пропуснах да ги попитам, а имайки в предвид общото мнение за отношението на регистратура, не ми се иска да им звъня Simple Smile Благодаря и успех желаля на всички

Ако изпращат кръвните изследвания в майчин дом София, може да ги проверите и онлайн. Аз си ги пуснах вторник от лаборатория Здраве и петък бяха качени в сайта на Майчин дом.

# 691
  • Мнения: 433
Моят БХС е излязъл за 4-5 дни. БХС ми беше безплатно изследване, което от клиниката изпратиха в Майчин дом София. Ако имате онлайн достъп до сайта на медицинския център ще можете да си го видите там.

# 692
  • Мнения: 2
Моят БХС е излязъл за 4-5 дни. БХС ми беше безплатно изследване, което от клиниката изпратиха в Майчин дом София. Ако имате онлайн достъп до сайта на медицинския център ще можете да си го видите там.


Не знам дали ще е безплатно, там ще следя бременността на този етап; имам достъп до сайта на МЦ в Тутракан, така че ще следя там.
Благодаря много.

# 693
  • Мнения: 201
Момичета, ние сме пациенти или имахме първичен преглед при др Богомил Бойчев, но преди известно време... Сега след ваксинация за хепатит Б и сваляне на показател на днк хепатит Б за няколко месеца, пак го търсим. Казаха ми, че не можем да започнем със стимуалция, а е хубаво да ме запишат за 12 ден от цикъла, за преглед... Такава ли е практиката?
Има логика, той е забравил, за какво става дума... Но, аз изведнъж се разбързах. Губис е отново 1 месец... И хванахме коледните празници и новата година...

Поздрави и успех на всички....
Да практиката е такава дори и миналия месец да сте били там пак ще ви викне на 12ти ден от цикала, на него ще провери дали нямате някой задържан фоликул, киста и др. Тогава ще прецени по кой протокол ще сте, ще ви дадът и бележката със задължителни изледвания който да направите. А относно това дали е забравил за вас, едва ли помни всички неща за пациентите си затова имате профил там както и папка в която записват всичко от всеки преглед.

# 694
  • Мнения: 433
Ще ви разкажа какво ми се случи вчера, а вие ще си прецените дали е правилно или не.
Имах записан час в клиниката за преглед. Записах се на регистратура и седнах на единственото свободно място. Срещу мен стояха двойка, чакащи за преглед. Както знаем всички на мъжете ни не е разрешено да посещават клиниката, освен ако не им предстоят изследвания. Мъжът със смъкната маска кашля и подсмърча срещу мен през цялото време. Влизат бременни жени, а той си играе някаква игричка на телефона и се прави, че не ги е забелязъл за да не им отстъпи мястото си (може би го болят краката) и те стоят прави или отиват навън на студено в колите си.
След известно време се освобождава място пред кабинета на моят доктор и се местя там, вече е почти време и за прегледа ми. И познайте...до мен момиче с хрема.
Не намирам правилните думи да изкажа възмущението си как някой, с каквито и да е грипоподобни симптоми може да си позволи да отиде в клиника пълна с бременни жени. Това са толкова недомислени постъпки, че чак граничещи с глупост.
Силно се надявам тези хора да са част от групата ни тук и да помислят над постъпките си!

# 695
  • Мнения: 259
Бубенце, това с мъжете вътре и за мен е много грозно, още по- грозно ми е обаче да видя такива болни, които не се съобразяват. При мен малко след като забременях идват на гости сестра ми и зет ми. И той като се изцепва по едно време “Ами аз ремонтирам колите на всички доктори от ковид отделението” Повярвай ми пребледнях.

# 696
  • Мнения: 142
И аз бях вчера следобяд там ,по това време имаше трима мъже вътре и дами, които се чудят къде да седнат .След около час и половина само на единия му направиха забележка да излезе .
Според мен вината е в регистратурата ,които остават като скрити зад това гише и въобще не гледат кой влиза и излиза ,мъже ,хора без маски ,без калцуни.
Докато бях на стимулация през септември не спираха да се разхождат хора около лабораторията ,които са за Ковид тест ,е удачно ли е те да чакат там с нас .
Някой трябва да контролира влизащите още докато са на вратата ,но няма кой.

# 697
  • Мнения: 201
И аз бях вчера следобяд там ,по това време имаше трима мъже вътре и дами, които се чудят къде да седнат .След около час и половина само на единия му направиха забележка да излезе .
Според мен вината е в регистратурата ,които остават като скрити зад това гише и въобще не гледат кой влиза и излиза ,мъже ,хора без маски ,без калцуни.
Докато бях на стимулация през септември не спираха да се разхождат хора около лабораторията ,които са за Ковид тест ,е удачно ли е те да чакат там с нас .
Някой трябва да контролира влизащите още докато са на вратата ,но няма кой.
Относно това за ковид тестовете съм на същото мнение. Миналата седмица бях там и беше пълно с бременни, а една жена си влезе без калцуни и без маска да си вземе резултата до лабораторията, бях седнала точно срещу нея, тя го взе застана срещу мен после се върна в лабораторията да пита какво значело това и от там и обясняваха че е положителна, а тя си остана в коридора да си гледа резултата и от лабораторията не и казах да излиза. Същия ден имаше и други възрастни мъже и жени който чакаха за резултат вътре седнали точно до вратата на Б. Бойчев, а бремените му пациентки си седяха прави.

# 698
  • Мнения: 188
Директно оплакване на доктора, регистратурата и забележка към сополивите наглеци мъже и всякакви други чакащи за ковид тестове...
Такива непукисти, друг начин няма.... Пред всички, скандалче...

# 699
  • Мнения: 10
Привет Краси, аз съм момичето със 6 инсеминации от Русе. Заедно бяхме на пунция на 31.05. Надявам се си добре и здрава 😘

Мили дами, искам да ви споделя нещо, което ми изгаря душата. Всичко е с цел да предпазя някоя от вас.
Пациентка съм/бях на Б.Бойчев. От ин витро съм бременна с близнаци в 26сесмица. Всичко добро свършва тук.
 В инвитрото са Царе, НО в следенето на бременост съм крайно разочарована.
Вярвах сляпо на доктора, всяка дума проемах за чиста монета. След многократни въпроси и прикашаге на снимки на изтичаща от мен желеобразна слуз (оказа се тапата) все ме уверяваше, че не е страшно и да бъда спокойна.
Но спокойствието свърши. Приеха ме по спешност в бошница в Русе с цервикална недостатъчност, паднала тапа, разкритие и пролабирал мехур.
Благодарение на чудо и ръцете на една ЗЛАТНА жена успяха да ми направят спешен серклаж.
Никога в Тутракан не сме обсъждали серклаж при толкова рискова и многоплодна бременност. Оказа се,че лежим 3 жени в същото положение.
От 24 седмица съм на легло и подлога, на 2 системи денонощно и куп снтобиотици. Караме я ден за ден и на молитви да се задържат малките герои, за да имат шанс да оцелеят и да бъдат пълноценни хора.
 Съжалявам ако обидя някого, но поради огромната натовареност на Бойчев, хилядите пациенти и БЕЗБОЖНИТЕ закъснения , те са претоварени и изтърват контрола.
 Отново съм благодарна за ин витрото, но в момента съм толкова съсипана психически, чудя се къде да търся сили,да се боря за мойте малки човечета и исках да си излея душата.
Бъдете здрави, и при най- малкото съмнение потърсете адекватна помощ, не се доверявайте сляпо като мен.
Бях много дълга, но се надявам да помогна на някой да не си изпати.

Последна редакция: нд, 21 ное 2021, 12:38 от ZoriNenkova

# 700
  • Мнения: 188
Стискаме палци, Зори... Благодарим за съвета...
Да се чуди човек, на кой да се довери...

Понеделниците има ли жив човек там? Звъня на всички тел и никой не вдига... Ако не е ММ... Не искал в Турция...
Ужасява ме тази липса на организация...

# 701
  • Мнения: 867
Зори и аз ти желая успех, дано се закрепят нещата и избутате още. Стискам палци 🍀

# 702
  • Мнения: 30
ZoriNenkova, пожелавам ви успех до края!
Момичета,  които сте след успешно ин витро, може ли да споделите при кой АГ се следите? За Русе и Варна ме интересува.

# 703
  • Мнения: 10
ZoriNenkova, пожелавам ви успех до края!
Момичета,  които сте след успешно ин витро, може ли да споделите при кой АГ се следите? За Русе и Варна ме интересува.
Благодаря ви момичета!! Намерих сили и се стегнах. За сега изследванията са добри 🤞 Смело и със строг режим продължаваме напред!
За Русе от приятелки чувам  много добри отзови за д-р Граматикова и за ФМ д-р Тончева.
Аз живот и здраве ще се доверя на др Ани Матеева, дали следи бременност- мисля че да. То в болницата всички ме следят, но тя сътвори чудото и изпъква пред всички с грижата си за мен.

# 704
  • Мнения: 259
ZoriNenkova, пожелавам ви успех до края!
Момичета,  които сте след успешно ин витро, може ли да споделите при кой АГ се следите? За Русе и Варна ме интересува.

За Русе - аз се следя при др. Надежда Иванова. Страхотен специалист е, имам и страшно много доверие. Тя е била стажант преди години при др. Тончева и сега за БХС и ФМ ползва нейния кабинет. Иначе кабинета и се намира в Медик Консулт. Мен ме преглежда през 2 седмици заради това, че съм с близнаци. И два пъти ми се наложи да лежа в болницата и тя ми обърна страшно много внимание. Препоръчвам с две ръце!

Общи условия

Активация на акаунт