Моля за съвет от опитни мами!

  • 1 735
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
... http://www.stefi.biz/index.php?action=show_desc&product_id=484

Посъветвайте ме, моля, добра ли е или... Кое трябва да гледам, когато избирам?



Аз имам същата "Пепино" и не съм спряла да я хваля, от както съм я купила  Grinning
Това е най-добрата ми покупка за детето  Peace
Когато я избирахме се бях спряла на Пепино и Маг Ингланд, но преди да купим ги побутах малко двете. Разликата е от небето до земята. Амортисьорите на Пепиното са такива, че се управлява с една ръка  Crazy никакво усилие, нито на тротоарите, нито на завоите  Peace
Лятната ми е с въртящи предни гуми и ги застопорявам, ужасно е  #Crazy  а и така съм се разглезила с Пепиното, че лятната ни е почти неизползвана, взимам я само, ако пътуваме и няма място в багажника за другата.

Ако я вземеш, няма да съжаляваш  Peace

# 16
  • Мнения: 7 640
мисля, че порт-бебе повече от 4- макс.6мес. не се ползва. До тази възраст , моите спяха в столчетата за кола, с тях ги и катерехме по етажите, ако се налага.
Всъщност порт-бебето може да ползваш вместо столче, ако го прикрепяш правилно на задната седалка, абе с две думи, аз лично не смятам, че е нещо супер удобно и необходимо.
А за невъртящите се колела- мисля, че е значително по-трудно да се завива с такава количка, а в сняг- не съм газила с моята, толкова малко дете не е супер важно да бъде изведено в такъв момент.

# 17
  • Мнения: 46 520
... А за невъртящите се колела- мисля, че е значително по-трудно да се завива с такава количка, а в сняг- не съм газила с моята, толкова малко дете не е супер важно да бъде изведено в такъв момент.

Това не важи за Пепиното, тая количка е вълшебна за лоши пътни условия  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 376
Да се включа и аз в подкрепата на Маг Ингланд. Много е удобна, широка за бебето, проходима по всякакви дупки, павета та дори и в планината /тествали сме я/. Освен това са в различни свежи и детски разцветки. Не като Пег-Перего или Чико или други марки, които са черни - ето това не го разбирам - с какъв акъл ще купиш на детето си черна количка? А триколките са толкова грозни - въобще явно в стремежа за нова мода при количките се произвеждат и купуват такива смешни и отвратителни модели.

# 19
  • Мнения: 7 640
може, може Peace
аз и без това много алтернативи нямах, от моята с двойни въртящи се предни колеле съм доволна, но съжалямам майки, които се набират с цялата си тежест и едвам маневрерат

# 20
  • София
  • Мнения: 293
може, може Peace
аз и без това много алтернативи нямах, от моята с двойни въртящи се предни колеле съм доволна, но съжалямам майки, които се набират с цялата си тежест и едвам маневрерат

Моята е с невъртящи се колела, но много лесно се управлява! Мога с един пръст да я вдигна на задните колела и да изманеврирам  Laughing
Така че е до количка. Не може всичко да се слага под общ знаменател.
По темата - един колега има Пепино и са много доволни с жена му  Grinning
Ако нямаш възможност за повече и не искаш втора употреба мисля, че ще направиш много добър избор  Peace

# 21
  • Мнения: 245
Иска ми се мамите да ме посъветват и да ми помогнат в ориентацията!

Ще купуваме комбинирана количка за бебенцето, което чакаме с термин на 20.09.2006 година!
Решила съм, че искам задължително да има и порт бебе, и прехвърляща се дръжка!

Харесах си една, която ме удовлетворява и финансово, но ме притеснява това, че нито едно от колелата не се върти! Иначе е с добри амортесьори /или пружини/ и лекичка!

http://www.stefi.biz/index.php?action=show_desc&product_id=484

Посъветвайте ме, моля, добра ли е или... Кое трябва да гледам, когато избирам?


не е лоша количката. аз съм с триколка без въртящо колело и се свиква. мисля, че каквато и количка да имаш, в началото все си е трудничко Simple Smile

# 22
  • Мнения: 588
Моят син е роден на 17 Септември,
Мога да ти препоръчам само да си купиш количка която е:

А/ЛЕКА, под 10 кг
Б/Портбебето никаква работа няма да ти върши при положение че си купиш кошница за кола, кошницата се употребява и за носене на бебето навсякъде
В/Да ти се въртят гумите, другите много трудно завиват, но с каквато имаш с такава свикваш де
Г/Моят съвет е за тези пари да си вземеш нещо, което е втора употреба тук от форума или от оказион, но е марково!
Д/Прехвърлящата се дръжка не ти е нужна, аз лично съм ползвала моята два пъти обратно и така или иначе през Март, Април живот и здраве ще купуваш лятна количка  Peace
Е/Аз лично за следващото ми бебе ще купувам лятна по - скъпа, примерно 200- 300 лв, но с легнало положение, което прави една количка да може да се ползва от рождението на бебето. Ако е зима - натиквам бебето в чувал за количка и не се шашкам Simple Smile

Леко бременеене и бързо раждане !

Общи условия

Активация на акаунт