Акане в детската градина

  • 2 320
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 576
В нашата градина не просто позволяват, а една прекрасна леля беше научила децата да се бършат сами още в първа група. Аз жънех неуспех с това начинание вкъщи, защото малката глезана изобщо не искаше да се бърше сама, но един ден сама се похвали, че леля Д. я е научила да се бърше. Отделно, че тоалетните чинии са с малък размер и не е нужно да слагат седалка допълнително.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 14 524
Хахахаха, а ако детето има разстройство? Dizzy Face
То и да няма - завършени кукуригалнички са тия госпожи, ако е вярно. Наистина са за подпалване на дупетата. Отворих темата с очакване за нещо от типа "детето си цапа гащите в градината", което се е случвало с моите и не се сърдя - персоналът не може да огрее навсякъде.

----
Да, бе, какви са тия деца - на пет години четат, а една манджа не могат да си сготвят! Wink
Както е писала и друга потребителка - да са на 14-15, да кажем, че е потресаващо, ама на 4-5...

# 17
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 285
Е, ако е с разтройство, най- добре да си стои вкъщи.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 14 524
Ми ако не е имало сутринта?

# 19
  • Мнения: 540
Ми ако не е имало сутринта?
То сутрин всички са здрави не кашлящи и без сополи !!!Но всичко това е само докато влязат и след това  настава хор бодра смяна😎Ах тези лоши г-жи дето не искат да ги бършат и обгрижват😋

Общи условия

Активация на акаунт