"All Inclusive" – слънце, море и смях в ефира на NOVA от 28.02.

  • 35 311
  • 611
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 159
Аз поначало не харесвам героя на Ненчо и  леко го игнорирам . Струва ми се ,че жена му ще му прости и ще останат заедно  джафкайки се .
Много се изкефих на дядото , който  на полуразвален немски каза -Георги от Цаагрево /не знам как да изпиша това Р/ . Явно   дъртия  гларус  ще го пипнат .

# 286
  • Мнения: 80
Сега сигурно доста ще се гърчи Ици Бици. 😆 Не знам, дали ще му простят чак такова нещо... Нооо... жена, която толкова го обича, може пък да му прости. Обаче другата и тя му е назлобяла, така че, нищо добро май не го чака. 😀

# 287
  • Мнения: 336
Добре че са жените да оправят работата Simple Smile

Памела кафявата захар има повече потенциал за реклама на мастика, но трябва да си деформира още малко тялото и лицето Simple Smile

Тези отдавна трябваше да са свършили кинтите, но с компромата уредиха курорта Simple Smile

Мъчно ми стана за дядо Чефо Sad

Герхард-Гошето изгорЕ Simple Smile

Турски сериал или цирк? И трите Simple Smile

Избозиха я тотално сапунката, но пак е по-добре от всекидневната генералска паника и безумия ...

# 288
  • София
  • Мнения: 27 175
от два стола на земята ще се окаже.
предвид цялостния сценарий и атмосфера обаче очаквам клиширан 'щастлив край'

# 289
  • Мнения: 19
От предните страници виждам, че има доста критики към сериала, но честно казано на мен много ми харесва. Свеж, забавен и ненатоварващ - точно като за петък вечер. Актьорите също се справят добре (даже изненадващо добре). Хумора е готин, обстановката е приятна... да продължават в същия дух. Hands Plus1

# 290
  • Мнения: 7 848
На мен ми допада, че има  представители на всички възрасти.
От децата до бабите и дядовците.
Някак, също ми  носи и малко носталгия.
Сцената на плажа с картите ми напомни един прекрасен български филм.
Ненчо играе блястящо. И съпругата му. Изчезна ми името ѝ.
Понеже не съм гледала София ден и нощ, новите лица са ми лъч свежест.

Последна редакция: сб, 21 мар 2020, 11:54 от Билян@

# 291
  • София
  • Мнения: 11 570
Аз съм доволна, че го дават, не е топ, но пък разсейва.

Не ми харесва как играят младежите и децата и има пропуски в историята, иначе става.

# 292
  • Мнения: 80
На мен ми допада, че има  представители на всички възрасти.
От децата до бабите и дядовците.
Някак, също ми  носи и малко носталгия.
Сцената на плажа с картите ми напомни един прекрасен български филм.
Ненчо играе блястящо. И съпругата му. Изчезна ми името ѝ.
Понеже не съм гледала София ден и нощ, новите лица са ми лъч свежест.

Актрисата, която играе съпругата на Ненчо е Елена Атанасова. Гледала съм я в малка, но много силна роля в Дяволското гърло, където много ме впечатли. Но там май беше с по-тъмна коса, играеше майката на едно изчезнало дете, което издирваха. Мислеха, че детето е убито в гората и тя беше просто съсипана, отчаяна майка, която вече не може да издържи на болката. Толкова беше добра, че ме хвана за гърлото мъката й. Сега пък е много забавна като жена на Ненчо. Всъщност тя най-много ми харесва в сериала, страхотна актриса, много истински изглеждат емоциите й. Наскоро засякох интервю с нея по тв. Разбрах, че е номинирана сега за Икар за главна женска роля в някакво театрално представление.

# 293
  • Мнения: 7 848
Бенита, много благодаря! Не ми се ровеше в нета.
И, да, вярно, че в  Дяволското гърло играеше. И там също ми хареса.
Като отмине всичко ще погледна къде играе да я гледам на живо.

# 294
  • Мнения: 2 560
Чудех се и аз от къде  ми е позната Марианка😊.
На мен ми харесва сериала,  но хем ме разсейва, хем ме натъжава.  Имам чувството, че времената на безгрижните ваканции безвъзвратно отлетяха🙄. Царево ми е толкова близко място, а сега е толкова далечно....
Стана ми мъчно за дядо Чефо също❤ .

# 295
  • София
  • Мнения: 27 175
Е, стига де, Август сме на морето Simple Smile
Таман няма да има чужденци много...

# 296
  • Мнения: 2 560
Чул те Господ, ама едва  ли....

# 297
  • София
  • Мнения: 12 408
И на мен много ми харесва " жената" на Ненчо. Не я помня от "Дяволското гърло", но ми е страшно симпатична. Дядо Чефо също. Ненчо хич не ме впечатлява с играта си. Очаквах повече от него.

# 298
  • Мнения: 10 258
Жената на Ненчо не знам защо се мъчат да ни я представят, че има проблем с теглото. Аз я намирам за напълно нормална, макар че съм на половината ѝ. МНого добре изглежда. ПО-скоро другата е твърде слаба. Сцената с дядо Чефо беше много тъжна снощи. Но за съжаление това е част от реалността.

# 299
  • Мнения: 6 159
... Сцената с дядо Чефо беше много тъжна снощи. Но за съжаление това е част от реалността.

И мен ме трогна  непроведения разговор с внучето Disappointed Relieved

Общи условия

Активация на акаунт