NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 6

  • 46 285
  • 772
  •   2
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 130
Да, и също така е добре кафето да не е много ситно, защото ще се запуши и гола вода ще ти пусне.

# 301
  • Мнения: 144
Имам въпрос към тези, които имат Lumio. Кошничката за капсулата има две зъбчета за затваряне. Някой знае ли защо? Според мъжа ми трябва да я затваряме на второто зъбче, за да е по-добро налягането. Ако е така, тогава първото за какво се ползва?

# 302
  • Мнения: 17 987
Не съм опитвала Наполи, хубаво ли е на вкус, плътно, ароматно?

Има ли безплатна доставка над определена сума?

# 303
  • Мнения: 1 220
Не съм опитвала Наполи, хубаво ли е на вкус, плътно, ароматно?

Има ли безплатна доставка над определена сума?
Аз пия предимно Наполи. Да, плътно и ароматно е, както и доста силно, мисля ,че е най-силното. Преди малко го изпих, иначе щях да го снимам да се види каймака. Безплатната доставка е над 79лв. В момента има промоция- 3 големи кутии по 30капсули за 42лв (мисля) и БД.

# 304
  • Мнения: 2 220
Къде е тази промоция?

# 305
  • Мнения: 17 987
Поръчахме доста, но още на 5-тата кутия, около 40 лв,  изписа безплатна доставка, това в Емаг

# 306
  • Мнения: 1 220
Къде е тази промоция?
На сайта на Долче густо

# 307
  • Мнения: 2 220
А от Емаг за колко време ви дойде поръчката? Че мисля да поръчам сега 5 кутии.

# 308
  • Мнения: 20 171
Сложих три кутии в кошницата но нещо не ми е ясно крайната сума каква ще бъде:

# 309
  • Мнения: 1 675
Сложих три кутии в кошницата но нещо не ми е ясно крайната сума каква ще бъде:


Ами то си пише - 41.99лв.

# 310
  • Мнения: 20 171
Зачудих се дали тези 7 лв ддс няма да ги добавят накрая към тези 42 лв.

# 311
  • Мнения: 1 220
Не, няма. Иначе наистина е малко объркващо.

# 312
  • Мнения: 17 987
Не малко, ами много объркващо...

# 313
  • Мнения: 2 220
Анулирах поръчката от Емаг и поръчах от сайта, обаче сме останали без кафе и пак трябва да купя една кутия от магазина, докато дойдат поръчаните. Много съм смотана, трябваше по-рано да се сетя Grinning

# 314
  • София
  • Мнения: 853
Имам въпрос към тези, които имат Lumio. Кошничката за капсулата има две зъбчета за затваряне. Някой знае ли защо? Според мъжа ми трябва да я затваряме на второто зъбче, за да е по-добро налягането. Ако е така, тогава първото за какво се ползва?
Хм, сега ме вкарахте в размисли. Ще ми е интересно, някой да сподели. Ние не натискаме на втората степен.

Общи условия

Активация на акаунт