Искам да кажа ... (168) през март 2020

  • 64 126
  • 1 670
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 743
Тути, седми клас. Понеже говорих онзи ден с класната (по друг повод) тя каза, че половината клас вече пуши. Всички момчета и няколко момичета.

# 61
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
Благодаря, Фонс Hug Записвам си ги.

От края на 6-ти клас наргилетата бяха на мода в стария клас на дреб. Той само ме уведомяваше за поредния рожден ден, на който отказва да отиде. Отделно казваше, че имало пушещи момичета, момчета - по-малко. Сега, в 8-ми и друго училище е същото, особено наргилето. Иначе според него, в класа му никой не пуши цигари.

# 62
  • Мнения: 5 483
Значи, да се готвя, ей го шести клас:(
Фонс, бързо да му прощаваш;), днес е денят.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 6 656
От 15ч сме по масите ние, обиколихме бабите, хапнахме, каквото не можахме си го взехме за вкъщи Simple Smile

Ооо, Тит, интересен подарък! Шалчето ще е чудесен завършек.

Лили, повече такива спокойни дни ти пожелавам. Вие отказахте ли се да не отваряте магазина в неделя?

# 64
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 106
Тит, честито! Много е готино!
Имам масла в къщи, започвам да се мажа, че за първи път така ме боли.
Фонс, благодаря, записах, започвам да чета ситния шрифт Wink

Тути, моята в шести клас опита Ел. цигара. Но боядисване сме казали на 18г.Joy То и други работи сме казали тогава, ама каквото - такова Grinning
Простихме се, минАхме по реда!
Вече сме в коловоза - училище, работа Sunglasses

# 65
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Лили, повече такива спокойни дни ти пожелавам. Вие отказахте ли се да не отваряте магазина в неделя?
Благодаря. Не, не сме се отказали. Почиваме, имаме нужда всички. Засега няма сътресения, нямаме изгубени клиенти.

# 66
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 763
Добро утро,

Будна съм от 4 без 10 и вече пия кафе, ама съм наспана де, щото си легнах в 9 . Сега ще се чудя, какво да правя до 7 часа. Обикновено, ранното ставане  е вредно за семейния бюджет, та няма да разглеждам разни сайтове, а ще се ровя из темите  и  ще търся нещо интересно за четене.

Успешна сдедмица на всички и очаквам, всички болни да се отчетат с оздравяване!

# 67
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 106
Добро утро!

От половин час съм будна и аз.
Как не мога да спя вече поне до 10ч? Мина ми времето. Joy
Ще ставам да направя сандвич на малкия за училище.

Успешна седмица!

# 68
  • Мнения: 15 107
Добро утро.  И аз вече пия кафе. Детето и днес е вкъщи, нещо сополите се усилиха. Дано се справим днес и утре.
Пожелавам ви прекрасна седмица, да е заредена с положителни емоции и много слънце.

# 69
  • Мнения: 14 396
Добро утро!

Съни, дано да се закрепи детето!

Много хубав ден вчера, много съм доволна. Голяма пролет беше на къщата, овършах половината асми, утре останалите. После в кумицата голя ма черпня, много се наядохме 😂 Рожденика го скъсхме от мачкане и игра 🤩
Накрая финиширах в мама, обаче нямах грам местенце да и уважа гозбите, само присъствие отбелязах на масата. Моето чаве искаше да правим йога, със зор му обясних, че няма никакъв шанс да се сгъна 😂

Навзех си по-тънки дрехи и обувки, да не се пържа в аквариума. Пролет е 🤩

Тотално съм излязла от форма,  болят ме ръцете от лозарската ножица... Трябва да се стягам, че то сега се почва.

Спорна, слънчева и усмихната седмица, банда!

# 70
  • Мнения: 11 036
Добро утро и хубава нова седмица Simple Smile

Бубе, късното заспиване също Simple Smile

Лили, повече такива спокойни дни да имате.

Тит и Тути, честити придобивки!

Аз ще се разболявам, дано удържа фронта.

Кафе пропих редовно в 8 клас и пак тогава за първи път си боядисах косата.
Цигара опитах доста по-рано, макар че никога не съм била пушач.
Щерката засега не проявява интерес към никое от тези, да видим докога.

# 71
  • Мнения: 39 739
Добро утро.
Наспах се, не очаквах, но се наспах. Буб, дано да си си намерила нещо интересно за четене и бюджетът е спасен. Съни, да се оправя вече момчето, а Лина въобще да не стигне до разболяване.

# 72
  • София
  • Мнения: 18 793
Добро утро,не се наспах,къдно легнах.Добре,че утре е почивен ден,спедтих един ден отпуск този месец.
Болните да се оправят!

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 16 572
Добро утро!
Съни,Лина, не се давайте на болестите!
Моя малкия от вчера е с температура.Главата го боли.Тази сутрин вече и гърлото. По обяд ще ходим до личната да го види,че сега ще е лудница при нея. Ще се гледаме у дома няколко дена.
Аз ще съм на работа чак в петък. Вчера голям зор беше. Изморявам се бързо,няма я тази енергия с която съм свикнала. Това не съм аз просто.

Тит,честито возило! Много е яко!

Али,много ти се  радвам като те  чета.

Мид,преди няколко дни видях Елени в другата тема,голяма сладуранка е станала. Много е пораснала!

Бубе,направо ти се чудя,как се справяш с покупките за дома! Аз изобщо не обичам да се ровя из сайтове,нито пък да обикалям из магазини.

Тути,тийн вълнения имате,викаш…..Започва се!
Аз много късно започнах с кафетата,чак към 18-19г И цигари тогава само бях опитала,но не ми харесаха изобщо. Много по-късно пуших по 2 кутии на ден и изведнъж ги отказах. От време на време може да припаля една-две цигари. Но не са ми проблем.

# 74
  • Мнения: 3 609
Добро утро от Чепеларе, другарки.

В последния месец живота ми е в куфар. Голямо пътуване, голямо чудо. Бяхме с мама и сестра ми в Лондон. После с мъжчо в с. Баня, Хот спринг медикал спа бля бля. Най-изпипаният спа хотел, в който съм била. Наистина хубав, но доста скъп. Той си караше сноуборд, аз работех и в обедната почивка правих едно спа. Изчетох една книга, въобще беше супер. Бях хремава и аз ама малко ми поотмина.

От там в Луковит на кръщене и от вчера сме в Чепеларе. Но тук хотела не ми харесва изобщо.. Мрънкам си от стаята отново работя, той отново кара, абе.. Кой както се уреди. Ще сме тук една седмица, утре има организиран поход от центъра на Чепеларе до Мечи чал, мисля да се включим Simple Smile
Желая ви щастлив мартенски месец, много пролетни емоции и усмивки


    Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 09:39 от Захир

    Общи условия

    Активация на акаунт