Лаковe за нокти - 136

  • 35 495
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 576
разкошно зелено



Последна редакция: вт, 03 мар 2020, 18:49 от (Sana)

# 61
  • Мнения: 27 501
Ама казвайте и кои са лаковете... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 62
  • Мнения: 576
Ама казвайте и кои са лаковете... Stuck Out Tongue Winking Eye

хаха,ето ги сладурчетата Smile

# 63
  • Мнения: 27 501


Лаковете са 21- номера 25 и 21. Съжалявам за вида на кожичките и непочистения лак, но на живо не е чак толкова зле- ще дооправям утре, отново (напоследък така ми е по-лесно). Blush
Скрит текст:

Домързя ме и да пиля ноктите, все ще изкарат така още няколко дни Grinning Синьото  (този цвят го знам като "минерално синьо") се нанася лекичко на черти и трябва малко повече прецизност и дозиране на подходящото количество- но все пак става. Ще видим как ще е като трайност.
Холограмчето на ГР издържа цяла седмица, като чак на седмия ден се олющи ъгълче на десния палец- но там имам изтънен нокът и не е изненада. Впечатлена съм и от лекотата с която свалих холограмчето- очаквах такъв лак да се трие трудно, но не. Heart


 

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 03:42 от dolce miele

# 64
# 65
  • Мнения: 576
Долче прекрасен маникюр! Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 1 129


Освен, че лака е Perfect друго не мога да кажа, защото няма номер! Не се е изтрил, така си го купих... Цвета е уникален... Удоволствие да се лакирам с него... Декорация, печати
https://www.instagram.com/p/B9TF_Gxgcn1/?igshid=3qi7t90blxpc

# 67
  • Мнения: 20 165
Страхотен е този Перфект, малко ми заприлича на един мой лак:
Скрит текст:


# 68
  • Мнения: 1 420
В любимото цикламено - лилаво - розово Grinning Този зеленикав Перфект и аз го имам, но трябва да поровя къде е Stuck Out Tongue

# 69
  • Мнения: 2 645


Освен, че лака е Perfect друго не мога да кажа, защото няма номер! Не се е изтрил, така си го купих... Цвета е уникален... Удоволствие да се лакирам с него... Декорация, печати
https://www.instagram.com/p/B9TF_Gxgcn1/?igshid=3qi7t90blxpc

От къде купуваш боичките за печата? Страхотно изглежда и много наситено.

# 70
  • Мнения: 1 129
LEMY Мисля, че не е това цвета, защото в моя лак няма никаква синееща нотка...

ALMIRA Боичките за печати са на Born Pretty... Поръчвам от алиекспрес Simple Smile

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 13

Здравейте, включвам се с едно лакче от серията Nude Look на Golden Rose, което напоследък ми стана любимо. Номерът е 04 Coral Nude.

# 72
  • Мнения: 576
Мама на Миро,Георгиева,Анелия разкошни  цветове и снимки Heart

# 73
  • Перник
  • Мнения: 2 265
От мен кафяви къси нокти:

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 15:15 от Румяна88

# 74

Общи условия

Активация на акаунт