Лаковe за нокти - 136

  • 35 504
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 27 520
Килпоп, мисля, че съм го виждала на живо. Все пак, струва ми се, че седи на ноктите точно както е и в шишето (поне от снимката). Аз харесвам опушено лилаво.
Георгиева, аз досега с лак който да не ти стои добре не съм те видяла. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 646
  • Мнения: 9 571
Осмичке, радвам се на ентусиазма ти за пазаруване Blush
Първият много ми хареса, ще чакам да го покажеш. Stuck Out Tongue Winking Eye
Леми, щеше да хубаво карантината да повлияе на ищаха ми за харчове, но не би Laughing Днес си получих козметиката и едни обувчици, и всичко си харесвам. Heartpulse Не че има кой да ми ги види, ама ще си дефилирам между хола и спалнята LaughingLaughing

# 647
  • Мнения: 819
Ех момичета, върнах се много теми назад да разглеждам красотите ви и даже си запазих някои за бъдещи идеи. Heart Виждам и, че преди са писали още много хора, които за жалост изглежда са се отказали Sad

# 648
  • Мнения: 5 478
Днес 4 пъти се опитвам да снимам един розов лак и 4 пъти не успявам, защото светлината е като през късен ноември...

# 649
  • Мнения: 1 129
Георгиева, честито оооо!!!
Осмичка... Тези лакове са супер?! Как са на живо!!Хайде дай по един суоч... Да се не чудя.... 🤗🤗🤗🤗

# 650
  • Мнения: 1 600
А бе, момичета, тази тема е само за обикновени лакове,нали?

# 651
  • Мнения: 20 168
Понеже съм още със Ст. Джордж, малко спомени:




# 652
  • София
  • Мнения: 2 934
А бе, момичета, тази тема е само за обикновени лакове,нали?

Да Hug

# 653
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
Като сме на свинско розово Joy което не мога да хвана, в интернет изглежда прекалено розово пък


https://static.framar.bg/product/miss-selen-122.jpg

Иначе и аз не съм почнала да харча по-малко, вчера си получих едни цикламени лъскави обувки Joy само да се приключи с тая карантина и да блесне слънце

# 654
  • Мнения: 1 129
❤️Lemy❤️последната идея много ми допада... Ще го крадна!!!! 😘😘😘

# 655
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Красота, красота и пак красота💕💕💕всички сте прекрасни❤️Тези мисля че съм ги показала, незнам 🤔Бъдете здрави и се пазете


# 656
# 657
  • Мнения: 27 520
Бубана, ще споделиш ли какви са ти впечатленията от този топ лак?

# 658
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Бубана, ще споделиш ли какви са ти впечатленията от този топ лак?
За първи път го ползвам, но съм силно впечатлена. Въпреки че няма слънце изсъхнат много бързо,определено за сега съм доволна. Ще видя като започна сега да работя нещо, дали няма да има последствия

# 659
  • Мнения: 20 168
Бубана, прекрасни Кучовци 👌

Общи условия

Активация на акаунт