Лаковe за нокти - 136

  • 35 324
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 633
Мацнах едно ОПИ днес и декорирах с ваденка и малко печат по края докато детето имаше видео урок Joy

Понеже имам само едно ОПИ, и много ми допада, да питам аз, всички ли са толкова наситени като цвят и всички ли съхнат толкова светкавично? Да знам дали да си купя още... А каква е цената им в България?







# 661
  • Бостън
  • Мнения: 13 360
Не се вижда добре на снимка, но този лак е бял със зелен оттенък, точно като цъфналия ми храст Grinning


Понеже имам само едно ОПИ, и много ми допада, да питам аз, всички ли са толкова наситени като цвят и всички ли съхнат толкова светкавично? Да знам дали да си купя още... А каква е цената им в България?
ОПИ са много прилични професионални лакове, но не, не всички са с идентично качество. Има си традиционно "трудни" цветове, които са проблемни, както при всяка друга фирма. Но като цяло са ОК и според мен си заслужават парите (аз не съм в БГ и не зная какво е цената им в БГ). Но въпреки това преди да си купя поредния лак си го Гугълвам на телефона за 3 сек и поглеждам рейтинга и отзивите за този конкретен цвят от конкретната колекция. Червените им традиционно са невероятно качествени, но има и други еднослойни и/или мажещи се като масло.

PS Да поясня, че аз проверявам отзивите за всеки продукт, който си купувам Simple Smile Сега гледам един лакочистител на ZOYA (1 л.!!!) с невероятен рейтинг и се чудя дали не прекалявам Grinning

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 17:47 от Agent Provocateur

# 662
  • Мнения: 27 268
Агентката пак си е намерила подходящо цвете за лака Grinning Stuck Out Tongue Winking Eye

# 663
  • Бостън
  • Мнения: 13 360
Агентката пак си е намерила подходящо цвете за лака Grinning Stuck Out Tongue Winking Eye
Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye
Не, не - Агентката пак си е намерила подходящ лак за цветето Grinning  Grinning  Grinning

Агентче, аватара си подновила май Kissing Smiling Eyes Heartbeat Пък как ти завиждам, че ти отива оранжево Weary Какви ли не нюанси съм пробвала и всеки път ми седи ужасно.

Преди малко получих една поръчка от Додис...
На ухо, Осми  - хич, ама хич не ми отива! Пазя го за летен педикюр, където почти се ядва Wink
Честити ти нови лакове, много са красиви!

PS Аватарите трябва да се подновят, все пак от ден на ден по-хубави ставаме Grinning С толкова ядене, пиене и спане от карантината насам съм загладила косъм и опънала всички бръчки Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 18:38 от Agent Provocateur

# 664
  • Мнения: 327
Нещо тези дни ми е мрачно и просто не успях да посегна към някой ярък лак. За това нещо стандартно от мен.

# 665
  • Мнения: 27 268
Атрактив, колко шоколадово Grinning Много хубава форма нокти Heart
Агент, да Stuck Out Tongue Winking Eye

# 666
  • Мнения: 2 633
Aтрактив, не вярвам това да не е УВ топ ??

# 667
  • Мнения: 27 268
Атрактив, забравих да питам- кои са лаковете? Confused

# 668
  • Мнения: 327
Aтрактив, не вярвам това да не е УВ топ ??
Абсолютно не е 😄 добрия стар Спийд драй на Перфект на един пласт.
Долче лаковете са Есенс, като се прибера ще докладвам кои номера са 😄

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 18:59 от .. attractive ..

# 669
  • Мнения: 1 129


https://www.instagram.com/p/B-cY-vmjgf0/?igshid=1jvjiy54ai45b
BEL 63 Декорация ваденки!!! Еми много ми харесва този цвят...

# 670
  • София
  • Мнения: 1 001
Маме, тази комбинация, тюркоаз и тъмно синьо ми е любима и на мен.

# 671
  • Мнения: 20 087
Агент, страхотни снимки, останаха ми очите.

# 672
  • Мнения: 27 268
Маме, супер е! Heart Май го имам този 63, но никога няма да направя толкова хубави снимки на цвета като теб Heart Да не говорим за декорациите...
Атрактив, и аз за Есенс се сетих Wink

# 673
  • Бостън
  • Мнения: 13 360
Маме, тази комбинация, тюркоаз и тъмно синьо ми е любима и на мен.
Ооооо, и аз същото веднага казах! Любима комбинация!
Агент, страхотни снимки, останаха ми очите.
Мерси, мила! Като ще си правя архив на лаковете поне да е "естетически издържан" Simple Smile

# 674
  • Мнения: 2 232
И от мен една ментичка - Maybelline Green with envy 214 с ваденка от ЛакоДом. Може би не трябваше да слагам от лака отдолу, по-скоро бяло, че така се губи цветенцето. Но мислех, че са плътни, а те се оказаха прозрачни.

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт