Лаковe за нокти - 136

  • 35 553
  • 742
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 887
Явно ни се е отворило третото око. Joy
Днес си мислех, че следващият ми лак ще бъде същото OPI като на Агента. Kissing Heart

# 631
  • Мнения: 819
Малка промяна 😊

# 632
  • Мнения: 1 420
Упгрейднах се в свинско розово, че не ми се махаше красивата ваденка ❤ Момичета, да се похваля, спечелих лак на Снб от играта във форума!!!! За пръв път печеля и съм много развълнувана ❤

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 13:35 от georgieva88

# 633
  • Мнения: 27 642
Георгиева, честито Grinning Обаче не съм сигурна, че си със "свинско" розово, по-ярко ми се струва твоето поне на снимка- да се изкажат експертите  Joy  Отива ти Wink

# 634
  • Мнения: 1 420
Георгиева, честито Grinning Обаче не съм сигурна, че си със "свинско" розово, по-ярко ми се струва твоето поне на снимка- да се изкажат експертите  Joy  Отива ти Wink

Но телефонът си снима както знае 🤣 Определено е бледо. На Бел е 18 номер мисля че беше. Ат играта си спечели Елисавета и ще е интересно да я видя на живо, то ще се радвам, ако някой я има да я мацне да я видя.  😁

# 635
  • Мнения: 27 642
Бел 16 май беше свинското розово Grinning

# 636
  • Бостън
  • Мнения: 13 561
Явно ни се е отворило третото око. Joy
Днес си мислех, че следващият ми лак ще бъде същото OPI като на Агента. Kissing Heart
То в условията на пандемия и изключително виртуално общуване не трето око, ами 9 стадно чувство ще ни се отвори и циклите ни ще се синхронизират и тогава вече става страшно Simple Smile)))
Освежих набързо коралчето със оранжевко, че го бях понадрала вчера!
Ах, Агент, това е един от любимите ми цветове, корал. Този който съм носила веднъж (при маникюристка го правих) си менеше цветовете. Страхотен е
Да, наистина изглежда много различно на различна светлина! Не зная как и защо някои лакове го могат този трик, но е наистина забавно! А корали аз много харесвам на чужди ръце, на моите не съвсем Simple Smile

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 17:25 от Agent Provocateur

# 637
  • Мнения: 9 572
Агентче, аватара си подновила май Kissing Smiling Eyes Heartbeat Пък как ти завиждам, че ти отива оранжево Weary Какви ли не нюанси съм пробвала и всеки път ми седи ужасно.

Преди малко получих една поръчка от Додис и ми пристигнаха тези сладурчета от Дисни серията Two Hearts

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 17:49 от 🎀 Осмичка 🎀

# 638
  • Мнения: 20 181
Осмичке, радвам се на ентусиазма ти за пазаруване Blush
Първият много ми хареса, ще чакам да го покажеш. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 639
  • Мнения: 2 231
От мен едно мрачно лилаво:

Очаквах да е по-люляково, но не би. Не знам колко време ще го издържа, напоследък не мога да трая такива мрачни цветове.

# 640
  • Мнения: 1 049
Честито Георгиева!
Ето я Елисавета:

# 641
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Оу , колко са красиви последните два цвята дами.Flowers Hibiscus

# 642
  • Мнения: 27 642
А кой номер е този лилав Бел?
Аз имам китайче подобно на Елисавета  (като цвят, като качество и цена със сигурност е различен Blush ). Много хубав цвят, ще чакаме Георгиева да го покаже и на нокти. Heart

# 643
  • Мнения: 2 231
Номер 13. На живо е много по-сив, отколкото на снимката.

# 644
  • Мнения: 1 420
Честито Георгиева!
Ето я Елисавета:


Благодаря, Диди, красива е Елисавета ♥ Ще я чакам с нетърпение ♥
Долче, моят е 18 и на живо е доста по - блед. В шишето е даже безличен, но на нокти е красив Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт