Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (96) - март 2020

  • 123 771
  • 2 398
  •   2
Отговори
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673




Темата във форума: Конкурси, игри с награди и ексклузивни промоции за потребители на BG-Mamma
Как да се абонирате за нея и да получавате известие за всеки нов пост с игра >>>
чрез натискане на бутона „Следи“, който се намира под заглавието ?:








Извадка от Правилата на форума:
Цитат
14. Забранява се публикуването на теми и мнения, призоваващи към гласуване в даден конкурс.
Забраната се отнася и за полетата от потребителския профил - аватари, подписи, лични титли и т.н.
Изключения могат да са:
- международни конкурси с българско участие
- изцяло благотворителни конкурси
- външни конкурси, в които участва BG-Mamma или една голяма потребителска група от форумите тук като представители на BG-Mamma






Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 09:30 от Редактор*

# 1
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Добро утро.  Кока-Кола с бели капачки в Сливен, има в Дружба, м-на м/у 5 и 6 блок.

# 2
  • Мнения: 1 260
Честита Баба Марта! Честит късметлийски месец! За тази година все още не съм се записала с награда. Дано Каменица ме зарадват с нов телефон.

# 3
  • Мнения: 1 348
Честита Баба Марта! Здраве и късмет за всички!
Имейлът на Престиж ми връща имейлите като недоставена поща. Имате ли идея как да се свържа с тях по повод кода, за който изписа, че е бил регистриран, а не беше?

# 4
  • Мнения: 4 841
Честита Баба Марта!

Добре, че подсетихте за кодовете от Престиж. Имам един и трябва да го намеря да го регистрирам. Имах и втори, но го изпрах Joy
Как се хващате така да играете във всяка игра?! После се чудите защо пощите ви са пълни със спам и ви звънят по телефоните за какво ли не.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 146
Честита Баба Марта!
Нека продължим да получаваме награди през този месец!
И една игра от мен Blushhttps://www.instagram.com/p/B9GeZ9rFst1/?igshid=1wh7yvsiq5qf6

# 6
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Не мога да не споделя подаръците ми - книга от Меломан бг и диспенсър за соев сос от Кикоман (Фейсбук):
Скрит текст:

# 7
  • Мнения: 788
Благодаря за темата и честита Баба Марта! Да сте здрави всички! Миналия месец съм без печалба от игри, надявам се този да спечеля поне две неща 😊

# 8
  • Мнения: 11 737
Ще се отказвам от играта със зайците и колелото. Туткава работа ми се струва, а и играта в свързващия профил е голяма пародия. Така и не ми отчетоха точки при свързване.

И Честита Баба Марта!
Здрави да сте!

# 9
  • Мнения: 36 483
Благодаря за новата тема и Честита Баба Марта! Simple Smile

Не чакам нищо в момента и през февруари нямам награди. Искам да участвам в играта на Кока Кола и Тефал, но ако Кола Зеро не участва, най-вероятно няма да се включа.

# 10
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Честита Баба Марта! Здраве и късмет за всички!
Имейлът на Престиж ми връща имейлите като недоставена поща. Имате ли идея как да се свържа с тях по повод кода, за който изписа, че е бил регистриран, а не беше?
Аз им писах на email-а за една кутия без код и ми върнаха отговор доста бързо. Иначе може да звъннеш и на номера.

# 11
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Добро утро и Честита Баба Марта на всички.
Не видях някой да е споделил, в каталога на Кауфланд от утре ще има Миражки на 1,39.  Дано пуснат с кодове, че тази седмица намалената Траяна беше без.

# 12
  • Мнения: 507
Честита баба Марта!  Бъдете здрави. Може ли някой да ми обясни какви са тия бонуси в mysparx... Постоянно ми изписва за 25 опита-бонус за постоянство

# 13
  • Мнения: 1 452
Честита Баба Марта! Късметлийски месец на всички!

Аз приключвам Февруари само с чашките на Банкя.  
Halls не пуска раничка и това е.

Кока Кола с промо капачки при нас е само тази със захар, много кофти, защото и аз пия само от другата, но мъж ми събра вече 7 капачки. Интересно ми е да видя вече правилата.

# 14
  • Мнения: 1 099
Честита баба Марта!  Бъдете здрави. Може ли някой да ми обясни какви са тия бонуси в mysparx... Постоянно ми изписва за 25 опита-бонус за постоянство
Честита Баба Марта! Дава 25 точки веднъж дневно, ако влизате.

За мейла на Престиж - случвало ми се е за др поща да ми връща за недоставяне, после им бях писала във фб и се оказа, че са си получили мейла (5-6 пъти). Grinning Та може да им пишете все пак и във фб.

Общи условия

Активация на акаунт