Невероятната ми “среща” с Райна и Константин

  • 3 651
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 237
Поредното доказателство за простотията на Коцето,нищо ново.Жалко само за твоите нерви....

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
На мен това ми се случва вече 3 пъти този месец. Работя в центъра, всички знаем как се паркира и кара там. Всеки ден карам по една еднопосочна улица и никога няма да спра да се изумявам колко нагли могат да бъдат хората. Аз никога не правя подобни нарушения, но разбирам, ако на някой му се наложи. Но считам, че когато си в нарушение и пречиш, редно е да отстъпиш и да свиеш перките. Случи ми се един път да откажат да помръднат срещу мен. Те са в еднопосочната, в нарушение и отказват да мръднат. Наложи се аз да маневрирам, за да мине наглеца, който беше в нарушение. Изгубих човешки облик от ярост. Но бързах, нямах време за разправии и много ме хвана яд.

Миналата седмица пак така, ама този път за никъде не бързах. За мен беше по-лесно да дам назад и да го пусна, но отсрещната страна има грешката да изнахалства грубо. Не съм се разправяла изобщо. Просто си кютнах кротко и зачаках. То не бяха ругатни, то не бяха псувни, то не беше ръкомахане /ръцете щяха да му се счупят на човека/, то не беше въртене на гуми. Ама грам не ме трогна. Като е хем в нарушение, хем пречи - да си гледа работата.

Е, моите персонажи не са звездни, но е не по-малко неприятно. Мъжът ми каза, че докато не ме набие някой на тази улица няма да поумнея, но...

# 17
  • Мнения: 7 914
 smile3501 на теб!

# 18
  • Мнения: 326
 #2gunfireРайна + Коцето - Господ е събирач, казват хората....

# 19
  • Мнения: 46
smile3501
 Когато казват - на простака с мълчание-нищо като подобно, я го постави на място, та да си знае за другия път!

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Diana T-Постъпила си много добре Peace.
Като са извистни и се мислят за безсмъртни LaughingНе са с нищо повече от нас, но се държат сякаш всичко е тяхно и ние, обикновенните хора, не сме никои.Пред публика, камери и т.н. мили животинки, а в реалния живот-НИЩО не представляват Laughing.
Сложила си го на място Joy.Браво  bouquet!

# 21
  • Мнения: 4 621
Браво за реакцията newsm17 А за въпросната "звездна двойка" мога само га кажа, че са толкова прости и ограничени горките, че изобщо нямат идея на кой свят се намират Twisted Evil

# 22
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Не мисля, че много от публичните личности на България в момента блестят с каквото и да е. Изключвам спортистите и музикантите, повечето от които са отдавна зад граница.

Не се учудвам на случката.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 743
Евала за това, че не си оставяш магарето в калта  Hug  Peace   bouquet

# 24
  • Мнения: 948
Поздравления за реакцията ти към "звездната двойка", Диана!  bouquet

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз се забавлявам, когато някой с много лъскава кола ми изскочи така....Ама сега съм решила да си купя много голям джип и да ги видя тогава...Ужасно е това влизане срещу теб в забранена улица. Изпочупих си картера/2 пъти/ да се качвам по бордюрите, за да се разминаваме...А около нас все такива улици.
 А за Константин и Райна то ясно Mr. Green. Само като ги види човек и нуждата от коментар е излишна.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 271
Браво, така трябва, за да се усетят, че и те са едни от нас и да не се мислят за много важни. Хареса ми, че си си отстояла позицията. Само не ми харесва това изказване:
Явно реши, че такава устатница не се знае на кой каква е, пък и тази до нея не е мизерница и току-виж си изял боя.
Едва ли това го е отказало от спора - просто е видял, че има и по-отворени от него  Wink

# 27
  • Мнения: 946
 smile3501 boxСупер си ги оср...!Ама те тия двамата за какви се вземат?Честно казано май всички "звезди"така се отнасят с земните хора трябва почесто им се напомня,че са най-обикновенни хорица нищо че карат лъскави коли.

# 28
  • Мнения: 7 111
Явно на момчето му харесва да се вре, където не му е мястото. Даже и в дамското WC с чужда женка влиза. 

# 29
  • Мнения: 5 103
То простотията ходи по хората не по дърветата.
Мале каква съм устата само това ми трябва и ще го навра с мизерната му количка там от където е излязъл.
А другите хора зад тебе как реагираха???

Общи условия

Активация на акаунт