Модни тенденции в прическите. Тема 13

  • 32 620
  • 753
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 14 299
И аз се боядисвам от ученичка, какво ли не съм правила. И сега обичам, малко ми тежи сама да се мажа, но пак предпочитам сама да се клепам, отколкото да ме маже друг. Изнервя ме самата процедура.

Анджи, и двете прически ми харесват, но и двата цвята искат много, много грижа. И за да изглежда цветът разкошен и за да е косата в това състояние.
При мен няма как да се получат и двете неща, а и няма да ми отива толкова русо.

# 511
  • Мнения: 17 982
Божкее, всички ме харесаха с новия цвят, и аз се харесах де, ходи ми на зелените очи, но няма нищо общо с тъмно русо, да не се прецака като някой друг, V60 е моя цвят, на живо съм тъмен махагон. Дано не остане червения оттенък после

# 512
  • Мнения: 1 532
Няма ли да ни покажеш и на нас новия цвят ? 😘

# 513
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Elena_of_avalor ,не знам в момента с какъв цвят на косата си,обаче този страшно много ти отива.приличаш ми на една актриса ,която рекламира боя за коса.Blush

# 514
  • София
  • Мнения: 2 934
Elena_of_avalor ,не знам в момента с какъв цвят на косата си,обаче този страшно много ти отива.приличаш ми на една актриса ,която рекламира боя за коса.Blush

В момента съм с доста по тъмна

# 515
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
Елена, и с този цвят ти е добре но с цветът от първата снимка ми харесваш повече, фантастичен е направо 😍

# 516
  • Мнения: 1 532
Елена с къса коса ми харесваш много повече 🌼

# 517
  • София
  • Мнения: 2 934
Елена с къса коса ми харесваш много повече 🌼


О, тя никъде не ми е къса. На последната снимка е много синто накъдрена и затова се е вдигнала дължината.


Тук съм току що подстригана (миналия февруари) след един опит за кичури, които вместо руси станаха зелени. В салон естествено ги правих. Косата почна да се къса..... Изобщо беше трагедия и отрязах над 20см. Най късата коса в живота ми, но не мисля че съжалявам. Харесвах се, а и беше абсолютно неизбежно. Коса расте, при мен няма драма. Аз съм от хората, които не понасят дълга коса на всяка цена, ако състоянието ѝ е лошо.

# 518
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Елена, помня ти я тази прическа, много хубава беше. Бих казала, че повече ми харесва от сегашните тъмни къдрици около лицето - по-свежа и младежка е, със стил.

Аз реших от скука да свалям напластена боя с масла и открих, че нямам масла.

Няколкото капки Макадамия и гроздовото са вече на косата ми, не мога да повярвам, толкова години все се мотаеха разни из къщи.

Имам 20 маски за коса, но едва ли ще свършат работа?

# 519
  • Мнения: 11 003
Анджи, само да добавя, че нямам претенции да съм зряла жена, така че мнението ми може да не ти е от такава полза Simple Smile

Ондин, пробвай с витамин С, освен маслата.

# 520
  • Мнения: 79
Анджи, само да добавя, че нямам претенции да съм зряла жена, така че мнението ми може да не ти е от такава полза Simple Smile

Ондин, пробвай с витамин С, освен маслата.
Значи сме на един акъл Хаха. Напълно споделям мнението ти за прическите

# 521
  • Мнения: 17 982
Няма ли да ни покажеш и на нас новия цвят ? 😘
Ще трябва да ми повярвате 😜. Елена ми харесва всякак, и аз съм на същото мнение за дължината на косата, не трябва да е на всяка цена

# 522
  • Мнения: 11 003
Елена с коса на каре много ми харесва.
Аз отдавна осъзнах, че дълга коса на всяка цена не е за мен. Ако успея да я пусна до под мишниците и да изглежда здрава и добре, ще съм доволна.

Анджи, може да сме на един акъл, но аз на години мога да съм ти майка... така че не съм баш за хвалене Simple Smile

# 523
  • Мнения: 79
Елена , мисля че тъмният цвят състарява. Нещо по-светло и къдриците да са по едри , но в същото време небрежни и ще изглежда добре .

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 16:26 от Не се сърди, човече

# 524
  • Мнения: 18 551
Айде стига с тия клишета  Състарява друг път черното. На Елена е тъмно кестеняво и тя е от жените,на които й отива.
Къдриците,така,както са небрежни са си много добре.

Общи условия

Активация на акаунт