Модни тенденции в прическите. Тема 13

  • 32 653
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 934
Елена, ти ли беше до скоро с тъмна коса и жълт корен?

Да.

# 706
  • Мнения: 17 987
Ако щете вярвайте, косата ми още държи с шампоана оцветител. Е, след всяко къпане съм различен нюанс, ама да превърнем дефекта в ефект

# 707
  • София
  • Мнения: 2 934
Имам една приятелка, която е алергична към боя и поддържа страхотно червено, много наситено, само с шампоан оцветител на Марион. Така че аз ти вярвам Grinning

# 708
  • Мнения: 18 561
Цвета е червеникаво кестеняв,канелен, води се auburn brown според мен. Има и златисто в него,зависи от нюанса. Аз съм сега почти такъв. Но честно да ви кажа вече няма да я боядисвам. Решала съм поне 2 -3 месеца да я оставя. Писна ми,не ми харесва състоянието й. И спирам. Освен това побелява много интиресно и исках да ви питам случвало ли ви се е. Имам около 10 косъма,но са бели до половината. Тоест от началото на корена е до 3 см бяло, надолу е червено. Като го оскубя дори основата им е бяла на някои.  Нямам нито един дълъг бял косъм,всичките са наполовина бели. И едва се виждат. Много странно. И при положение,че ще си увеличават,а вече съм почти убедена,че боята влияе искам да огранича ако не да спра процеса. И смятам да си пускам моя си цвят.

# 709
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Елена, ти ли беше до скоро с тъмна коса и жълт корен?

Да.

С какво точно я изсветли така? Отведнъж ли стана?

# 710
  • Мнения: 5 832
Елена, ти ли беше до скоро с тъмна коса и жълт корен?

Да.

С какво точно я изсветли така? Отведнъж ли стана?
Не съм Елена, но ще ти отговоря, понеже знам с какво я е правила. Ей с това
https://remedium.bg/userfiles/productlargeimages/product_63062.jpg

Стои се 20-30 минути с нея, или докато ти хареса колко е изсветляла. При нея е от раз резултатът.

Споделях го няколко пъти, така се направих от 4- ка ярко червена, да не се повтарям пак излишно.

# 711
  • София
  • Мнения: 3 022
Мислех да изкарам ИП без боядисване,но тези бели корени много ме дразнят.Та вчера реших все пак да се боядисам,но промених решението и си направих маска с прясна мая и кисело мляко.След това около мен в радиус 1 м. смърдеше на мая.Добре,че на сутринта като изсъхна добре косата не миришеше.Хареса ми маската, косата стана мекичка и като че ли по подредена.Ще я пробвам пак,но ще се измия с друг шампоан,щото това състояние може и да е от шампоана който  ми е нов.

# 712
  • София
  • Мнения: 2 934
Да, Танч е писала с какво я изсветлих.


Направих по реални снимки на дъщеря ми с телефона на естествена светлина, без пряко слънце. Какво ще ме посъветвате? Да пробвам ли някакво червено или да вървя към пепеливо тъмно Русо нюанси?






Харесвам това например...

# 713
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Доста е червено за този цвят, или друг светъл, без обезцветяване, според мен, няма да мине но в домашни условия ми се вижда рисковано 🤔 Ако искаш някаква по-кардинална промяна по-добре първо пробвай перука в съответния цвят, защото може и да не се възприемеш. В Магама е левче пробата 🙂

Последна редакция: вт, 07 апр 2020, 13:41 от Menerva

# 714
  • Мнения: 5 247
Мисля, че пепеляви и руси нюанси не са за теб. Шоколадови по-скоро.

# 715
  • Мнения: 39 357
И аз залагам на шоколадово.

# 716
  • София
  • Мнения: 2 934
Извинявам се за вида, но без никакъв грим след две седмици вкъщи е така.... Исках да не крия лицето, за да може да ми препоръчате цвят.

Може ли да кажете какво точно разбирате под шоколадово? От масовите бои примерно?

# 717
  • Мнения: 1 424
Мис, според мен това е най-правилното решение Simple Smile

# 718
  • Мнения: X
Елена, и аз като Злодеида мисля, че добре си се насочила към кестенявото с червеникав оттенък. Някак си и на веждите, и на очите ти отива червенеещо.
С пепеляво ще изглеждаш болнава.

# 719
  • Мнения: 39 357
Може ли да кажете какво точно разбирате под шоколадово? От масовите бои примерно?
Съжалявам, аз не мога, защото не се боядисвам и съм пълен лаик относно марки бои и цифрите им . Просто това според мен ще ти отива.

Общи условия

Активация на акаунт