Модни тенденции в прическите. Тема 13

  • 32 510
  • 753
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 2 929
Зло, чудна!!! Много ми харесваш. Не я пипай!

Ето я моята. Да сложа 5.0 или 6.0 или пък нещо с единица, за да е пепелно. На места дължините доста червенеят, което пък ме навежда на мисълта дали направо да не взема някакво кафяво с червен подтон, за да се изравни цвета.

# 601
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Елена, зависи какво искаш... Сигурно, ако пак нанесеш само на тъмното някоя светла боя ще дръпне още цвят.
Иначе с някоя 5-ца цветът ще се изравни.

# 602
  • Мнения: 2 433
Зло, супер ти е така, не се пипай, после ще рИвеш за русо.
Елена, не можеш ли да я изтърпиш и да отидеш на фризьор? С  профи бои ли се боядисваш? Нали искаше да изсветлиш дължините, при фризьор е възможно, например да ти направят кичури "карамел" и с времето ще изсветлиш глобално, без да натискаш косата на макс.

Като потъмниш сега, после още по-трудно ще изсветлиш. Остави я малко..

А на мен ми избива русото, лилавото падна отдавна и тук-таме прозира по-светло по дължините. И сега се чудя какво да го правя.

# 603
  • София
  • Мнения: 2 929
Искам да изсветля, но при фризьор се виждам след минимум 2-3 месеца.

С профи боя ще се боядисам, да. Избирам сега. Харесах си цвят мока, мисля да поръчам, пък като стане време живот и здраве за фризьор ще я мисля.

# 604
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
Зло, страхотна си. Този цвят много ти отива

# 605
  • Мнения: 18 503
Ели, щях да ти кажа да вземеш нещо с червен отенък, шоколадово, но дължините няма да хванат, доста по-тъмни са от основата. То и моите са така все още. Момичета записах час на мъжо, вече не може да се търпи и в салона казаха, че боядисват една жена, работят си. Ох, много се изкушавам, такова разнообразие ще ми е да отида до там, но знам, да ме оформи малко. Аз си усещам, че стоенето в къщи ми дава такива налудничави идея-като да я отрежа още и да пльосна един Кастинг тъмен шоколад, хахах.
Аз бих пуснала мухата на Искрица за русото, защото ми е много любопитно как ще изглежда, сигурна съм, че ще е добре, но знам, че си обича кестенявото и неслед дълго ще се върне към него, а косата й е хубава и здрава, лъскава, това русо само ще я съсипе. Значи, имам точно 15 мин да реша ще ходя ли на салон или не...

# 606
  • Мнения: 17 934
ама не..два месеца съм решила да не се боядисвам.

Значи, имам точно 15 мин да реша ще ходя ли на салон или не...

Значи...тъкмо щях да се бъзикам, че ти и Искрица като пишете "повече няма да се боядисвам" и се питам тайничко докога ли тоз път  Stuck Out TongueStuck Out Tongue Closed Eyes. И ей на....

# 607
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
ЗЛО, много са ти хубави дължините. Шаренийка, както обичам аз. ♥️

# 608
  • Мнения: 5 832
Елена, каквото и да сложиш, все тъмна ще станеш с тези тъмни дължини. Продължавам да недоумявам защо се мъчиш с деколори, витамин Ц и прочие дивотии, които нямат търсения резултат, вместо да сложиш една суперизсветляваща само по дължините за 20 минути колкото да ти свали тъмното и после мажи отгоре каквото искаш. Аз като гонех по-светъл цвят се мазах с витамин Ц и така зверски ми изсуши косата, че не е истина просто. След това сложих суперизсветляваща и не ми нанесе толкова поражения, колкото тъпия витамин Ц. Не говорим да се правиш руса сама у вас, а просто да си свалиш цвета.

# 609
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Зло, страхотна си. Този цвят много ти отива
Потретвам! Не я пипай!!!

# 610
  • София
  • Мнения: 2 929
Елена, каквото и да сложиш, все тъмна ще станеш с тези тъмни дължини. Продължавам да недоумявам защо се мъчиш с деколори, витамин Ц и прочие дивотии, които нямат търсения резултат, вместо да сложиш една суперизсветляваща само по дължините за 20 минути колкото да ти свали тъмното и после мажи отгоре каквото искаш. Аз като гонех по-светъл цвят се мазах с витамин Ц и така зверски ми изсуши косата, че не е истина просто. След това сложих суперизсветляваща и не ми нанесе толкова поражения, колкото тъпия витамин Ц. Не говорим да се правиш руса сама у вас, а просто да си свалиш цвета.


Страх ме е с тази супер изсветлявща да не стана на някакви петна, да не се изсветли равномерно. Не съм ползвала никога, непознат продукт ми е и ме е шубе.
Разкажи ми повече за това когато имаш време. Каква реално става косата след това.

# 611
  • Мнения: 140


Страх ме е с тази супер изсветлявща да не стана на някакви петна, да не се изсветли равномерно. Не съм ползвала никога, непознат продукт ми е и ме е шубе.
Разкажи ми повече за това когато имаш време. Каква реално става косата след това.
Минах и през вит. С, и през ремуувърите и през изсветляващите бои. Е, стана каквото исках, но без подстригване не мина, за да се махне поизгорялото, както и нон стоп терапии. Ноо, доволна съм 😊
На по принцип сухата ми и твърда коса, нито ремуувърите (поне 6 процедури), нито вит. С (поне 3 процедури) не се отразиха по никакъв начин на състоянието на косата, а цвят свалиха. Изсветляването си я поизгори. Но аз малко бързах - изсветляване, веднага след това боята която искам. После виждам, че не ми е достатъчно светло и пак изсветляване и боя, така 4 пъти. А трябваше да поизсветлявам няколко пъти с почивки и накрая боя. Ноо фризьорката ми ми каза, че затова дето съм си го причинила, даже си е добре косата, но аз наистина полагам много грижи.

# 612
  • Мнения: 18 503
Значи...тъкмо щях да се бъзикам, че ти и Искрица като пишете "повече няма да се боядисвам" и се питам тайничко докога ли тоз път  Stuck Out TongueStuck Out Tongue Closed Eyes. И ей на....

Всъщност отидох, но чаках ММ в колата и не влизах. Еми,имало си е хора и на фризьор и на маникюр. Нищо няма да правя аз докато сме в изолация. Мажа кокосово масло и това е. Ще я подхранвам.

Последна редакция: пт, 03 апр 2020, 13:45 от bubanka

# 613
  • Мнения: 5 832
Елена, каквото и да сложиш, все тъмна ще станеш с тези тъмни дължини. Продължавам да недоумявам защо се мъчиш с деколори, витамин Ц и прочие дивотии, които нямат търсения резултат, вместо да сложиш една суперизсветляваща само по дължините за 20 минути колкото да ти свали тъмното и после мажи отгоре каквото искаш. Аз като гонех по-светъл цвят се мазах с витамин Ц и така зверски ми изсуши косата, че не е истина просто. След това сложих суперизсветляваща и не ми нанесе толкова поражения, колкото тъпия витамин Ц. Не говорим да се правиш руса сама у вас, а просто да си свалиш цвета.


Страх ме е с тази супер изсветлявща да не стана на някакви петна, да не се изсветли равномерно. Не съм ползвала никога, непознат продукт ми е и ме е шубе.
Разкажи ми повече за това когато имаш време. Каква реално става косата след това.
Аз ползвах тази
https://remedium.bg/userfiles/productlargeimages/product_63062.jpg
Косата ми беше много тъмна, може би 4-ка, а корените червени, мъчех  се да постигна ярко червено. Засякох откъде ми започва тъмното на дължините и намазах само тях като хубаво разтърквах с пръсти всеки кичур, за да не става рязка граница. И започнах да я наблюдавам като просто леко премахвах боя от кичурите. Не исках русо, а просто да се махне тъмното. Когато видях, че започва да бие на кестеняво - рижаво я измих. Не ми се получи разлика. Мислех да я оставя така поне седмица, за да я подхраня с масла, но не издържах и още на другия ден сложих червеното. Ако искаш ще ти пратя на лични снимки.

# 614
  • Някъде там
  • Мнения: 4 784
Пробвах керастаз генезис(маската).
Влюбена съм в аромата.
Косата ми я усети хидратираща.
В корените нанесох КМ боди мас(това чудо придава страхотен обем)
Споделям с вас ризултата.
мисля ,че обема в корена се забелязва

Общи условия

Активация на акаунт