Лидл 137 - По женски...

  • 119 050
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 250
Не видях да са се обсъждали парфюмите от тази брошура ? За предните не успях да се класирам,а ми се искаще ,тези как са като трайност? Има ли някъде където мога да видя реплики на кои парфюми са?

# 121
  • Мнения: 27 575
Леми, това е като "Открий разликите"... Joy

# 122
  • Мнения: 20 172
Твоята е друг модел и марка?
Така е, коментара ми беше към този на
Да ви кажа за филтрите на роботите- при тези не знам,но при другите масово са пластмаса. Та спокойно се мие и дезинфектира и няма никакъв сми да се сменя често. Четките също. Моята е обикновен irobot и ми е безценна.

# 123
  • Мнения: 10 188
На питането за контрафилето една рецепта и от мен, правила съм я по-отдавна, но се харесваше вкъщи
Скрит текст:
800 г свинско контра филе

1 малка тиквичка

1 голям морков

1 парченче целина

3 стръка пресен лук

3 скилидки чесън

150 г кашкавал

1 чаша червено вино

1/2 ч.ч. олио за пържене

черен пипер

бял пипер

сол

Контра филето се нарязва на пържоли с дебелина около 2 см. Овкусява се с черен пипер и сол. Запържва се за съвсем кратко в олиото. Подрежда се в тава.
В същата мазнина се задушават всички зеленчуци, нарязани на ситно, като последен се слага пресният лук. Подправят се с бял пипер и сол. Зеленчуците се разпределят върху месото. Сипва се виното в тавата и се покрива с алуминиево фолио.
 Ястието се пече около час на 200 градуса. Фолиото се отстранява, поръсва се настъргания на едро ренде кашкавал и месото се допича още 10-на минути.

# 124
  • Мнения: 97
Здравейте и честит празник!Интересувам се от електронния термометър и стъкло чистачката от Лидл.Моля да споделите отзиви за тях.И съответно някой дали знае кога ще ги пускат в брошурата.Благодаря Ви и слънчев ден на всички!

# 125
  • софия
  • Мнения: 564
На питането за контрафилето =
аз пека под фолио цяло парче контрафиле, овкусено с черен и червен пипер,сол и кимион/може чубрица вместо кимион/. сипвам 1-2 пръста вода и поливам с малко олио. времето определям на кг месо - 1 час до 1 час и 10 мин. вадя месото и в горещото сосче разтварям 1 с.л. брашно, 1 скил. чесън счукана и 1/2 кофичка кисело мляко. месото - на филийки, този сос сервирам отделно и е чудно и за домашните, а и за гости.

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Дънките са разкошни, обзаведох се и с двата цвята.

# 127
  • Мнения: 25 750
Дънките са разкошни, обзаведох се и с двата цвята.
Може ли снимка. Меки ли са?

# 128
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Меки, еластични, супер слим. Светлият цвят е много хубав.

# 129
  • София
  • Мнения: 18 705
Аз от лиоцелнни  си взех,доволна съм.Спортните долнища бяха отврат материя обаче.

# 130
  • Мнения: 1 564
Здравейте,незнам дали е точно за тук питането ми(ако не е ,моля да ме извините).Ако не съм доволна от даден продукт(в случая техника,закупена от Лидл),има ли срок,в който мога да върна стоката?Чета,че има 14 дневен срок,но само за онлайн покупки?Благодаря ви предварително.

# 131
  • Мнения: 68 669
3 месеца. С касов бон.
А коя е техниката?

# 132
  • София
  • Мнения: 5 547
Здравейте,незнам дали е точно за тук питането ми(ако не е ,моля да ме извините).Ако не съм доволна от даден продукт(в случая техника,закупена от Лидл),има ли срок,в който мога да върна стоката?Чета,че има 14 дневен срок,но само за онлайн покупки?Благодаря ви предварително.
С касовата бележка, до 3 месеца.

# 133
  • Мнения: 1 564
Вчера си купих робота прахосмукачка,нямам база за сравнение с други марки,и не мога да преценя дали се справя достатъчно добре с почистването,а и ме притеснява снабдяването с консумативите.Затова попитах дали има някакъв срок.Днес ще ходим при познати,които са с Xaomi .Ще видя той как се справя.

# 134
  • shumen
  • Мнения: 18 051
Аз робот не успях да си взема.
Сладката някой пита на родна стряха дали са хубави.У нас доста се харесаха и ще взема още едно.

Общи условия

Активация на акаунт