Лидл 137 - По женски...

  • 119 045
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Плат и картон са май..не са пускани мисля. Поне аз не ги помня...обаче скъпички ми се виждат...
Би трябвало да са и с нещо по-ячко като ги гледам за до колко килограма ги дават...

# 106
  • Мнения: 20 172
Аз харесвам сръбските ракии - дюлева, крушова...
Ехеее......😎
Аз да се оплача, свърши ми домашната Широка мелнишка лоза и подкарах едно розе снощи, като кисела вОда ми се видя...ко ша правя, много се разглезих с това домашно вино. Cry

# 107
  • Мнения: 68 668
Плат и картон са май..не са пускани мисля. Поне аз не ги помня...обаче скъпички ми се виждат...
Би трябвало да са и с нещо по-ячко като ги гледам за до колко килограма ги дават...

Може някой шперплат да имат..

# 108
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Здравейте, дами и господа, и Честит 3 март!!!
Дали днес Лидл работят? Звъннах на националния телефон, но оператора ми отвърна, че в почивен ден не могат да ми отговорят на запитването... Исках да знам, за да преценя има ли смисъл да се засилваме натам.
Благодаря предварително, ако някой се включи!

# 109
  • Мнения: 12 666
Момичета, в четвъртък ще пускат едни много симпатични детски ракли. Преди пускани ли са? Отзиви да имате, не мога да се ориентирам от какъв материал са Simple Smile

Пускани са, имаше добри отзиви. Лично не мога да кажа.

# 110
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
Здравейте, дами и господа, и Честит 3 март!!!
Дали днес Лидл работят? Звъннах на националния телефон, но оператора ми отвърна, че в почивен ден не могат да ми отговорят на запитването... Исках да знам, за да преценя има ли смисъл да се засилваме натам.
Благодаря предварително, ако някой се включи!
Провери по Интернет дали работят.

Аз харесвам сръбските ракии - дюлева, крушова...
Ехеее......😎
Аз да се оплача, свърши ми домашната Широка мелнишка лоза и подкарах едно розе снощи, като кисела вОда ми се видя...ко ша правя, много се разглезих с това домашно вино. Cry
Използвай го за готвене, вместо да се мъчиш да го пиеш.

# 111
  • Мнения: 9 535
Да ви кажа за филтрите на роботите- при тези не знам,но при другите масово са пластмаса. Та спокойно се мие и дезинфектира и няма никакъв сми да се сменя често. Четките също. Моята е обикновен irobot и ми е безценна.

# 112
  • Мнения: 4 749
Тези роботи за първи път ли ги пускат? В голяма чуденка съм....

# 113
  • Мнения: 14 966
За първи път ги пускат. Аз днес пак го засилих по трасето, та захапа едно листо от нолината и се спря и взе да дава червен сигнал. ММ вече го харесва, само дето буча. Мерси на жената , ще видим тези филтри. Засега имам три месеца размисъл. А Тета дотогава ще е обърнала света за информация и разяснения. Е затва я уважавам Flowers Hibiscus

# 114
  • In transit
  • Мнения: 11 831
Как да приготвя пържолите от контрафилето, че да не станат сухи?
Тета, тия си намриха майсторицата в твое лице.
Нарязвам ги на тънко, запечатвам ги от двете страни в смес от краве масло и зехтин и ги заливам с малко бяло вино. Покривам с капак и задушавам за 10-тина минути.

# 115
  • Мнения: 68 668
Да ви кажа за филтрите на роботите- при тези не знам,но при другите масово са пластмаса. Та спокойно се мие и дезинфектира и няма никакъв сми да се сменя често. Четките също. Моята е обикновен irobot и ми е безценна.

Контейнерчето за боклука е пластмаса и то се мие.
Филтрите в книжката е посочено да НЕ се мокрят с вода.
Единият е дунапренено парче - предполагам може да се намери и изреже по размера ако има нужда.
Високоефективният филтър обаче /така го водят по упътването/ е с едни мембрани - него не знам откъде може да се вземе...за него точно дават че трябва да се подменя/не чисти/ на всеки 3 месеца. Ако се запуши няма да дърпа добре си мисля...

Изключая този проблем с липсата на филтри, съм доволна от машинката.

Мисля са ги пускали и преди - роботите имам предвид - и тук и в К.

Редактирам се:
По книжка са тези филтрите

Чистят се с четчицата


Това обаче е за модел VR102.
Нашият е VR ONE и филтърът е такъв😆

Обикновен дунапрен.

На контейнера има мембранки но те не се махат май. Тези


Много много базов модел явно.

Въпреки това аз съм доволна -обира прашоляка, за която цел ми трябва.

Последна редакция: вт, 03 мар 2020, 11:52 от teta75

# 116
  • Мнения: 9 535
Нямам дунапрен аз. Другите са тип като на климатик и се мият със сигурност. Иначе пише да се сменят на 3 м., но реално няма нужда.

# 117
  • Мнения: 20 172
На моят има е хартиен филтър, или поне такъв ми се струва, че е, на схемата показана от Тета е 3а. И да ви споделя едно леко разочарование от този гурме микс, гурмето вътре е 50% моркови:

# 118
  • Мнения: 68 668
Твоята е друг модел и марка?

# 119
  • Мнения: 9 535
Явно са различни. Затова ви писах да проверите.

Общи условия

Активация на акаунт