Лидл 137 - По женски...

  • 119 688
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 098
И аз пазарувам по 2 бр от нещо си. Едното в момента да го ползвам и другото за резерв. И така сега си имам и не купувам често, макар винаги нещо да ме привлича. И нося на ръце, кола нямам, нито мога да карам такава. В момента съм заредила още от преди алармата.
Имам и брашно ( единия вид е с мая, другия нормално), но скоро не съм месила. По - точно от ранна есен мин. година. Мая имам суха, но скоро не предвиждам да правя нещо с брашно и мая. Ако ще правите блатове за пици може и без мая. Не се надигат, но стават тънки и на мен като че ли повече ми допадат така (скоро не съм правила).

# 1 246
  • shumen
  • Мнения: 18 261
При нас в Шумен мая също няма ни в Лидл,ни в К,ни в кварталните магазини.
Днес ходих,беше по спокойно от вчера и си взех набелязаните неща.

# 1 247
  • Мнения: 35 199
Моите шкафове са винаги пълни. Но това с брашното ме хвана неподготвеа, защото аз обичам д амеся. За това ми е криво. Яд ме е, че яйца не взех днес. Като помисля... доста смислени неща не взех Sad

# 1 248
  • Sofia
  • Мнения: 21 741
Понеже ставаше дума за приложението на кокосовото мляко.... най-любимата супа у нас - тайландска супа с пилешко. С пилешко, лимонова трева и кокосово мляко от Лилд.

# 1 249
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Да момичета с кола съм, комби даже, но отзад с две столчета.. Така че не ми стига някой път Simple Smile майка все ми бучеше че съм пазаряла като за преди апокалипсис..

# 1 250
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Здравейте, който  има наблюдение за лидлл Бургас - мол галерия, би ли споделил заредено ли е и чака ли се много?
Кварталния ми магазин е това, ама така и не съм се престрашила още да видя какво е положението... Утре моооже да се пробвам евентуално и ако го направя, ще пиша Wink
Имам и да връщам нещо, ама точно сега май няма да се занимавам и  ще отложа за по-натам...

# 1 251
  • Мнения: 5 163
И аз съм от тия дето винаги имат запаси от всичко. От провизии до козметика, препарати и всичко каквото се сетите. Видя ли на промоция нещо любимо си вземам и добавям в склада.

# 1 252
  • Мнения: 35 199
Лошото е, че аз никога не съм харесвала антибактериалните гелове Wink
Да намеря аз брашно и да рахатясам... Wink

# 1 253
  • София
  • Мнения: 11 754
В Лидл брашно може и да няма, но има навсякъде по другите магазини, изобщо не е проблем, също и суха мая, а днес видях че има и от свежата...Не е само Лидл на този свят. До мен има магазин на СВА и още един от друга малка верига и купих и брашно 2 кг,  2 кг захар имаше предостатъчно, и суха мая взех и то от френската, нямаше никакъв проблем.

# 1 254
  • Асеновград
  • Мнения: 3 143
Лошото е, че аз никога не съм харесвала антибактериалните гелове Wink
Да намеря аз брашно и да рахатясам... Wink
Тази седмица във всички магазини на Лидл в които пазарувам имаше от 5кг. брашно на промоция. А в двата вчера и от Кастело на 1кг. Аз взех от квартален магазин. Вчера ММ зареждал мелница -работят си хората, казали му че няма липса на суровина. Звънна ми да пита да купувал ли брашно насипно, отказах му.
Живата мая аз също я замразявам, няма и нищо.След размразяване си се надига без проблем. Само ако я сложиш в прекалено топла вода, може да се спре набухването. А и в хладилната част на хладилника си издържа доста време без проблем, имам в наелонче лидълска най малко от месец , миналия ден я ползвах идеална.
Аз по скоро имам неуспешни опити със сухата мая, и сега за пръв път от поне 15 години взимам такава, дано не ме предаде. Има ли някаква особеност в използването и?

# 1 255
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Четвъртинка от живата мая на колко кг хляб слагате? За хлебопекарни? Досега винаги сухата ползвах, но напоследък нещо не ми се получава.. Искам да пробвам живата.. И от нея имам във фризера Simple Smile

# 1 256
  • Мнения: 69 285
Брашно и стекове с олио има и при нас в кварталния смотан магазин дори. Къде е тая липса-не я забелязвам аз.

Брашното не ви ли завъжда молци, тези запаси имам предвид?

# 1 257
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Цъ .. Или поне не съм разбрала Simple Smile  но в къщи все им пека на моите по нещо, тук палачинка, там гофретка, а за кекс или хляб си отива и по 300-400 грама брашно, така че заминава си, не е да стои

# 1 258
  • Мнения: 12 692
Изкупиха брашното, ама някои и за мая се сетили.  Не всички.

# 1 259
  • софия
  • Мнения: 25 961
Аз също винаги имам +1/2 пакета/бутилки олио, зехтин, оцет. Когато нещо е на промоция илие преди свършване купувам да има.
Меся с нахутена мая. Онзи ден взех още 1 да има, но днес мисляда отида да купя хляб, че не ми се меси.

Общи условия

Активация на акаунт