Лидл 137 - По женски...

  • 119 051
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 785
  • Мнения: 5 067
От преди малко от ФБ страницата на Лидл:
Молим ви да имате предвид, че съгласно заповед на Министерството на здравеопазването от 25.03.2020 г. всеки търговски обект е длъжен да осигури пространство от 10-15 кв.м. на един потребител в търговска зала. Спрямо средния размер на търговските зали на нашите обекти, можем да осигурим достъп на до 100 човека едновременно. В тази връзка от днес, 26 март, пропускателният режим в нашите магазини допуска до 100 човека.
Надяваме се на вашето разбиране и още веднъж апелираме да следвате инструкциите в магазините и при пазаруване и престой на касите да спазвате дистанция от минимум 2 м един от друг


И аз идвах с това, но не го разбирам. 100 човека са страшно много. В магазина на Раковски, в който аз ходя, това на практика би означавало да няма вече опашки.

# 1 786
  • Мнения: 10 442
как 100 човека в един магазин.. повече от 20-30 ако има става лудница като цяло...
Защо броят площа с витрините, а не само коридорите? Хората отгоре ли да се накичорят Simple Smile

# 1 787
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Въх, 100 човека, откъде ще ги вземат?! Stuck Out Tongue Winking Eye

Днес около 11ч на Лидл Владиславово нямаше опашка, чак чудно ми стана.

# 1 788
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 452
Да днес нямаше опашка в Ст.Загора, вътре малко хора.

# 1 789
  • Пловдив
  • Мнения: 40 792
Тета, оттече свинцкото в петък Joy  с това съобщение-няма коридор!

# 1 790
  • Мнения: 39 386
Долче, мерси за снимката на силиконовите подложки. Сега още повече ме е яд, че ги нямам.

# 1 791
  • София
  • Мнения: 5 547
Нали е написано по 10- 15м² на човек , към търговската площ, това означава че ако магазина има 200м² търговска площ/ 10м² ,се допускат максимално 20 човека.
А иначе за големите магазина , не повече от 100 човека, независимо от площта.

# 1 792
  • София
  • Мнения: 1 433
в люлин 5 имаше белина, чак не повярвах
иначе доста опоскано, да не говорим че ми маркираха грешно доматите,  но видях чак в колата

# 1 793
  • Мнения: 27 577
Няма сила която да ме изгони от магазина докато не си прибера и огледам касовата бележка Grinning Освен когато наистина бързам и сумата на покупките е приблизително колкото тази която съм изчислила на око. При човешки фактор винаги има вероятност за грешка...

# 1 794
  • Мнения: 68 671
За какво в кръгчето горе в дясно на силиконовата подложка?

Това е ластиче. Като я навиеш на руло..да я хванеш с ластичката.

# 1 795
  • Мнения: 25 750
Във Варна Младост имаше белина от евтината.

# 1 796
  • Мнения: 27 577
Тета, не е точно ластиче, силиконов ринг е, но функцията му е точно такава каквато казваш. Доста по-удобно е обаче от ластиче. Blush
Мариат, може и при вас да се появят бройки. Ако не- на друго зареждане. Пускат ги периодично.

# 1 797
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
За сега нали брашно има... маята е по-дефицитна... пестя я... Wink

Скрит текст:


# 1 798
  • Мнения: 8 227
За сега нали брашно има... маята е по-дефицитна... пестя я... Wink

Скрит текст:



В К има доволно. Днес имаше 3 вида суха, за прясна не съм гледала.Но от Лидл си взех два вида брашно х 2 кг. Simple Smile

# 1 799
  • Мнения: 10 442
Аз съм си взела чувал 25 кг, по борсите има.. И хич не се занимавам с пакетчета. И мая по 1/2 кг, левче струва.
Само давам идея на пекарките Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт