Лидл 137 - По женски...

  • 119 560
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 630
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
...но нямам късмета да живея в София или Варна. В малките градове често нямаме и избор .
За мен твоето е късмет. Абе обичайна работа - кой каквото си няма... Simple Smile

# 631
  • Мнения: 7 317
За броколито-охраната и вика "ама то е опаковано и нали ще го измиеш...", ?!! народа е истерясал -видях и една жена със "строителна маска " на спирката(от онези кръглите , бели , които се ползват с бормашина като пробиват)
Няма да качвам снимка Wink , chiana ме изпревари.

# 632
  • Мнения: 10 442
О, маркерите по левче са тези, които си сменят цвета, като се мине с белия от комплекта, супер са за деца.

# 633
  • Мнения: 69 227
Какви маркери 😨😨👀👀👀 изтървала ли сэм нещо....

# 634
  • Мнения: 7 317
Виж снимката от chiana няколко поста на горе .(ако искаш и има -да ти взема?)

# 635
  • Мнения: 10 442
Само да ви обърна внимание, че когато ги пускаха преди имаше и такъв комплект, но с бял маркер, който изтриваше, сега не знам дали и тях предлагат, защото на снимката е компклекта с маркера, който сменя цветовете. Та който взема все пак да чете какво пише на опаковката.

# 636
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
За броколито-охраната и вика "ама то е опаковано и нали ще го измиеш...", ?!! народа е истерясал ..
А и ако няма да го яде сурово (което е по-рядко) , нали и термична обработка ще мине...

# 637
  • Мнения: 69 227
Виж снимката от chiana няколко поста на горе .(ако искаш и има -да ти взема?)

Ааа..това ли било. Аз мислех нещо сериозно обсъждате, а вие-играчки. Деца 😜

# 638
  • Мнения: 9 602
Не виждам нищо смешно за жената със строителната маска. Това имала, това сложила. Виж за броколите вече показва невежество.
И аз ще ходя към 14 часа, но то при нас винаги е навалица.

# 639
  • Мнения: 39 653
Мерси, Моренка. Утре ще взема и аз чушкова паста, ако е останала.

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 40 938
ЧЕРНИТЕ РЪКАВИЦИ 100бр за 8.99 при нас са до хлад.витрини при почистващите препарати. На техния си стелаж беше празно-йок ръкавици, помислих че са изкупени. После ги видях там.

ФРЕЗИИ - 1.99 лв. Мистик...тичай.
Аз взех 2 букетчета, ако не бях скръндза като теб- три щях да взема....😆😃😃😃
няма как...на работа съм. Head Band

# 641
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Приятно ми е, да съм ти била полезна, Мария! Ако не си видяла в другата тема, в снощната ми манджа сложих и доматено, и чушково пюре. Simple Smile

Скрит текст:
Пържени чушки с доматен сос

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 11:42 от Morena

# 642
  • София
  • Мнения: 1 409
От свинкия джолан за 5,99 лв. купихте ли?
Избрах си парче, обаче на касата не можа да мине- нито чрез сканиране, нито чрез ръчно въвеждане на бар кода. Оставих го.Ще мина  в следващите дни през друг Лидл да купя. Днес ястието вкъщи ще е постно, а смятах да готвя грах с джоланчето.

# 643
  • Мнения: 39 653
О, видях я, разбира се.

Джолана го пропускам заради кожата. Или бъркам?

# 644
  • София
  • Мнения: 3 063
При намалените стоки видях някаква паста от чушки и червен пипер в бели тубички като от паста за зъби. Някой пробвал ли я е? И лютата дали е прекалено люта или просто пикантна?
Пастата не е люта,аз я използвам вместо червен пипер.

Общи условия

Активация на акаунт