Лидл 137 - По женски...

  • 118 983
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 529
Суха патица никога не съм виждала. Точно обратното - можеш да отделиш мазнина и за следващи готвения.

Абе и аз така, макар в нас почти да не се готви. Обаче вчера един съсед ме кандърдисваше да взема, че е суха и мн добра. Аз бая се зачудих, но не взех, щото ние обичаме мазни мръвки.

# 721
  • Мнения: 10 210
А ти пита ли го дали, освен суха, е била и овъглена при тях, 'щото иначе не виждам как са го постигнали този ефект. Laughing

# 722
  • Мнения: 10 163
Дори и овъглена да е била, къде е ще ѝ отиде мазнината от печенето? Може на такава да се случил.

# 723
  • Мнения: 10 210
Изгоряла е и мазнината, не си ли виждала. Но няма смисъл да гадаем. Ако някой е попаднал на суха патица, нека се оплаче (похвали).

# 724
  • Мнения: 10 163
На тези тлъсти патици не мога да си представя как може да им изгори мазнината.
Да не е спам- как е луканката клийн лейбъл, не съм вземала досега?

# 725
  • Мнения: 20 172
Може да му се е сторила недостатъчно тлъстичка на човека 😸
Чудя се днес ли да пазарувам или в петък вие какво ще кажете?

# 726
  • Мнения: 27 536
Фортуна, тази бяла ряпа на връзка нали знаеш, че е от Италия? Stuck Out Tongue Winking Eye
Девил, да, точно по кашони беше сложена стоката, предимно в частта с хладилните витрини- но те май само в тази част реорганизират...И метални части от рафтовете... Grinning
Леми, според мен, ако нямаш нещо наложително, най-добре в петък сутринта- преди голямото уикенд пазаруване Grinning Ще хванеш и петъчните намаления, ако те интересува нещо. Hug

# 727
  • Мнения: 4 841
Може да му се е сторила недостатъчно тлъстичка на човека 😸
Чудя се днес ли да пазарувам или в петък вие какво ще кажете?

Аз в петък не си причинявам пазаруване. Целият град се изсипва по магазините, щото заминава уикенда за село.

# 728
  • София
  • Мнения: 4 884
Имаше един много вкусен лидълски миш-маш в малки бурканчета, който изчезна от няколко месеца.

Дали е временно? Мисля, че беше на Chira.

# 729
  • Мнения: 10 210
Когато лепите с пистолет с горещ силикон колко здраво е залепеното?

# 730
  • Мнения: 39 345
Момичета, вчера в Лидл видях бебешки оделца- около 7-8 лева бяха. Опитах да намеря старата брошура, за да я пратя на снахата, но не успявам, защото имало грешка и не била актуална.
Някой може ли да ми помогне?
Едит
Намерих го.

Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 13:58 от mariat

# 731
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Когато лепите с пистолет с горещ силикон колко здраво е залепеното?
Зависи от повърхността. Колкото по-гладка е, толкова по-лесно се отлепя. А и зависи на какъв натиск е подложено все пак. Аз лепя гуми и прозорци на коли и всякакви други играчки, някои стават доста здрави, други се разлепят бързо.

# 732
  • Мнения: 27 536
При нас в петък сутрин е спокойно и има заредено от всичко. Пришълците плъзват от следобед нататък Grinning

# 733
  • Мнения: 25 741

Да не е спам- как е луканката клийн лейбъл, не съм вземала досега?
Аз съм вземала. На мен лично ми е много сланинеста, но на друг може да се хареса.

# 734
  • Мнения: 9 529
Аз все пак си взех една патка, мисля да я джурка в слоукукъра. Пак беше навалица, мн странно. Някои артикули бяха бая изчерпани (салфетки??).

Общи условия

Активация на акаунт