Лидл 137 - По женски...

  • 119 430
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 27 736
Благодаря, ще го имам предвид като минавам и оттам и ще погледна какви има. Blush Малката е голям каприз...
Какво ще кажете за саздърмата? 2+1 бр? Ако се абстрахираме от опаковката със зъб, де... Stuck Out Tongue Winking Eye Бих и дала шанс, ако я бива..
Харесах бри  (Морена, аз харесвам това бри, то си им е стандартното- последния път дори ХХЛ брито беше много прилично),  заквасена сметана, може би кисело мляко, подложка за печене и може би едни силиконови форми за  тарталети. Според мен фолиото за печене комплект от 2 броя е за ФОРМА ЗА КЕКС...формите с дупка които са. Blush  Ако останат ще взема и великденско шоко зайче, близалки, евентуално ликьорче за Великден...Страшна мода вадят за по-големите момичета, нямам думи, сиво-черни скучни цветове, обикновени кройки, само джегингсите ми допадат, но от други магазини за 14 лв вероятно бих взела 2 броя (може пък тези да са по-плътни?)
И понеже луд умора няма Stuck Out Tongue Winking Eye , ще погледна какви са плочите за гофретника 3 в 1 и ако се вдъхновя (и пасват на моя 3 в 1) може да звънна един телефон да проверя дали мога да си поръчам само плочите за понички Joy
П.С. Голямото разместване е било, за да преместят щанда на Родна стряха...но покрай него са поразместили и други неща.... Confounded

Последна редакция: пт, 13 мар 2020, 01:33 от dolce miele

# 856
  • Мнения: 35 163
и гербера няма да издържи дълго Sad

Исках да споделя, че герберите издържаха най- дълго. Още има живец в тях Wink

# 857
  • Мнения: 4 841
A в моите фрезии живот кипи Heart Eyes Купих ги оня ден на половин цена почти изцяло на пъпки само. Започват да се разпукват и така приятно ми мирише на работа в стаята...

# 858
  • Мнения: 39 575
Каква е разликата между подложката за печене и фолиото за печене на 28 стр? Мислех че е едно и също. Кое е по- добро?

# 859
  • Мнения: 12 680
Аз имам подложката - ползвам я за месене.  Да не е направо на плота, после я изпирам. А фолиото ми седи, когато нямам хартия.

# 860
  • Мнения: 69 143
Аз имам гумираната....удобна ми е. Е..вадя я един път годишно...по Коледа, но си я ползвам 😊

# 861
  • Мнения: 39 575
Ама каква е разликата? И двете са за многократна употреба. Гледам подложката е оразмерена, но има ли друга съществена разлика, която прави едната по- добра от другата? Мислех да си купя една от двете и да си ги ползвам редовно, както за печене на пици, сладки, така и за печени пилешки хапки, картофи....

# 862
  • Мнения: 12 680
Подложката е по-дебела, а другото седи  като лист хартия.

# 863
  • Плевен
  • Мнения: 719
Някой да се е отчел вече на разпродажбата? Нещо интересно?

# 864
  • Мнения: 35 163
Гумираната подложка не е ли само за разточване? А другото- за печене?
И моята гумирана си стои така. Имам и тая, дето замества листа хартия, на мен не ми е удобна.

# 865
  • Пловдив
  • Мнения: 40 878
Момичета, при нас такава лютеница няма...Вие да сте виждали? От една друга тема я хвалят и била Лидълска.
Скрит текст:

# 866
  • Sofia
  • Мнения: 21 724
На мен тия подложки и фолио не ми трябват, имам си силиконово килимче и пекарска хартия и с тях двете ми е идеално. За печене ги ползвам, не за месене. За месене не си представям нещо подвижно в някаква степен, да ми е отдолу.

# 867
  • Асеновград
  • Мнения: 3 119
Ама каква е разликата? И двете са за многократна употреба. Гледам подложката е оразмерена, но има ли друга съществена разлика, която прави едната по- добра от другата? Мислех да си купя една от двете и да си ги ползвам редовно, както за печене на пици, сладки, така и за печени пилешки хапки, картофи....
Силиконовата я взех миналата пролет по препоръка на темата за месене.На мен ми идва малка по размер като разточвам на нея, имам стар дървен плот за тази цел по голям размер и го предпочитам. Веднъж я ползвах и за печене , издържа във фурната - тоест става и за това. Фолиото е много по тънко. Примерно в кръглата форма за кекс няма как да сложа силиконовата подложка без да я изрежа в диаметър, а фолиото е със срезове и се наглася и на стените на формата. По силиконовата не съм забелязала нарязване от ножа което при фолиото е минус, но пък и съм я ползвала в пъти по малко. Ако обобщя, без силиконовата подложка спокойно мога да мина, ако нямам фолио ще се налага да следя дали не ми е свършила хартията за печене.Тоест фолиото ми е по използвано. Simple Smile

# 868
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Момичета, при нас такава лютеница няма...Вие да сте виждали? От една друга тема я хвалят и била Лидълска.
Скрит текст:
ОбъркАли са се, не е лидълска марка и не съм я засичала да се продава там. Преди години от Била съм взимала Marco, ама дали още има и то конкретно тази - не знам.

Силиконовата подложка я имам и аз и съм със смесени чувства - и на мен ми идва малка за определени неща, но пък ми е удобна за конкретни размери. Не се хлъзга при размесване и разточване, издържа си без проблем печене, лесно се мие, ама рядко я ползвам, че не ми пасва много на наличните тави. Фолиото за кръгли тавички определено ще го погледна и може би ще си взема. Яд ме е че спряха хартията за печене на руло и оставиха само тази на късове Angry

# 869
  • софия
  • Мнения: 25 739
Момичета, при нас такава лютеница няма...Вие да сте виждали? От една друга тема я хвалят и била Лидълска.
Скрит текст:
Не е лидлска. Преди години съм купувала съм от Кауфланд, виждала съм я и в някои фермерски магазинчета.

Общи условия

Активация на акаунт