Лидл 137 - По женски...

  • 118 817
  • 2 174
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: 27 441
Но вече са си на редовна цена.

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Не видях да сте коментирали машата с горещ въздух. Ще се радвам на мнения.

# 137
  • Мнения: 25 732
Във Варна има роботи, поне 5-6 броя. Току що се връщам. Ходих да гледам дънките, че са ми униформа за площадката. За мен са къси и доста тънки, иначе имаше размери и от 2та цвята.

# 138
  • Мнения: 576
Благодаря за новата тема и Честит празник!
Момичета къде стои фъстъченото масло ? Не го намерих днес и не видях пукнат служител покрай рафтовете да питам, а и мъжа ми мрънкаше и не разбрах аз ли не го намирам или въобще е свършило и затова го няма.Не  знам къде стои по принцип.

# 139
  • Мнения: 68 583
При нас е до течните шоколади за мазане..в началото като влезеш покрай стената...

# 140
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ходих да гледам дънките, че са ми униформа за площадката. За мен са къси и доста тънки.
Полезна информация, хич да не се разкарвам значи. Гаранция и на мен ще са ми къси.

# 141
  • Мнения: 25 732
Ходих да гледам дънките, че са ми униформа за площадката. За мен са къси и доста тънки.
Полезна информация, хич да не се разкарвам значи. Гаранция и на мен ще са ми къси.
Аз съм 1,70 и за мен ще дойдат 7/8.  Още е хладно за такива дънки, иначе за лятото ще стават. Материята е мека и тънка.

# 142
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Аз съм 1,73-1,74. Значи направо 3/4 Joy

# 143
  • Мнения: 576
При нас е до течните шоколади за мазане..в началото като влезеш покрай стената...

и течните шоколади незнам Sweat Smile търсих го на био рафта и при консервите ,добре ще търся ред по ред, видяло се е ,мислех че всички Лидъли са еднакви,не съм много навътре с Лидъл,отскоро пазарувам

# 144
  • Мнения: 68 583
При нас са така: влизаш-до стената са чайовете, кафетата и след тях бурканите за мазане /тип нутела/, и там е и фъстъченото. После са топлите витрини...

# 145
  • Мнения: 25 732
При нас са така: влизаш-до стената са чайовете, кафетата и след тях бурканите за мазане /тип нутела/, и там е и фъстъченото. После са топлите витрини...
При нас не. Първо пекарна, после чай, сухари...после консерви буркани и т.н.

# 146
  • Мнения: 68 583
Точно и веднага до входа ли е пекарната?

# 147
  • Мнения: 25 732
Точно и веднага до входа ли е пекарната?
да. Влизаш и веднага в ляво започват закуските, а в дясно са зеленчуци/плодове. Наскоро разшириха пекарната.

# 148
  • Асеновград
  • Мнения: 3 046
Не видях да са се обсъждали парфюмите от тази брошура ? За предните не успях да се класирам,а ми се искаще ,тези как са като трайност? Има ли някъде където мога да видя реплики на кои парфюми са?
Не сме ги обсъждали.Нямам идея на какво са реплика. Cach   https://www.lidl.bg/bg/p/podari-usmivka-v-denya-na-zhenata/la-ri … ki-parfyum/p35936 го ползвам подарък ми е. Аромата ми допада но не ми се струва много траен.В началото се усеща много интензивно и после аромата изчезва. Сравнен с Aura на Лидл  който си взимам от Гърция за 4 евро , не може да става сравнение.На Aura аромата се усеще няколко часа.

# 149
  • Мнения: 27 441
И при нас преди време разширяваха пекарната, но подредбата е по-различна Stuck Out Tongue Winking Eye Онзи ден един дядо пред мен питаше на каса къде е фъстъченото (служителят му обясни, дори му каза цвета на капачките):
При нас вляво до стената са дребни пакетирани (като кроасани и сухи пасти), после пекарната, хлябове, бисквитки...Вдясно от тях са плодове и зеленчуци. Още по-вдясно са кафетата, сметани различни (без 22 и 30%), чайовете, течните шоколади, сладко, мед...и до течния шоколад долу някъде е и фъстъченото масло. Със синя капачка, някъде 454 грама беше. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт