Лидл 137 - По женски...

  • 118 801
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10 085
Виждам, че в новата брошура на 27 стр. има оферта за детски игри - дъската с местещите се глави на животни (в друга нейна разновидност) вземах при предно пускане - за малки деца е забавна игра.

Онази прословута тук рецепта за ролца от чушки правих, като добавих към тях и канелони за пълнене с кайма - става и с тях, давам само идея.

# 196
  • Мнения: 47 963
Имам ваничката от много години и не я ползвам хич. Но е индивидуално де

# 197
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
При мен нищо интересно лидълско, ама да ви покажа днешна Витоша над нашия Лидл.

Скрит текст:

# 198
  • Мнения: 9 515
Познавам много навалица с ванички, никой не я ползва, макар да са доволни. Включително бяхме подарили на баба ми хубава, явно трудоемка й се видя и така си стои.
Как са шампоаните за кучета, предполагам за тази цена не биват.

# 199
  • Мнения: 39 232
Тротинетката харесах аз. Но се чудя тази или от Декатлон. Някой има ли отзиви? Тези от Декатлон имат и резервни части.

# 200
  • Мнения: 9 481
Panayotu уреди за рязане на хартия с десетина петнайусет лева по-скъпи има по магазините за арт материали, като допълнително имат ножове с къдрави вълнообразни и други възможности за рязане плюс по-голяма подложказа хартията и доста по удобни и добри...
Само да вмъкна, че този е с 12 различни ножа за различни видове срез, което си е добра оферта, ако е направен добре Wink Имам си и голям уред за рязане с ролков и с гилотинен нож, но ще погледна и този Simple Smile

За тази цена, хич няма да се замисля-взимам го, пък ако не ми хареса (малко вероятно) ще го върна..Wink

# 201
  • София
  • Мнения: 4 052
А, за какво всъщност може да се използва този нож/гилотина за хартия? За декорации?
Чудя се защо да си го купя. Joy

# 202
  • Мнения: 365
Някой би ли споделил къде в София има наличност на антибактериални гелове?

# 203
  • Мнения: 10 201
И аз с питане каква хартия толкова изрязвате. Искам и аз да изрязвам. 😃

Радвайте се, ако не сте си харесали много неща от новата брошура, че следващата като ни залее с великденската Фаворина..не ми се мисли.

# 204
  • Мнения: 39 232
Днес видях два нови вида вафли- с фъстъци и ...(забравих, май портокал). Преди имаше и друг вид с кокос, който изчезна.

# 205
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Тротинетката харесах аз. Но се чудя тази или от Декатлон. Някой има ли отзиви? Тези от Декатлон имат и резервни части.
Ако иска да прави трикчета или да скача  с нея вземете от декатлон. Само за каране от т.А до т.б тази от лидъл става

# 206
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Няма ли пак да пуснат олекотени якета? Или ги пускат само есенно време. Нямам нищо по-тънко за пролетта, само съвсем тънки връхни дрехи. Чакам, чакам... нищо интересно последните седмици. И едни готини панталони пускаха едно време, сега само спортни с връзки на крачолите. Не съм доволна от новата брошура аз.

# 207
  • Мнения: 25 732
Аз пък съм доволна, и Нарине има, и пяна за веце. Харесват ми био суровите барче с какао...
Малко по икономичен пазар все пак.

# 208
  • Мнения: 10 201
Тази пяна как се справя спрямо Доместос?

# 209
  • Мнения: 25 732
Тази пяна как се справя спрямо Доместос?
На мен ми харесва. Ползвам я за чистене и на душ кабината.

Общи условия

Активация на акаунт