Лидл 137 - По женски...

  • 118 971
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 27 520
Хм, този "раираният" Grinning мислех, че е с релеф...Но като се позагледах, май не е. Сребрист искам аз, едноцветничък, този отдясно който е. Heart Такъв:

 Flowers Hibiscus

# 256
  • Мнения: 10 210
Да, тези двата са. Ами изпрати ми адрес на л.с., утре по обяд ще мога да го купя и да ти го изпратя. Ще ти направя и снимка преди това, за да го потвърдиш, все пак. .. Всъщност защо не им звъннеш сутринта на националния телефон, ако благоволят да ти го изтеглят до твоя филиал, ще можем да ти спестим доставката. Пък ако не искат, аз ще ти го изпратя. ✌

# 257
  • Мнения: 27 520
Ще ти пиша на ЛС направо Blush

# 258
  • Мнения: 4 841
По 14-ти февруари се бях позагледала в антуриумите. Спря ме точно това, че са мънички. Дали са някакъв декоративен вид? Защото в противен случай хич не ми се виждат надеждни. Някой има ли опит в отглеждане на такъв?

Не мисля, че е декоративен. Просто е бебе. Антуриумите имат големи цветове като възрастно растение. Плюс това, за да цъфтят и да се чувстват добре е желателно саксията им да е пълна с корени и издънки. Тоест те се гледат нагъсто.
Имаше и луковични, но не успях да се ориентирам в цената им.

# 259
  • Мнения: 20 168
Долче, нашият е този раираният, не е с релеф.

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 877
По 14-ти февруари се бях позагледала в антуриумите. Спря ме точно това, че са мънички. Дали са някакъв декоративен вид? Защото в противен случай хич не ми се виждат надеждни. Някой има ли опит в отглеждане на такъв?
Аз имам и от големия и от малките, даже малките тази година ги разсадих и вече са 3 от един, разлика в отглеждането няма, просто единия расте на височина (моя вече минава метър), малките си седят около 30-40 см
Аз предпочитам малките, стават по кичести и при мен поне цъфтят повече (с повече цветоноси), харесвам ги...
 Не знам тези които са пуснали обаче от кои са, може и от големите да са но да са бебета...

# 261
  • Мнения: 35 110
Така. Мисията изпълнена. Яд ме е само, че нямаше лилави лалета. Но взех 5 връзки и се надявам да оцелеят до неделя.
Кауфланд- греда. Имали проблеми с доставките. Смешници...

# 262
  • Мнения: 730
Кокосовото брашно на био-щанда ли стои? Ароматно ли е?

# 263
  • Мнения: 68 647
Кокосовото брашно на био-щанда ли стои? Ароматно ли е?
1. Да. Но не във всички гродове е налично.
2. Не колкото стърготините. На мен не ми мирише...съвсем слабо може би.

# 264
  • София
  • Мнения: 140
Вчера си купих четката за изправяне на коса. В книжката, която беше в кутията няма указания на български. Отвън на корицата са изброени няколко езика. Пише  bg , но само там. Аз винаги чета листовки , навик ми е. Нищо че четката има само три бутона и на двата са отбелязани + и -. Нали по закон нямат право да продават стоки без бг превод.
    Иначе съм доволна от четката. Не изправя много, но оформя косата.

# 265
  • Мнения: 2 285
Вчера си купих четката за изправяне на коса. В книжката, която беше в кутията няма указания на български. Отвън на корицат7а са изброени няколко езика. Пише  bg , но само там. Аз винаги чета листовки , навик ми е. Нищо че четката има само три бутона и на двата са отбелязани + и -. Нали по закон нямат право да продават стоки без бг превод.

Нямат. Аз вчера се отказах да купувам на Heinz барбекю соса, заради липса на съдържание на български. Обаче се ядосах яко... съдържанието беше само на някакъв чужд език, и то под стикера на гърба на бутилката.

# 266
  • софия
  • Мнения: 25 459
Вчера си купих четката за изправяне на коса. В книжката, която беше в кутията няма указания на български. Отвън на корицата са изброени няколко езика. Пише  bg , но само там. Аз винаги чета листовки , навик ми е. Нищо че четката има само три бутона и на двата са отбелязани + и -. Нали по закон нямат право да продават стоки без бг превод.
    Иначе съм доволна от четката. Не изправя много, но оформя косата.
стр. 37 https://www.lidl-service.com/static/3910526547/313513_BG.pdf

# 267
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 992
Имах антуриум и е издръжливо цвете. Пък и красиво. Иска да му е светло, но не на пряка слънчева светлина.

# 268
  • София
  • Мнения: 140
Благодаря звънче,  защо тогава въобще слагат книжката.

# 269
  • Мнения: 35 110
Кажете,моля, тия бариери за всеки клиент ли ще се вдигат или ще са вдигнати през деня. Имам страх от бариери и днес като ги видях ми стана лошо

Общи условия

Активация на акаунт