Лидл 137 - По женски...

  • 118 968
  • 2 174
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 68 647
Едва ли. Ако пък - и в Уайкики, и в ХМ и в маса други магазини, реални, мога да върна в 1мес.срок 😉

# 241
  • Мнения: 35 110
Днес яко някой е ходил, има ли лалета и други цветя??? Чудя с еутре ли да ходя да купувам или събота сутрин.

# 242
  • София
  • Мнения: 16 035
Едва ли ще променят политиката. Тя е еднаква из Европата. Напр. в Германия не се връща само бельо. Когато плащах касиерката предупреждава. И в Лидл, и в Кауфланд е същото - 90 дни. Съседка там ми обясняваше как миналото лято купила някакъв охладител, че било горещо. Използвала го юли - август и го върнала. После с парите купила някакъв конвектор за зимата.

# 243
  • София
  • Мнения: 5 547
Има и другите държави политика на връщане но не е 3 месеца, мисля че е 1 само.

# 244
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Днес яко някой е ходил, има ли лалета и други цветя??? Чудя с еутре ли да ходя да купувам или събота сутрин.
Във Варна в Лидл на Владислав имаше цветен стелаж - пълно беше с лалета. Имаше и саксийни цветя доста.
Купих сьомга - огромни котлети, не успяхме да се справим, но пък ни харесаха.
А да - и се прецаках (ме прецакаха всъщност де) - една къдрава салата гледам - 1.69, викам си “ На пазара са по левче, ама няма да се впрягам чак толкова”, та я взех. Едва в къщи видях, че са ми маркирали някаква салата със сложно име - джеминяна или нещо такова - 2.39... Еми, доядя ме. Не ми е за стотинките, ама защо да е така...
Оплаках се...

# 245
  • Мнения: 365
Долче, къде си, при мен се появи гладък шлаух, 6,99 лв. Искаш ли го?
Някой би ли споделил къде в София има наличност на антибактериални гелове?
Лидл Борово. ✌
А колко горе-долу като количество има? Защото днес не успях да стигна до Лидл, а се притеснявам дали утре сутрин ще заваря нещо.

# 246
  • Мнения: 10 210
Има, а и не се търси при нас. Скъп и неефективен. Имаше една пълна отворена кутия и още 2 неотворени. А в склада сигурно има още.

# 247
  • shumen
  • Мнения: 18 016
От новата брошура си харесах почистващите препарати.
За цветя ще ходя аз събота,но да не изкупите дотогава всичко.

# 248
  • Мнения: 1 556
Днес яко някой е ходил, има ли лалета и други цветя??? Чудя с еутре ли да ходя да купувам или събота сутрин.
Във Варна в Лидл на Владислав имаше цветен стелаж - пълно беше с лалета. Имаше и саксийни цветя доста.
Купих сьомга - огромни котлети, не успяхме да се справим, но пък ни харесаха.
А да - и се прецаках (ме прецакаха всъщност де) - една къдрава салата гледам - 1.69, викам си “ На пазара са по левче, ама няма да се впрягам чак толкова”, та я взех. Едва в къщи видях, че са ми маркирали някаква салата със сложно име - джеминяна или нещо такова - 2.39... Еми, доядя ме. Не ми е за стотинките, ама защо да е така...
Оплаках се...
Салатата в найлонов плик с баркод ли беше или без? Тази без е Джентелина, тази в пликчето е къдрава салата.

# 249
  • Мнения: 4 841
Кали, тази сутрин имаше доста цветя. Лалетата бяха оскъдни, предполагам ще извадят още. Имаше много красиви антуриуми, но бяха мънички.

# 250
  • Мнения: 35 110
Ще ходя утре за цветя. Не знам в събота дали ще имс

# 251
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
По 14-ти февруари се бях позагледала в антуриумите. Спря ме точно това, че са мънички. Дали са някакъв декоративен вид? Защото в противен случай хич не ми се виждат надеждни. Някой има ли опит в отглеждане на такъв?

# 252
  • София
  • Мнения: 4 052
Скрит текст:
А, за какво всъщност може да се използва този нож/гилотина за хартия? За декорации?
Чудя се защо да си го купя. Joy
И аз с питане каква хартия толкова изрязвате. Искам и аз да изрязвам. 😃...

Режа картон, режа хартия - всичко, което трябва е право и равно, защото с ножица успявам винаги да изкривя. Режа и подравнявам снимки, като си разпечатвам понякога. Бих ползвала и опции за биговане и разни вълнообразни разрези, затова ще погледна уредчето. Ползвана джаджа ми е, но аз декорации всякакви обичам да правя, картички различни и какво ли не и затова ми е много от помощ. За нормално ежедневие не е нещо нужно Wink
People Angel Много благодаря.

# 253
  • Мнения: 27 522
Соул, да, все още искам гладкия шлаух за душ! Grinning
 Същият е нали, някъде 2 м дължина беше по спомен? Единична бройчица ли е?
Панайоту, ужЪсссс- това е точно "моят" магазин... Bowtie  Последно май миналата година се опитваше служител да ме разубеди "ама, тази стока е купена преди повече от месец!" Та се наложи да напомням, ако не вярва да погледне в собствения им сайт ( понеже имаше и въпрос откъде знам, че срокът за връщане бил 90 дни, хи хи) Grinning

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 13:09 от dolce miele

# 254
  • Мнения: 10 210
Мисля същият да е, Долче. Ще ти го снимам. Имаше 2 модела - един сребрист и един черно и сребристо, редуващи се лентички. И двата бяха гладки, опипвах ги. 😃 Повече от 1 бройка имаше и да, 2 метра дължина пишеше.

Общи условия

Активация на акаунт