Лидл 137 - По женски...

  • 118 813
  • 2 174
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 35 107
Аз оставих лалетата на тъмно и хладно, че иначе ще дадат фира рано

# 346
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Брадичке, изпрати им снимка на баркодовете на крем сиренето да си го проверят. Нали няколко души тук се оплакахме за котиджа по време на ХХL седмица и ги бях тагнала в инстаграм, помолиха ме да снимам и пусна, за да си видят партидите.

# 347
  • Мнения: 35 107
Тъкмо зареждаха пролетни цветя. Има много хубави розички на 15 лв доста бройки.

# 348
  • София
  • Мнения: 2 446
Не съм ползвала дозатора с течен сапун от Лидл, но аз не разреждам.
Преди лидълския купих един китайски боклук, който работи точно 10 минути. После спря да пуска сапун. Реших, че се е запушил и разредих сапуна. Проработи, но на сутринта всичко беше изтекло, батериите се бяха окислили и замина в коша. Та сега не смея да разреждам Simple Smile

# 349
  • Мнения: 10 201
Благодаря ти! А виждаш ли разлика в качеството на пяната с различни течни сапуни, ако си пробвала? Аз сложих за проба от Лидл течния лайм сапун, че даже го и разредих по инструкциите. Пяната е супер, пухкава и обилна, но се чудя дали измива добре. Не стига, че сапунът не е концентриран, но и 2/3 е вода.

# 350
  • София
  • Мнения: 2 446
Този, който имам, не пуска пяна, а сапун. Нещо такова
Скрит текст:
А може и да не разбирам въпроса Rolling Eyes

# 351
  • Мнения: 10 201
О, ясно. Моделът, който е сега, прави пянa и директно пуска едно кълбо пяна. 🙂

# 352
  • Мнения: 39 237
На витрините за хляб при нас имаше малки стикерчета(колкото кутия цигари), с които ни молят да ползваме ръкавици за хляба.... Излагация, ако си мислят, че така ми гарантират сигурност.

# 353
  • Мнения: 2 250
То докато има свинщини като описаното по-горе със семейството,каквото и да залепят и направят от Лидл няма как да гарантират сигурност. Би трябвало хората сами да се сещат и да не се налага да се лепят каквито и да било стикери и табели да се ползват ръкавици

# 354
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
То докато има свинщини като описаното по-горе със семейството,каквото и да залепят и направят от Лидл няма как да гарантират сигурност. Би трябвало хората сами да се сещат и да не се налага да се лепят каквито и да било стикери и табели да се ползват ръкавици
Точно! Но понеже онова болднатото никога няма да е гарантирано (няма как, хора всякакви), ние вече няма да купуваме нищо от пекарната, особено в близко бъдеще, пък по-натам инцидентно само.

# 355
  • Мнения: 10 201
Ние сами определяме средата, в която живеем. Няма как до всеки човек да се сложи пъдарин. Ненормалностите са много, но..според моите виждания. Според друг явно са "нормалности". Чистачката преди няколко дни ми се оплакваше, че след касите хората си хвърлят касовите бележки, вкъщи така ли правели - като не им трябва нещо и пускат по пода. Не ми е приятно и децата да скачат в количките, където аз ще си редя зеленчуците. Ами да ги събуят родителите, като това им е важна игра. С тези обувки се вървели къде ли не, включително и по градските тоалетни. Сега е моментът някой да каже, че от това не се умира. 😏 Стандарти.

# 356
  • Мнения: 394
Вчера си купих четката за изправяне на коса. В книжката, която беше в кутията няма указания на български. Отвън на корицата са изброени няколко езика. Пише  bg , но само там. Аз винаги чета листовки , навик ми е. Нищо че четката има само три бутона и на двата са отбелязани + и -. Нали по закон нямат право да продават стоки без бг превод.
    Иначе съм доволна от четката. Не изправя много, но оформя косата.
Тази четка справя ли се с наелектризирана коса?

# 357
  • Асеновград
  • Мнения: 3 046
Някой преди няколко страници търсеше от парфюмите от миналия месец.Днес видях при нас останал от единия вид поне 4 опаковки.

Втория отляво на дясно на снимката.Ако иска някой пращам по кориер.

# 358
  • Мнения: 27 440
От моя опит, четката по-скоро може да предизвика наелектризиране (при тънка коса особено), отколкото да се справи с него. Но тя косата не се наелектризира понеже не е права, а по други причини. За наелектризиране- пръска се лак за коса върху гребен и веднага се разресва. Аз и нямам проблем с наелектризиране постоянно, но в редките случаи  като се случи прибягвам до този трик.

# 359
  • Мнения: 12 662
В Лидл - Младост3  на Москов не работят пост терминалите.

Общи условия

Активация на акаунт