Лидл 137 - По женски...

  • 118 898
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 16 023

Веднъж един от служителите разправяше, че при дъжд винаги имат проблем с плащанията с карта.
 
Така беше преди 20 -25 г., когато въведоха първите  терминали по магазините.
Забелязах, че проблемите с безкасови плащания в Лидл започнаха да зачестяват като минаха на ДСК пост терминали. Преди бяха на Уникредит и не е имало проблем с години.

# 376
  • Мнения: 684
В Ринг мол днес също нямаше възможност да се плати с карта.

# 377
  • София
  • Мнения: 546
някой пробва ли ягодите? хубави ли са?

# 378
  • Мнения: 9 050
някой пробва ли ягодите? хубави ли са?
Точно 7 поста преди този има коментар за ягодите.

# 379
  • София
  • Мнения: 2 497
Момичета, някой по-рано беше писал - каква е разликата между четката за изправяне и машата?
Аз четка имам една, даже ще я продавам или подарявам... на друга марка, но не ми върши работа. Та се чудех дали да не си взема машата. Основно за изправяне ми трябва, яд ме е, че се заблеях и не си похарчих точките в Била за машата на Филипс.

# 380
  • Мнения: 1 556
Проблемът днес с Пос-терминалите беше в цялата страна, ту работеха, ту - не. Някой клиенти споделиха, че проблемът не е само в Лидл, а и в други магазини не са могли да платят с карта. Около обяд нещата се оправиха.

# 381
  • Мнения: 27 486
По отношение на децата в количките за пазаруване- аз дори чантите с които пазарувам не оставям по земята. Но гледам редовно хора си поставят на земята чанти, сакове, дори дамски чанти и раници- дори при дъждовно време съм виждала това. Деца стъпват с обувките по седалки на коли и в градския транспорт...Не мислят след тях някой ще сяда ли, не мислят къде си поставят мръсните дамски чанти- от земята на количката за пазаруване. Други пък сложили децата с обувките в количките за пазаруване. И какво ли още не...А до топла витрина съм виждала  "хигиенична" дама да прав и забележка на човек, че не използва ръкавиците- а самата тя като уж си сложи ръкавици не спря да си бърше нос, пот от лицето и да си оправя косата, за капак се и покашля хубаво (Да, естествено, че се покашля точно в ръката с ръкавицата!) и после невъзмутимо си опипа няколко хлебчета- да види кое е най-мекичкото и най-накрая отбра 2-3 заветни съвършени екземпляра....Аз бях толкова потресена от случилото се, че дори не успях да реагирам....А руснаците (с малките им деца) как вършеят в Лидъл- нямам думи... Close

# 382
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Може ли, който е купил лалета, да сложи една снимка? Simple Smile

# 383
  • Мнения: 267
Постерминалите нямат общо с Лидл като магазин, а се поддържат от друга фирма, съответно магазините нямат вина за проблема. Напоследък доста зачестиха проблеми от такъв тип.

# 384
  • Мнения: 35 110
Може ли, който е купил лалета, да сложи една снимка? Simple Smile
Всичко е от Лидл. Лалетата са купени вчера, другите днес. Стоят на хладно, за да оцелеят до утре
Скрит текст:
Ягодите- тъжна работа. Грам вкус нямат Sad

# 385
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
Ягоди купувам от Фантастико и Кауфланд, Била просто не ми е в обсега и не пазарувам, затова я пропускам. Лидълските, откакто имаме кварталния магазин не са ме изкушили първо с вид, пък и цената... Та даже и като ги намалят  не ме блазнят никак.

# 386
  • Мнения: 10 210
Фантастични ягоди купувах от Фантастико, 8 лв./кг. На пазара миналата седмица бяха 4-6 лв./кг. Днес не успях да стигна до пазара, с тоя дъжд... А лидлските ягоди видимо са толкова зелени, че не бих очаквала нещо различно от дървен вкус. Дори и преоценени не си заслужават.

# 387
  • Мнения: 27 486
Ягоди купувам от малко магазинче за плодове и зеленчуци- първо 7,50 за кг, сега са по 6 лв за кг. Червени, узрели, вкусни...В друг подобен магазин бяха първо 9, после 8 лв за кг- обаче също червени и много хубави. Далече съм от пазари и прочие, та 6 лв ме устройват за узрели. Но 8-10 лв/кг за зелени ягоди- не, мерси. И в Кауфланд /нашия поне/ не могат да ме съблазнят. Blush

# 388
  • София
  • Мнения: 14 672
Може ли, който е купил лалета, да сложи една снимка? Simple Smile
Всичко е от Лидл. Лалетата са купени вчера, другите днес. Стоят на хладно, за да оцелеят до утре
Скрит текст:
Ягодите- тъжна работа. Грам вкус нямат Sad
Леле, Пийк какво ще ги правиш толкова цветя? Страхотни са. Мислех да купя на дъщерята, тя пък бонбони си поиска.

# 389
  • Мнения: 35 110
Ще направя огромен букет за майка ми. За кръстницата на детето . Мислех и за учителките на яслата ама се оказа болен и май няма да им носи. И за себе си ще оставя..все пак мъжът ми едва ли ми е купил билет Wink

Общи условия

Активация на акаунт