Лидл 137 - По женски...

  • 118 870
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 405
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Пеак,прекрасни лалета.
И аз ходих днеска и взех за майка ми,кръстницата на малкия и мен.
Ягоди още не съм вземала тази година,но тези не ми харесаха и няма и да взема.

# 406
  • Мнения: 35 109
Много хубав букет стана. Ще ви го снимам утре

# 407
  • Мнения: 1 511
Проблемът с пос терминалите е още от миналия месец - ходих да се разправям в банката за една транзакция, която ме накараха да платя в брой, а се оказа, че е платена и на терминала. Още чакам да ми върнат парите...

# 408
  • Мнения: 4 585
Честит 8 март момичета. Пожелавам много сполучливи покупки.
Прави ми впечатление, че горе долу по едно и също време всяка година пускат едни и същи неща. Дали се очаква да пуснат пак слушалки за душ. Има ли доволни? Моят ММ да вземе да я смени без да ме пита с някаква дето хич не ми харесва..

# 409
  • Мнения: 4 239
Честит 8 март момичета. Пожелавам много сполучливи покупки.
Прави ми впечатление, че горе долу по едно и също време всяка година пускат едни и същи неща. Дали се очаква да пуснат пак слушалки за душ. Има ли доволни? Моят ММ да вземе да я смени без да ме пита с някаква дето хич не ми харесва..
Преди много време си бях взела слушалка за душ с много функции, като най-вече се радвах на тази, която разпръсква водата на много фини капчици, като пара. Ползвах я за поливане и почистване от прах на стайните ми растения. Миналата година започна да отказва превключването ѝ и взех нова, пак от лидл, но не съм много очарована. Няма я тази функция; при комбинация обикновен и масажиращ душ струите падат под различен наклон; пък на една от функциите ако обърна слушалката към тавана, дори и на максимален дебит, сякаш гледам попресъхващо градско шадраванче.
Чакам с нетърпение да пуснат пак от първия модел.

# 410
  • Мнения: 18 956
И Л ми стаеа, добре ми е, имаше отворени в магазина. Но ми се искаше да се прехлупва малко повече. Stuck Out Tongue Winking Eye

Нищо, ти като го поносиш, ще отслабнеш, и ще ти е идеален Simple Smile

# 411
  • Мнения: 25 736
На мен пък ми прави впечатление, че все XS свършва бързо - при клинове, блузки и т.н.
За дрешки да, но тези колани за отслабване е нормално да се изкупят от по пълни граждани.

# 412
  • Мнения: 20 157
ХС свършват бързо в Лидъл, защото са уголемени. По магазините за дрехи, като почнат намаленията, най много изостанали бройки има точно този размер.

# 413
  • велико търново
  • Мнения: 585
Честит 8 март!
Закупих си клечки за уши, но цената в магазина беше 1,39лв.А на касовият бон ми е маркирано 1,59 лв.
При вас каква е цената?

# 414
  • Мнения: 9 124
Честит празник, момичета!))
Да сте здрави, щастливи и обичани!
Аз купих слушалка за душ от Лидл, писах дори тук , има функции, но не ги ползваме. Доволна съм за сега. Не знам от кой вид е, но не беше скъпа и си работи добре.

# 415
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 986
Честит 8 март, момичета!
Заинтригува ме тази слушалка за душ с "пара". Он лайн се предлагат различни видове, ще ги разгледам за тази функция.



Та, кой от трите вида има тази функция? И трите са с по 5 функции.

Последна редакция: нд, 08 мар 2020, 12:05 от Angela61

# 416
  • Мнения: 9 124
Аз имам точно от първите две -втората със синичките дупчици. Ама само пара не знам, не помня. Има много функции не знам дали са 5 , но масажира наистина. В началото се занимавах, ама ми писна и сега си е на едно място сложена функция и гледам си е все така, другите и те не я променят. За пара нямам спомен, има май една с много финни пръскалки , дето се чудех как ще ме измие. Масажа ми беше важен, ама и за него нямам време. Доволна съм един вид от този модел, за другите не знам, може и да са по-добри.

# 417
  • Мнения: 9 481
Аз съм доволна от онези с бутона за смяна на струята (10лв), тези с изпъкнала пластмаса, която се върти, при първото изтърване на душа се чупи...а с деца се сететете дали не се изтърва по емнайсе пъти..

Основен проблем е варовика във водата, който запушва дупките, но това се отнася за всички видове слушалки-проблема не е в тях, а във водата..

# 418
  • Мнения: 1 713
Днес си купих едни термо-кутии, 3 бр., 34лв, от скоро ли са не знам, но редовно започна да ми се случва да си харесам нещо от брошура и изобщо да не го видя после.
Ония клинове пък, дето бяха като парен памук, не ги мярнах изобщо след като си взех един в понеделник. Исках да заменя с по-голям, че ми е плътно прилепнал над глезена, ама като няма с какво да го заменя, ще трябва да отслабвам.

# 419
  • Мнения: 9 124
Термокутийте са страхотни. Веднага ги мернах и се облизах, ама...много скъпи ми се видяха, но си заслужаваха. Ако има нещо останало и ги намалят ще си взема.
Трябва да мръдна и така ми се излиза, ама се нещо спекох с тези новини за вируса. Че и хляб няма вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт